Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Propietar vand teren 1320m
5
1

Propietar vand teren 1320m

Teren Caciulati, jud. Ilfov, 15,46 m deschidere , 1320 mp,lot 1 din schiță, are acces la toate utilitățile (asfalt,gaze,lumina, canalizare). Terenul este vis a vis de intrarea către restaurantul Laguna Verde.

1,320 m2

Caciulati, Ilfov

Promovat
Proprietate de vanzare   zona metropolitana bucuresti ordoreanu, județul ilfov
20
4

Proprietate de vanzare zona metropolitana bucuresti ordoreanu, județul ilfov

Vand proprietate compusa din: TEREN 2100 mp (45,65x46), deschidere la doua strazi, vecin cu padurea Ordoreanu. Pe teren se afla o livada cca 350 mp +gradina legume 100 mp. Specii: pruni, meri, caisi, visini, ciresi, nuci, smochini portughezi, vita de vie, arbusti fructiferi s.a. CONSTRUCTIE la rosu ...

909 EUR/m2 | 220 m2

Ordoreanu, Ilfov

Promovat
OTOPENI CENTRAL VILA GENEROASĂ -350m.p.& 1000m.p. teren -  ideala afaceri sau familie extinsa
8
2

OTOPENI CENTRAL VILA GENEROASĂ -350m.p.& 1000m.p. teren - ideala afaceri sau familie extinsa

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa o proprietate solidă și versatilă de 350m.p. în zona centrala a Otopeniului, foarte linistita, la doar 500m de DN1 și viitoarea stație de metrou. Situata pe un teren de 1.000 mp, acest imobil P+1 este soluția ideală pentru afaceri (sediu companie birouri, notariat,cabinete ...

1643 EUR/m2 | 350 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Proprietar  VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!
13
1

Proprietar VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!

Proprietar, vând casă deosebită, la intrarea in Com Berceni, la cinci minute de metrou, la un minut de Lidl,Carrefour,Mega Image, școală, farmacii,stație autobuz. Casa -construită in 2018- are 244 mp utili si un teren de 894 mp. Se distinge prin spații largi,ferestre foarte mari ce aduc o luminozitate ...

1020 EUR/m2 | 244 m2

Berceni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă spațioasă Dobroesti P+E+Mansardă | 158 mp utili | Curte 466 mp
10
1

Descriere Proprietate individuală situată într-o zonă rezidențială liniștită din Dobroești, la câțiva kilometri de București. Casa oferă o suprafață generoasă repartizată pe trei niveluri (Parter 58,6 + Etaj 59,5 + Mansardă 40,1), o curte mare de 466 mp cu iarba și pomi fructiferi maturi, zonă de relaxare ...

1519 EUR/m2 | 158 m2

Dobroesti, Ilfov

Apartament de inchiriat 2 camera Drumul Fermei

Apartament de inchiriat 2 camera Drumul Fermei

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat. In apropiere Mega, Lidl, Capus Popesti, Statie Stb 440, 439, 480 Apartamentul este situat pe Drumul Fermei. Pentru mai multe detaii va rog sa ma contactati la numarul de telefon din anunt.

36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Proprietar vând 5000mp Berceni
1

Proprietar vând 5000mp Berceni

Proprietar vând 5000mp , planul 2, intre vile. Iesire directa la lacul Mamina, cu mica construcție . Curent Put Hidrofor pe teren. Îngrădit, gaze la poarta( utilitati). Pomi fructiferi si ornamentali, (ideal de cumpărat pentru una , doua , trei familii impreuna). PRET ACCESIBIL 70 EURO MP. DISCU ...

5,000 m2

Berceni, Ilfov

600mp Hala spatiu de depozitare productie + rafturi. Centura Bucuresti - direct proprietar
7

Direct de la proprietar! Spatiu industrial de depozitare sau productie situat in zona de nord a Bucurestiului. Acces direct in soseaua de centura a Bucurestiului, zona Mogosoaia,Ciobanului 77-79 Suprafata depozit 550 mp Suprafata birouri 50 mp parter Suprafata teren 1000 mp Inaltime spatiu 6 m Instalatie ...

590 m2

Mogosoaia, Ilfov

Vând teren la soseaua Giurgiului
1
4

Vând teren la soseaua Giurgiului

Vând urgent Teren la șoseaua Giurgiului 2600 Mp

2,600 m2

Jilava, Ilfov

Vând teren pentru casa în comuna Mogosoaia
2
1

Vând teren pentru casa în comuna Mogosoaia

Terenul are suprafața de 700mp și drum de acces din str Helesteului. Deschiderea este de cca 9m. Este în apropiere de pădure și hotelul FRF. Este asigurata posibilitatea alimentarii cu energie electrica din incinta terenului. In vecinatatea imediata sunt case noi racordate la utilități. Terenul este ...

700 m2

Mogosoaia, Ilfov

Teren extravilan Silistea Snagovului
1
6

Teren extravilan Silistea Snagovului

Teren extravilan de vanzare situat in Silistea Snagovului, comuna Gruiu , conform schitei din attach. Suprafata de 7600 m tarla 1 3 , parcela 10 3 38 Pret 4 eur mp

7,600 m2

Silistea Snagovului, Ilfov

Maternitate de pui de vânzare
5

Maternitate de pui de vânzare

Am maternitate de pui de vânzare 60 60 pe 100 dimensiune ,preț 1050 ron !

3 EUR/m2 | 100 m2

Chitila, Ilfov

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar  .
3
37

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar .

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar . Teren intravilan, suprafata totala de 3200 mp, deschidere frontala 23 m, ideal dezvoltatori imobiliari. Se poate vinde parcelat - loturi de 500 mp. PRET 99 EURO/mp, negociabil. Terenul este situat pe Drumul Craitelor, nr. 156-158, ...

500 m2

Bragadiru, Ilfov

Teren intravilan Gagu
1
3

Teren intravilan Gagu

Vând teren intravilan în localitatea Găgu, comuna Dascălu, cu suprafața de 1050 mp și deschidere de 16 metri la drum. Terenul are formă regulată, acces facil și este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. Utilitățile (apă, gaze, curent) sunt disponibile în zonă. Acte la ...

Gagu, Ilfov

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului
2
2

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului

Teren 1400mp str Amurgului în Cornetu ilfov deschidere 12ml utilitati la capătul celalalt al terenului unde se afla construita o casa finalizata

1,400 m2

Cornetu, Ilfov

Ciorogarla, la 5 km de Bucuresti, imobil cu 12 apartamente, reducere mare de pret
10
52

Pret evaluare imobil - 460.000 euro. Oferta speciala reducere 100.000 euro la plata integrala. Pret final - 360.000 euro. Proprietar, vand imobil situat in Ciorogarla pe Calea Bucuresti cu regim de inaltime P+2, in suprafata totala de 580 mp, format din 2 scari de bloc cu intrari separate, fiecare ...

621 EUR/m2 | 580 m2

Ciorogarla, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence
5
1

Apartament 2 camere Militari Residence

Descoperiți un apartament cu 2 camere, decomandate ( accesul in fiecare încăpere se face direct din hol) de 50 mp, situat la etajul 3 4 după 2000. Interiorul are finisaje moderne și finisaje de calitate. Locația se află aproape de restaurante, supermarketuri, școli și grădinițe. În apropiere sunt parcuri ...

8 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov 1

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov

teren de vânzare în comuna copăceni județul ilfov 15 lațime 70 lungime

1,000 m2

Copaceni, Ilfov

Vând Casă Dumitrana Ilfov.
9
1

Vând Casă Dumitrana Ilfov.

Casa, 100mp utili, cu mansarda locuibila (la roșu), cute 800 mp. Se vinde mobilata si utilata că în fotografii. Parter : living, bucătărie închisă, baie, hol, 1 dormitor, iar la mansarda, proiect pt 2 camere + baie. Terasa, pivniță. Mai multe detalii la telefon

1350 EUR/m2 | 100 m2

Dumitrana, Ilfov

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarorii imobiliari
2

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarorii imobiliari

Teren de vânzare în zonă in plină dezvoltare imobiliară, situat pe strada Iernii, Bragadiru. Suprafața terenului este de 7.682mp, cu o deschidere de 40 ml și o lungime de 200 ml, cu acces direct din strada Iernii. Utilitățile sunt la limita terenului.

7,682 m2

Bragadiru, Ilfov

Teren intravilan Buftea, intre case, cu toate utilitatile, acces drum asfaltat
2