Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp
20
9

Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp cu deschidere la lacul Pantelimon de 55 m. In zona, vile construite pe suprafete de 3000 mp cu terenuri de tenis. Panorama deosebita asupra lacului Pantelimon.Utilitati: canalizare,gaze, curent.

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Vand teren cu casa
5
1

Vand teren cu casa

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Voluntari, pe Strada Târnava nr. 82, într-o zonă de case, liniștită și cu acces rapid către București. Suprafață totală: 620mp Deschidere: 20ml Categorie de folosință: Curți-construcții Construcție existentă: Pe teren există o casă parter, edificată în ...

620 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
2 camere | Predare Imediată | Lux | Nou | Rond OMV | Pipera
5
1

2 camere | Predare Imediată | Lux | Nou | Rond OMV | Pipera

Vă propunem spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Ambiance Residence Pipera, într-un imobil nou, finalizat în 2024, ce oferă un standard ridicat de confort și siguranță. Locuința este decomandată, luminoasă și eficient compartimentată, fiind ideală pentru ...

63 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Leoreni Apartament 2 Camere
13

Leoreni Apartament 2 Camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat,situat la et 1 4 pe soseaua leordeni langa noua constuctie Penny. Are suprafata de 45 mp pus balcon de 5 mp. Ansamblu este in constuctie avand termen de finalizare decembrie 2026. Avem in ansamblu preturi ce pornesc de la 67.769 plus tva apartament 2 camere ...

1504 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren
11
1

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren

Va invit sa descoperiti aceasta proprietate , situata intr-una dintre cele mai cautate zone din comuna Berceni. Cu un design elegant si facilitati moderne, aceasta casa reprezinta o oportunitate unica pentru cei ce isi doresc o viata linistita intr-un mediu primitor. Casa se preda mobilata si utilata. 7 ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa viitorului  || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw
13
1

Casa viitorului || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw

Visezi la o casa care se plateste singura prin facturi zero? Iti prezentam un proiect deosebit in Berceni, unde tehnologia moderna intalneste eficienta maxima. Locuinte P+M pe teren de 320 mp, dotate cu sistem complet de panouri fotovoltaice si pompa de caldura! DOTARI DE TOP INCLUSE: Energie: Panouri ...

1017 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala mobilata utilata - 3 camere 1 baie - teren 300mp
20

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 3 bai ~ 444 teren ~ Strada Miorita
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 425 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 125 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1290 EUR/m2 | 155 m2

Berceni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Tip Duplex  5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP
5

Popesti Casa Tip Duplex 5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP

Vila Duplex Premium | La Cheie | Curte Generoasa | Popesti-Leordeni Descopera confortul unei locuinte moderne, gandite pentru un stil de viata premium! Se ofera spre vanzare o vila tip duplex, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la doar 1 km de Primarie si 2 km de statia de metrou Berceni ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp
20

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp

Vila Individuala | Mobilata | Popesti-Leordeni | 150 mp utili Se vinde o vila individuala moderna, situata intr-o zona de case linistita din Popesti-Leordeni, ideala pentru familie. Constructia din 2022 combina confortul, functionalitatea si un stil contemporan, fiind gata pentru mutare. Compartimentare ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp
13

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp

Vila Individuala | La Cheie | Popesti-Leordeni | 101 mp utili Oferim spre vanzare o vila individuala moderna, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de Primarie, cu acces facil catre principalele artere si facilitati urbane. Detalii proprietate bull; Suprafata ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
1

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea