Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ready to Move - Pipera - Voluntari  2021
10

Ready to Move - Pipera - Voluntari 2021

Apartament 2 camere prima închiriere | 70 mp | Pipera | Centrala Proprie Se oferă spre închiriere un apartament deosebit, situat într-un bloc boutique (2021), ideal pentru cei care caută confort, liniște și acces rapid către zona de nord. Suprafață generoasă: 70 mp Compartimentare practică și modernă: ...

70 m2

Pipera, Voluntari, Ilfov

Promovat
Vila superba, padure Rosu, 1000 mp teren, 310 mp construiti, Chiajna
20
1

Vilă exclusivistă lângă pădure – proprietate reprezentativă ideală pentru sediu de companie sau reședință premium Într-un cadru natural rar întâlnit, chiar la marginea pădurii, vă prezentăm o proprietate spectaculoasă, concepută pentru cei care caută spațiu, prestigiu și intimitate. Amplasată în Chiajna ...

3276 EUR/m2 | 225 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Proiect rezidential | Miorita - 5 cam - Teren 386mp - Case La Rosu
11
5

Nexus Homes vă propune spre vânzare o casă modernă tip P+M, situată într-un complex rezidențial din comuna Berceni, la doar 2,5 km de stația de metrou Tudor Arghezi. Imobilul are o suprafață utilă totală de 135 mp, amplasat pe un teren de 386 mp, cu o amprentă la sol de 81 mp, fiind ideal pentru o familie ...

630 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Teren Cornetu 3800mp intravilan
4
3

Teren Cornetu 3800mp intravilan

Teren cu casa in Cornetu Ilfov, pe str Crinului 77. Suprafata 3828mp drschidere 13m spre Crinului si 17 m pe o strada neasfaltata. Utilitati pe proprietate: curent 2 puțuri Utilitati la poartă: gaze apă si canalizare Lotul se vinde intreg! Pretul e negociabil!

3,828 m2

Cornetu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Ghermănești (com. Snagov), 500mp, deschidere stradă 19 m, toate utilităţile
5
3

Teren de 500 mp intravilan situat în comuna Snagov, sat Ghermănești, pe o stradă fără trafic, aproape de lac dar și de strada principală (Soseaua Ghermănești). Distante: Lac - 250 m, PENNY - 300 m, Centru+Primarie+ATM+VTC Supermarket+EasyBox - 550 m, Mega Image - 900 m, LIDL - 2,5 km, Biserică - 650 ...

Ghermanesti, Ilfov

Teren A2 km 21 langa lacul Vadu Anei
10

Teren A2 km 21 langa lacul Vadu Anei

Proprietar vand teren Autostrada Soarelui ( 10445 metri patrati ) Judetul Ilfov sensul de mers spre Constanta km 21 in apropierea punctului de politie .Terenul se afla in apropierea lacului de la km 21 , detin cadastru si intabulare , teren intravilan . Mai multe detalii la adresa de email trimite email ...

Cernica, Ilfov

Teren de vanzare Cernica sat Posta
7
3

Teren de vanzare Cernica sat Posta

Vand teren intravilan 1723 mp in sat Posta com Cernica . Terenul este intravilan . Ideal pentru constructie casa ! Terenul este in satul Posta . Pretul este negociabil .

Posta, Ilfov

Locuinta Individuala P+1 In Complex Rezidential Cernica - Balaceanca
12

Despre Noi: Suntem o firmă cu 15 ani de experiență în domeniul construcțiilor civile și vă prezentăm cu mândrie un proiect de dezvoltare imobiliară de anvergură în zona Balaceanca - Cernica. Despre Proiect: Vă oferim o oportunitate unică de a deveni proprietar al unei case individuale tip P+1 (parter ...

1097 EUR/m2 | 155 m2

Balaceanca, Ilfov

Promovat
Casa cu  4 camere  Balotesti  zona Tuna - Dimieni
20

Casa cu 4 camere Balotesti zona Tuna - Dimieni

Vă propunem spre vânzare o casă individuala, modernă situată în Balotești, în complexul rezidențial Good Afternoon Residence, într-o zonă liniștită si o comunitate de calitate, la iesirea din Tunari, Dimieni cu acces facil către DN1, A3, Pipera și Tunari. Locuinta dispusă doar pe parter este ideală ...

1392 EUR/m2 | 143 m2

Balotesti, Ilfov

Teren intravilan de vânzare în comuna jilava
2
4

Teren intravilan de vânzare în comuna jilava

de vânzare 2500 m teren intravilan cu deschidere spre izlazul comunal Proprietar!

2,500 m2

Jilava, Ilfov

Promovat
De inchiriat
10

De inchiriat

Garsonieră este situată în complexul Rezidence pe strada Ilie Petre,nr 88,complet mobilată,a.c,centrală,plită+cuptor electric...totul nou!(Depozit 1700 ron..chiria este mai jos menntionata)

31 m2

Chiajna, Ilfov

Corbeanca-Ilfov, Sweet Home  Case individuale 200 mp construite plus mansarda 60 mp  in teren 325 mp
10
2

Corbeanca-Ilfov, Sweet Home Case individuale 200 mp construite plus mansarda 60 mp in teren 325 mp

SUPER OFERTA PROMOTIONAL in luna iunie-Iulie 2025, Case indivuluale cu 200 mp construit, in 2 nivele, plus mansarda 65 mp. calitati superior, 4 sau 5 camere cu 3 baie complete. .- TotalTeren de 2000 mp cu amplazarea de 4 case individuale .- Structura de beton armat, izolatia termica superior. .- Instalatia ...

1441 EUR/m2 | 170 m2

Corbeanca, Ilfov

teren lac caldarusani
1
13

teren lac caldarusani

vand teren 5000 mp - iesire la lac cladarusani 37 m si la padure 42 m pret 40 euro/mp

Lipia, Ilfov

Teren de vanzare Ilfov vidra 730m2 Calea Bucuresti 401
1
1

Teren de vanzare Ilfov vidra 730m2 Calea Bucuresti 401

Teren construibil Zona dealul verde Ilfov vidra Teren langa șoseaua principală Direct de la propietar

730 m2

Vidra, Ilfov

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna
1

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna, prevazut cu bariere, telecomanda, monitorizare video.

Chiajna, Ilfov

Promovat
Metrou - Ap 2 Camere Prima Inchiriere LUX- Parcare inclusa!
15
4

Metrou - Ap 2 Camere Prima Inchiriere LUX- Parcare inclusa!

Apartament de închiriat complet utilat, prima închiriere Se închiriază apartament modern, complet mobilat și utilat, aflat la prima închiriere. Totul este nou, pregătit pentru viitorul chiriaș care caută confort, calitate și o locuință impecabilă. Dotări și facilități: Centrală proprie, Încălzire ...

50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând teren intravilan unicat 1200 mp Glina
10
2

Vând teren intravilan unicat 1200 mp Glina

Paradisul verde de la Glina (12 minute - cu mașina - din Piața Unirii) este de vânzare: intravilan, 1200 de metri pătrați, împrejmuit cu gard viu (pe toate laturile sunt proprietăți învecinate, doar 6 metri de poartă la drumul de acces), livadă (pe rod) de 50 de pomi fructiferi (meri, peri, pruni, cireși, ...

Glina, Ilfov

Teren 240 mp + casa de caramida de vanzare,voluntari Ilfov
9
17

Teren 240 mp + casa de caramida de vanzare,voluntari Ilfov

Voluntari Str. Dinu Pestrițu | Teren 240 mp + casă solidă din cărămidă Vând proprietate situată în Voluntari, pe strada Dinu Pestrițu, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru locuință. Suprafață teren: 240 mp Deschidere: 11 m Construcție: casă din cărămidă, aprox. 80 mp Detalii ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren extravilan Tunari, judet Ilfov 1

Vand teren extravilan Tunari, judet Ilfov

Vand teren situat in extravilanul comunei Tunari, judetul Ilfov, fiecare cu suprafata de 5000 metri pătrați, respectiv tarlaua 17 Pretul este de 35 euro pe metru patrat. Cele doua terenuri nu sunt dispuse alaturat. Proprietar in acte. Detalii suplimentare la telefon. Persoana de contact Cristi

5,000 m2

Tunari, Ilfov

Apartament 2 camere,  Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro
8

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Weiner Palada, nr. 12, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisolul unui bloc de 8 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 38 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea