Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Hala industriala în Bragadiru, 600 mp , 1380 mp curte
13

Hala industriala în Bragadiru, 600 mp , 1380 mp curte

Oferim spre inchiriere hala industriala cu suprafata de 600 mp, situata in Bragadiru – zona fostului CAP, cu acces facil pentru TIR-uri si camioane. Detalii proprietate:    •   Suprafata hala: 600 mp    •   Suprafata curte: 1.380 mp    •   Inaltime hala: 5 m    •   Hala compartimentata in 2 incaperi ...

600 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament cu 1 Cameră – Ivory Residence, Pipera, Proiect Finalizat!
10
4

Descoperiți apartamentele cu 1 cameră, tip 4, din cadrul Ivory Residence, locuințe ideale pentru tineri profesioniști sau cupluri în căutarea unui spațiu modern și elegant. Cu un design contemporan și facilități premium, acest complex oferă un stil de viață sofisticat și confortabil. Caracteristici ...

2195 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Imaginează-ți diminețile aici... Noua ta casă te așteapta!
5

Imaginează-ți diminețile aici... Noua ta casă te așteapta!

Vă propunem spre vânzare o locuință modernă, pe un singur nivel, concepută pentru confort, funcționalitate și un stil de viață echilibrat, aproape de natură. Situată în Clinceni, într-o zonă liniștită, ideală pentru familii sau pentru cei care își doresc să evadeze din agitația orașului, dar cu acces ...

1360 EUR/m2 | 114 m2

Clinceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, etaj 1, mutare imediata, Sos. Olteniței, LIDL
6

Apartament in ansamblu rezidential, MOBILAT SI UTILAT COMPLET, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa  - 4 camere - 108 mp utili - Miorita
6

Casa - 4 camere - 108 mp utili - Miorita

Te-ai saturat de vecinii zgomotosi si de aglomeratia urbana? Iti doresti un refugiu linistit, unde sa te bucuri de confort si spatiu generos? Atunci, aceasta casa in stil mediteranean din Berceni este exact ceea ce cauti! Aici, singurul bdquo;zgomot care te va deranja va fi cel al pasarilor cantand dimineata. Detalii ...

1295 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren
2

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si un camin bine construit. Proprietatea este amplasata pe un teren de 360 mp si beneficiaza de o constructie solida, realizata cu materiale de calitate, oferind un ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni
10

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni

Studio de vanzare in Biruintei ndash; Popesti Leordeni Localizare excelenta, ideala pentru locuit sau investitie! Detalii proprietate: Suprafata utila: 52 mp Etaj: 6 din 6 (bloc dotat cu lift) Compartimentare eficienta si luminoasa Acces facil: Aproximativ 20 minute pana la metrou Berceni ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~
7

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 300 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 81 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1427 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea