Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna
10

Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna

Apartament premium in bloc nou-finalizare decembrie 2026|Comision0%.Descopera un proiect rezidential modern,conceput pentru confort si calitate superioara,situat intr-un imobil nou cu regim de inaltimeP+6,dotat cu lift Schindler. Studio: 43,81mp-pret 68.200EUR(TVA inclus).Constructie si finisaje premium:Structura ...

1557 EUR/m2 | 44 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Strada Biruintei- 12 Min Metrou Berceni
17

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în iulie 2020. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 6 și beneficiază de lift, Suprafața utilă totală este de 50 mp (43 mp utili) Apartamentul ...

2649 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Otopeni la 3 minute de Aeroport
3
28

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Otopeni, etaj 2,24mp .Situată într-o zonă liniștită, la 3 minute de Aeroport House, aproape de terenurile sportive și piscina Otopeni. Ideală pentru persoane active. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati la numarul de telefon.

24 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Militari Residence
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Militari Residence

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Militari Residence cu o suprafata utila de 46mp situat la etajul 3 al unui imobil construit in anul 2015 , dispune de aer conditionat ,

46 m2

Militari, Rosu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 3 camere – Str Amurgului
20

De vanzare apartament 3 camere – Str Amurgului

De vanzare apartament 3 camere ndash; Str Amurgului Suprafata utila: 72 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat Pret: 150.000 euro + TVA Bucatarie pe comanda (firma in curs de confirmare), echipata cu electrocasnice Bosch premium + masina de spalat vase Whirlpool 6th Sense Living mobilat cu canapea ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila mobilata si utilata- 4 camere - 2 bai - 350mp teren - cartierul nou- beci
12

Se ofera spre vanzare vila spatioasa, complet mobilata si utilata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si liniste. Caracteristici: 4 camere luminoase 2 bai Aer conditionat 24 24 Beci Curte cu pomi fructiferi Casa bine intretinuta, gata de mutare Localizare: zona accesibila, aproape de ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Berceni-Studio-Mobilat Utilat
9

Metrou Berceni-Studio-Mobilat Utilat

Metrou Berceni-Apartament 2 camere tip studio- mobilat si utilat nou De vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat pe strada Solstitiului in Popesti Leordeni. In proximitate se afla metroul Berceni. Dispune de o suprafata utila totala de 45 mp. Se afla la etaj : 3 4, cu lift . Bloc finalizat ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Finalizat- MOBILAT - 45 mp  - Mutare Imediata
7

Studio Finalizat- MOBILAT - 45 mp - Mutare Imediata

Studio modern ndash; 45 mp, finalizat, etaj 3 4 cu lift Studio luminos, cu o suprafata totala de 45 mp, inclusiv balcon, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil nou, finalizat, mobilat si utilat, dotat cu lift. Proprietatea este intabulata, cu toate actele pregatite pentru vanzare imediata. Compartimentarea ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei - Studio - Finalizat -
3

Biruintei - Studio - Finalizat -

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, mobilat si utilat. Pentru mai multe detalii : 0787805953

1978 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Solstitiului - 3 Camere - Mobilat si Utilat - Campus
8

Solstitiului - 3 Camere - Mobilat si Utilat - Campus

Oferta de vanzare proprietate cu 3 camere, complet mobilata si utilata Localizare foarte buna pe Strada Solstitiului 37, zona Popesti-Leordeni Acces rapid catre campus, mijloace de transport, centre comerciale si facilitati urbane Compartimentare eficienta, cu spatii bine organizate ...

1985 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

|| Vila individuala || 4 camere || teren 455 mp ||
10

|| Vila individuala || 4 camere || teren 455 mp ||

*ALLIANCE REZIDENTIAL iti propune un design sofisticat si elegant in linii predominant drepte,casele oferind o oaza de liniste si relaxare cum rar intalnesti. * VILELE sunt construite la un standard ridicat , astfel incat tu sa te bucuri de intimitate si discretie . * Formele cubice si acoperisul plat, ...

1120 EUR/m2 | 125 m2

Berceni, Ilfov

CASA STIL MEDITERANEAN-4 camere-5 min fata de M T.Arghezi
10

CASA STIL MEDITERANEAN-4 camere-5 min fata de M T.Arghezi

Se ofera spre vanzare casa individuala, edificata inteligent pe un teren cu o suprafata de 310 mp chiar la intrare in comuna Berceni, la doar 5 minute fata de statia de metrou Tudor Arghezi. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie si doua bai, una cu acces din camera matrimoniala, si dispune de incalzire ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ||4 camere 2 bai || teren 307mp ||
2

Casa individuala ||4 camere 2 bai || teren 307mp ||

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 90 mp, locuinta dispune de 4 camere luminoase, 2 bai moderne, si o terasa generoasa de 15 mp , ideala pentru momente de relaxare sau ...

1332 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

2 camere gata de mutare   Zona Berceni - Metalurgiei - Grand Arena
12

2 camere gata de mutare Zona Berceni - Metalurgiei - Grand Arena

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 2 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista posibilitatea ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Magurele Central Casa 4 Camere
10

Magurele Central Casa 4 Camere

Casa individuala de vanzare aflata in stadiul de constructie pe strada Inului, in orasul Magurele, jud Ilfov. Locatia este excelenta, fiind aproape de centrul orasului Magurele si de padure, care actioneaza ca un scut natural, purificand aerul si atenuand zgomotul generat de traficul rutier din zona, ...

1858 EUR/m2 | 113 m2

Magurele, Ilfov

Metrou Berceni 7 minute Ap 2 camere
7

Metrou Berceni 7 minute Ap 2 camere

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere , confort 1, situat pe strada Biruintei, intr-un imobil construit in anul 2021, disponibil la etajul 1 din 6, cu o suprafata utila de 49 mp. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 7- 10 minute de mers pe jos. Un apartament excelent ...

1978 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat si utilat - Metrou Berceni
20

Apartament 3 camere mobilat si utilat - Metrou Berceni

APARTAMENT 3 CAMERE - 5 MINUTE METROU BERCENI Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Biruintei , la 5 minute de merg pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj 5 5 Suprafata : 65,7 mp Bloc construit in 2020 Se vinde mobilat si utila Pret : 132900 euro Pentru mai multe detalii ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - 4 camere - 2 bai - 306mp teren
20

Vila Individuala - 4 camere - 2 bai - 306mp teren

Va invitam sa descoperiti aceasta vila moderna, situata in comuna Berceni, edificata pe un teren de 306 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, accesibilitate si un spatiu bine organizat. Detalii proprietate: Vila individuala 4 camere spatioase si luminoase 3 bai moderne ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

CASA PARTER-4 CAMERE-2 BAI-TEREN 353MP
11

CASA PARTER-4 CAMERE-2 BAI-TEREN 353MP

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 353 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 90 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

 Casa individuala 4 camere || MIORITA || Teren 310 MP
11

 Casa individuala 4 camere || MIORITA || Teren 310 MP

Casa individuala ndash; moderna si spatioasa, aproape de metrou! Localizare: Comuna Berceni (la intrare) La doar 5 minute de statia de metrou Tudor Arghezi Suprafata utila: 100 mp Suprafata teren: 310 mp Pret: 139.900 euro Compartimentare: 4 camere Bucatarie 2 bai (una cu acces din dormitorul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila Individuala | P+M | 4 camere + 2 bai | Teren 300mp
4

Vila Individuala | P+M | 4 camere + 2 bai | Teren 300mp

Va prezentam o locuinta ideala pentru familie, situata intr-o zona linistita din Comuna Berceni, unde te poti bucura de confort, spatiu si intimitate, departe de agitatia orasului. Construita pe un teren de 300 mp, casa este dispusa pe Parter + Mansarda si ofera o compartimentare practica, gandita pentru ...

1380 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala | Parter | 4 camere | Teren 370mp
7

Casa individuala | Parter | 4 camere | Teren 370mp

Vila de vanzare in comuna Berceni, parter, pe un teren de 370mp, pretabil pentru o familie numeroasa sau pentru cei care doresc sa se bucure de spatiu si confort. La pretul de 149.900 euro, acest imobil va ofera un living generos, o bucatarie luminoasa cu iesire pe terasa, 3 dormitoare spatioase si 2 ...

1666 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 455mp
2
1

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 455mp

?? Casa P+E ndash; 3 dormitoare ndash; confort si functionalitate Se ofera spre vanzare casa P+E (parter + etaj), cu 3 dormitoare, ideala pentru o familie care isi doreste spatiu, intimitate si confort, intr-o zona rezidentiala linistita. ?? Compartimentare Parter: Living generos si luminos, ...

1259 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Casa Berceni - Gata de Mutat - 130.000eur
13

Casa Berceni - Gata de Mutat - 130.000eur

COMUNA BERCENI ,bine amplasata ,la 2 km de metrou Tudor Arghezi. Suprafata teren : 300mp Decomandat Geamuri tripan Placa de beton , terasa , parcare , curent , apa , gaz Centrala + incalzire in pardoseala Constructie 2025.Se accepta credit si va oferim consultanta gratuita pentru obtinerea lui ...

1429 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea