Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Bragadiru
4
34

Garsoniera de inchiriat in zona Bragadiru

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Bragadiru in apropiere de Parc Bragadiru Independentei . Garsoniera dispune de 35mp etaj 2 complet mobilata si utilata .

35 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Snagov, sat Vlădiceasca, intravilan , in suprafața de 1700 mp
20
13

Vă prezentăm spre vânzre un teren în comuna Snagov, sat Vlădiceasca, intravilan , in suprafața de 1700 mp, dublă deschidere, 17 m, la DJ (principala)si la strada Radu cel Mare. Utilități- gaze, curent electic. Pretabil locuintă sau alte întrebuințări. Acte complete.

1,700 m2

Vladiceasca, Ilfov

Promovat
Teren constructii Corbeanca, zona premium
3
1

Teren constructii Corbeanca, zona premium

Va oferim spre vanzare un lot ideal pentru constructia unei vile elegante, situat intr-o zona premium din Corbeanca, pe strada Aviatorilor. Strada este asfaltata, este bine conectata cu toate punctele de interes din zona, dar si spre Bucuresti, se afla in apropierea Primariei Corbeanca, a magazinului ...

1,001 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Afumati - Ilfov, in zona Aqua Queen, vanzare 25.000 mp. teren extravilan
4

AFUMAŢI, in apropiere de Aqua Queen (Consultech Calipso) vânzare teren extravilan în suprafaţă totală de 25.000 mp. cu deschidere de 55 ml. Ca locaţie mai exact este situat la jumătatea distanţei dintre Afumaţi şi Petrăchioaia. De menţionat faptul că zona respectivă este în ...

25,000 m2

Afumati, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ALLIANCE Villas 2 || VILA 4 camere - 364mp teren || NOU
10

ALLIANCE Villas 2 || VILA 4 camere - 364mp teren || NOU

Casa noua, moderna, cu teren 364mp ndash; ideala pentru familie! Descopera o locuinta cocheta si eficient compartimentata, amplasata intr-o zona linistita si verde mdash; perfecta pentru confortul zilnic al unei familii moderne. Suprafata utila: aprox. 115 mp Teren: 364 mp Regim de inaltime: P ...

1347 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren
10

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, functionalitate si un spatiu bine organizat. Proprietatea este construita pe un teren de 257 mp si beneficiaza de dotari moderne, fiind potrivita atat pentru locuinta permanenta, ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Berceni, Ilfov

Casa  - 4 camere - 108 mp utili - Miorita
6

Casa - 4 camere - 108 mp utili - Miorita

Te-ai saturat de vecinii zgomotosi si de aglomeratia urbana? Iti doresti un refugiu linistit, unde sa te bucuri de confort si spatiu generos? Atunci, aceasta casa in stil mediteranean din Berceni este exact ceea ce cauti! Aici, singurul bdquo;zgomot care te va deranja va fi cel al pasarilor cantand dimineata. Detalii ...

1295 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren
2

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si un camin bine construit. Proprietatea este amplasata pe un teren de 360 mp si beneficiaza de o constructie solida, realizata cu materiale de calitate, oferind un ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp
19

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp

Vile individuale noi marca Alliance Rezidential ndash; exclusivitate! Descopera noul proiect Alliance Rezidential, ce cuprinde 3 vile individuale P+1, amplasate pe un teren generos de 928 mp, impartit intre cele 3 proprietati ndash; fiecare beneficiind de cel putin 300 mp de teren. Compartimentare ...

2102 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat
20

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI Mobilata si utilata 57.7mp Utili + 14.8mp Pod 188mp teren Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + calorifere Pret : 185.000euro; 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI
9

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI Strada Biruintei Etaj 7 7 Bloc cu 2 lifturi Nu detine loc de parcare. Pret 88.500euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1967 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni
5
1

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti-Leordeni Vila insiruita de vanzare in Popesti-Leordeni, cu suprafata utila de aprox. 140 mp, potrivita pentru familie. Compartimentare: Parter: hol, baie, bucatarie inchisa, living Etaj: hol, 2 dormitoare, baie Mansarda: 2 camere Se preda cu ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Solstitiului
5

Apartament 2 camere - Solstitiului

Apartament 2 camere decomandat de vanzare ndash; Str. Solstitiului | Demisol | Bloc 2014 Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Solstitiului nr. 2, intr-un imobil construit in 2014, dotat cu lift. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp Compartimentare: ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8