Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de închiriat
6
1

Garsonieră de închiriat

Proprietar, ofer spre închiriere garsonieră confort 1, 34 mp,în Militari Residence, strada Drumul Ciorogarla, nr 371C,complet mobilată și utilată. Menționez că nu beneficiază de loc de parcare, se poate parca în afara complexului.Nu accept animale de companie și doresc închirierea pe termen lung. Prețul ...

34 m2

Militari%2525252bResidence%2525252b, Chiajna, Ilfov

Promovat
Închiriez Hala Voluntari 500mp
9

Închiriez Hala Voluntari 500mp

Hala 500mp sau jumătate 260m pătrați de închiriat în Voluntari pe șoseaua de centură la 4 benzi între podurile Afumați și Ștefănești . Ideal pentru depozitare sau producție. Preț 2600 euro pe lună.

500 m2

Soseaua+de+Centura++Bucure%c8%99ti+, Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 Camere | Mobilat | Utilat | Terasa | Pod | Parcare Inclusă | Complex Maramureș, Otopeni
9
1

Apartament 2 Camere, Complet Mobilat și Utilat + Pod Birou (12mp) | Parcare Inclusă | Complex Maramureș, Otopeni Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere deosebit, luminos și extrem de funcțional, situat în Complexul Rezidențial Maramureș din Otopeni. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
 Vila Premium 2025 în Izvorani   Lângă Pădure & Lac | Pompă de Căldură
10

Vila Premium 2025 în Izvorani Lângă Pădure & Lac | Pompă de Căldură

Vă prezentăm o vilă modernă, construită în 2025, situată într-una dintre cele mai liniștite zone din Izvorani, cu acces privat, drum asfaltat și vecinătăți premium. Proprietatea oferă combinația ideală între confort, eficiență energetică și apropierea de natură. Localizare: Lângă pădure și aproape ...

1365 EUR/m2 | 197 m2

Izvorani, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în Dascălu, IF
5
9

Vând casă în Dascălu, IF

Vând locuință semifinisata, recepționată, in com. Dascălu, Ilfov, cartier nou. P+M, amprenta la sol 100mp. Casa este compusa din hol, living, bucătărie, 3 dormitoare, 4 bai, camara, beci, terasa. Suprafața totală de 400mp, gradina cu 18 pomi, magazie, trifazat. Preț 100.000 euro

953 EUR/m2 | 100 m2

Dascalu, Ilfov

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!
10
10

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!

VÂND sau SCHIMB!!! DIRECT PROPRIETAR!! NU COLABOREZ CU AGENTII(nu ofer comision)!!!!! Casă în centrul comunei Berceni pe vatra veche construcție 2014 Casa este construita pe un singur nivel și este compusa din 4 camere+dressing de 10 mp, 2 băi, bucătărie+zonă dinning,2 holuri mari, cămară, pod ...

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Ciorogarla, la 5 km de Bucuresti, imobil cu 12 apartamente, reducere mare de pret
10
53

Pret evaluare imobil - 460.000 euro. Oferta speciala reducere 100.000 euro la plata integrala. Pret final - 360.000 euro. Proprietar, vand imobil situat in Ciorogarla pe Calea Bucuresti cu regim de inaltime P+2, in suprafata totala de 580 mp, format din 2 scari de bloc cu intrari separate, fiecare ...

621 EUR/m2 | 580 m2

Ciorogarla, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
24

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 10.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 120.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

453 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona
10
5

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona

CUMPARATI O CASA ADEVARATA, PENTRU O VIATA! VILA NU A FOST FACUTA DE DEZVOLTATOR (PENTRU PROFIT). NU S-A FACUT NICIUN COMPROMIS, PENTRU A SCADEA COSTURILE DE CONSTRUIRE. AU FOST 2 VILE IDENTICE CONSTRUITE PENTRU 2 FRATI. UNA DINTRE ELE S-A VANDUT, A MAI RAMAS ACEASTA. NU RATATI OCAZIA! PRET EVALUARE ...

625 EUR/m2 | 352 m2

Bragadiru, Ilfov

Vilă ,spatiu , piscina, petreceri, evenimente private. Clinceni Ilfov
10
9

Se oferă spre închiriere vila, spatiu, petreceri evenimente private majorate. Grătar, sistem sonorizare, piscina, teren tenis. Preturile diferă în funcție de eveniment și numărul de persoane.

250 m2

Ordoreanu, Ilfov

vilă Petreceri evenimente private , majorat,onomastici
7
14

vilă Petreceri evenimente private , majorat,onomastici

Vilă 4 camere, mobilată, plus spatiu separat, teren tenis,. Se închiriază pentru evenimente, petreceri private, onomastici, Preturile diferă în funcție de zi eveniment, numărul persoanelor.Situată în zona Clinceni Ordoreanu. Pentru detalii vă rog să mă contactați.

700 m2

Clinceni, Ilfov

Teren intravilan 3.200 mp Adunații Copăceni   acces, cabană, investiție
3
1

Teren intravilan 3.200 mp Adunații Copăceni acces, cabană, investiție

Vând teren intravilan cu suprafața de 3.200 mp, situat în comuna Adunații Copăceni - Darasti Vlasca - județul Giurgiu la doar 20 de minute de București, acces rapid prin DN5. Detalii teren: Suprafață: 3.200 mp Deschidere: 45 metri la drum de servitute Teren drept, cu formă regulată Situat ...