Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Cazare muncitori tunari
7

Cazare muncitori tunari

Scriere Cazare în Tunari, Ilfov camere în regim hotelier, ideal pentru muncitori, delegații sau persoane în tranzit Oferim cazare în regim hotelier într-o casă situată în Tunari, Ilfov, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Otopeni, Pipera, Voluntari și nordul Bucureștiului. Locația este potrivită ...

60 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
Direct Proprietar - Prima inchiriere - Garsoniera - Otopeni Tunari - La Foresta
9

Garsoniera Studio in Complex La Foresta (Otopeni - Tunari) - Direct proprietar - Prima inchiriere - Suprafata: 33 mp - Etaj: 1 2 - Electrocasnice: masina spalat vase, masina spalat rufe, plita inductie, cuptor electric, frigider, hota, cuptor microunde, aer conditionat, aspirator, TV, router wireless, ...

33 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
   Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică   Birouri   Centru educațional
5

Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică Birouri Centru educațional

Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică Birouri Centru educațional Se oferă spre închiriere vilă tip duplex modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru activități comerciale: clinică medicală, cabinete, birouri de firmă sau centru educațional (grădiniță after-school). ...

190 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov
1
5

Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov

Proprietar, vand teren 750 mp ,front stradal 15 m ideal pentru constructie casa. Are cadastru si este intabulat . Actele sunt in regula se pot verifica oricand . Terenul se afla pe strada Cismigiu , o zona in plina dezvoltare . In zona gradinita,scoli,magazine,mall . Toate utilitatile sunt pe strada ...

750 m2

Balaceanca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de Vanzare
5
3

Casa de Vanzare

Disponibilă spre vânzare casă individuală cu suprafață utilă de 63 mp, amplasată pe un teren generos de 501 mp, într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes și facilități comerciale. Construită în 1968, locuința este formată din 3 camere, baie, precum și spații utile pentru organizare ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Branesti, Ilfov

Vând casă în Dascălu, IF
5
9

Vând casă în Dascălu, IF

Vând locuință semifinisata, recepționată, in com. Dascălu, Ilfov, cartier nou. P+M, amprenta la sol 100mp. Casa este compusa din hol, living, bucătărie, 3 dormitoare, 4 bai, camara, beci, terasa. Suprafața totală de 400mp, gradina cu 18 pomi, magazie, trifazat. Preț 100.000 euro

953 EUR/m2 | 100 m2

Dascalu, Ilfov

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!
10
10

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!

VÂND sau SCHIMB!!! DIRECT PROPRIETAR!! NU COLABOREZ CU AGENTII(nu ofer comision)!!!!! Casă în centrul comunei Berceni pe vatra veche construcție 2014 Casa este construita pe un singur nivel și este compusa din 4 camere+dressing de 10 mp, 2 băi, bucătărie+zonă dinning,2 holuri mari, cămară, pod ...

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Ciorogarla, la 5 km de Bucuresti, imobil cu 12 apartamente, reducere mare de pret
10
53

Pret evaluare imobil - 460.000 euro. Oferta speciala reducere 100.000 euro la plata integrala. Pret final - 360.000 euro. Proprietar, vand imobil situat in Ciorogarla pe Calea Bucuresti cu regim de inaltime P+2, in suprafata totala de 580 mp, format din 2 scari de bloc cu intrari separate, fiecare ...

621 EUR/m2 | 580 m2

Ciorogarla, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
24

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 10.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 120.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

453 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona
10
5

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona

CUMPARATI O CASA ADEVARATA, PENTRU O VIATA! VILA NU A FOST FACUTA DE DEZVOLTATOR (PENTRU PROFIT). NU S-A FACUT NICIUN COMPROMIS, PENTRU A SCADEA COSTURILE DE CONSTRUIRE. AU FOST 2 VILE IDENTICE CONSTRUITE PENTRU 2 FRATI. UNA DINTRE ELE S-A VANDUT, A MAI RAMAS ACEASTA. NU RATATI OCAZIA! PRET EVALUARE ...

625 EUR/m2 | 352 m2

Bragadiru, Ilfov

Vilă ,spatiu , piscina, petreceri, evenimente private. Clinceni Ilfov
10
9

Se oferă spre închiriere vila, spatiu, petreceri evenimente private majorate. Grătar, sistem sonorizare, piscina, teren tenis. Preturile diferă în funcție de eveniment și numărul de persoane.

250 m2

Ordoreanu, Ilfov

vilă Petreceri evenimente private , majorat,onomastici
7
14

vilă Petreceri evenimente private , majorat,onomastici

Vilă 4 camere, mobilată, plus spatiu separat, teren tenis,. Se închiriază pentru evenimente, petreceri private, onomastici, Preturile diferă în funcție de zi eveniment, numărul persoanelor.Situată în zona Clinceni Ordoreanu. Pentru detalii vă rog să mă contactați.

700 m2

Clinceni, Ilfov

Teren intravilan 3.200 mp Adunații Copăceni   acces, cabană, investiție
3
1

Teren intravilan 3.200 mp Adunații Copăceni acces, cabană, investiție

Vând teren intravilan cu suprafața de 3.200 mp, situat în comuna Adunații Copăceni - Darasti Vlasca - județul Giurgiu la doar 20 de minute de București, acces rapid prin DN5. Detalii teren: Suprafață: 3.200 mp Deschidere: 45 metri la drum de servitute Teren drept, cu formă regulată Situat ...