Hartă Listă
Filtre active: Iasi Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%
5
4

Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%

-Imaginează-ți diminețile începute cu aroma unei cafele savurate în liniște, în propria grădină, înconjurat de pomi fructiferi și de aer curat. Aici, în Lunca Cetăţuii, te așteaptă un teren de 1484 mp, pregătit să devină locul unde îți construiești căsuța visurilor tale. Avantaje: • Suprafață generoasă: ...

1,484 m2

Ciurea, Iasi

Promovat
Casă P+M cu teren generos, zonă liniștită – Holboca. Comision 0%
15
5

Vă propunem spre vânzare o casă parter + mansardă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru relaxare, la intrarea în satul Orzeni. Imobilul este amplasat pe un teren de 750 mp, cu o suprafață construită la sol de 120 mp, oferind spațiu generos atât în interior, cât și în exterior. Compartimentare: • Parter: ...

823 EUR/m2 | 170 m2

Orzeni, Iasi

Promovat
ADAMANT ECLYPSE, 1 camera decomandat, TIP 1C, 49,3mp
14

ADAMANT ECLYPSE, 1 camera decomandat, TIP 1C, 49,3mp

ADAMANT ECLYPSE - un complex de apartamente în care confortul și designul modern se întâlnesc pentru a-ți oferi stilul de viață pe care îl meriți! Indiferent dacă visezi la un apartament cozy sau la un spațiu generos, găsești variante de 1, 2, 3 și 4 camere, decomandate și open space, cu suprafețe ...

2135 EUR/m2 | 43 m2

Cug, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci Buna Vestire Iasi
2

Loc de veci Buna Vestire Iasi

Vand loc de veci in cimitirul Buna Vestire din Iasi liber neamenajat si fara oseminte concesionat pe termen nelimitat. pret 10 000 lei

Iasi, Iasi

Vand teren in zona Dancu (IS)
2

Vand teren in zona Dancu (IS)

Vand teren in zona Dancu,cu o suprafata de 4016mp intravilan Acces la gaz,apa canalizare Pretul 60 negociabil

4,016 m2

Iasi, Iasi

Vand teren Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica
3

Vand teren 1150 mp in zona in plina expansiune - Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica 47 11'24.3"N 27 31'52.8"E 98 euro mp

Viticultori, Iasi, Iasi

Oferta lunară 28

Oferta lunară

URGENT.sunt p.fizică. .IASI.1000 mp la 35 preț NEGOCIABIL sat horpaz com Miroslava. Utilități la stradă este liniște în apropiere. Am confirmare da am putea face casă pe teren arabil. Actele sunt în regulă.',..este o zonă bună.

1,000 m2

Horpaz, Iasi

Vând garsonieră Tatarasi Iași  69 mii euro negociabil 4

Vând garsonieră Tatarasi Iași 69 mii euro negociabil

Garsonieră mobilată la etaj unu Tatarasi cu centrală termică proprie arată ca în poze este îmbrăcată cu polistiren de 10 exterior și interior cu polistiren extrudat de 2 instalație pe cupru călduroasă instalație sanitară separată suprafață de 33 m pătrați văruită recent cu foarte mari îmbunătățiri ...

2091 EUR/m2 | 33 m2

Iasi, Iasi

Camera de cămin
2
4

Camera de cămin

Cameră de camin 18 mp Nicolina lângă Casa Sindicatelor .Camera are pat mașină de spălat frigider și toaletă cu duș. Pt o familie serioasa. Fără agenții .O lună garanție

18 m2

Iasi, Iasi

Ofer spre închiriere ap. cu 1 cameră
9

Ofer spre închiriere ap. cu 1 cameră

Ofer spre închiriere apartament 1 cameră Zona Hala Centrală Se oferă spre închiriere un apartament spațios, cu o cameră, situat într-o zonă centrală și foarte bine conectată Hala Centrală. Suprafață: 43 mp Etaj: 3 (bloc cu lift) Compartimentare eficientă și practică Dotări și avantaje: Centrală ...

Iasi, Iasi

Teren Goruni Tomesti
7
3

Teren Goruni Tomesti

Teren 731 mp + cota drum 69 mp, total 800mp, terenul se afla in sat Goruni comuna Tomesti, de la teren pana la palas sunt 16 km. Toate utilitatile in apropiere. Terenul detine proiect si autorizatie de constructie. Pentru mai multe detalii puteti scrie.

731 m2

Goruni, Iasi

Camera   garsoniera - Iasi - 25mp -
5
4

Camera garsoniera - Iasi - 25mp -

Locul se află la aproximativ 700 de metri de stația Zimbru, deci ai tramvaiul și autobuzul foarte aproape. Tot în zonă găsești și multe magazine pentru tot ce ai nevoie. Este o cameră situată la casă, dar nu iti fa griji ești complet independent: Ai intrarea ta separată direct din curte. + loc de parcare ...

25 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1897) Valea Lupului (79) Pascani (70) Rediu (45) Valea Adanca (45) Miroslava (41) Lunca Cetatuii (40) Barnova (36) Tomesti (34) Visan (33) Targu Frumos (26) Horpaz (22) Letcani (22) Podu Iloaiei (21) Breazu (18) Ciurea (18) Hlincea (17) Holboca (16) Chicerea (14) Valea Ursului (12) Vladiceni (11) Paun (10) Ciurbesti (9) Dancu (9) Harlau (9) Horlesti (9) Mogosesti (9) Schitu Duca (9) Alexandru cel Bun (8) Goruni (8) Sorogari (8) Tutora (8) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Voinesti (7) Vorovesti (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Dumesti (6) Grajduri (6) Scobinti (6) Tiganasi (6) Uricani (6) Vladeni (6) Vulturi (6) Baltati (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Bratuleni (4) Cornesti (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Bivolari (3) Cogeasca (3) Costuleni (3) Dumbrava (Ciurea) (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Raducaneni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tatarusi (3) Trifesti (3) Vanatori (Popricani) (3) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Ciohorani (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Sipote (2) Tansa (2) Totoesti (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Bratulesti (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciortesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Goesti (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Tibanesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ungheni (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)