Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila insiruita superbă P+1+M, 131 mp , 93 mp teren Apeductului Chiajna
20
1

Traieste la un alt nivel. Alege un stil de viata care te reprezinta. In inima zonei Apeductului – Chiajna, iti prezentam o vila insiruita cu un aer modern si rafinat, dedicata celor care apreciaza confortul, designul si exclusivitatea. Aceasta proprietate nu este doar o locuinta, ci o declaratie de ...

1562 EUR/m2 | 121 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere  decomandat 67mp bloc nou Hills Splai
20

Apartament 2 camere decomandat 67mp bloc nou Hills Splai

NU se percepe comision pentru cumpărător! O oportunitate excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție – merită văzut! Apartament modern de 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 67 mp, situat la etajul 5 din 6 într-un bloc nou, finalizat în 2023. Locuința impresionează prin compartimentarea ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna
13

Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna

Descopera un proiect rezidential modern, conceput pentru confort si calitate superioara, situat intr-un imobil nou cu regim de inaltime P+6, dotat cu lift Schindler. Garsoniera : 34,56 mp – pret 53.570 EUR (TVA inclus) Constructie si finisaje premium: Structura din cadre de beton armat Zidarie din ...

1550 EUR/m2 | 35 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vânzare teren intravilan, aproape A0
6
1

Vânzare teren intravilan, aproape A0

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DRAGOMIREȘTI VALE, ILFOV Oportunitate investiție construcție locuință Zonă în dezvoltare aproape de Autostrada A0 și Centura București Suprafață totală: 3848 mp 3682 mp intravilan 166 mp extravilan Deschidere: 11,90 ml Acces din Centura ...

3,848 m2

Dragomiresti-Vale, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

TEREN  intravilan 2000+42oo vanzare- inchiriere,

TEREN intravilan 2000+42oo vanzare- inchiriere,

teren intravilan acces direct DN1 ,apa ,curent,zonA PADURE,cantonament steua , suprafata totala: 6200.00

6,200 m2

Saftica, Ilfov

Garsoniera de închiriat
10

Garsoniera de închiriat

Garsonieră moderna strada Marului nr.12-14 Dobroesti, complet mobilata și utilata

32 m2

Fundeni, Dobroesti, Ilfov

vând casă+ teren 1137 mp-parcelabil
7
1

vând casă+ teren 1137 mp-parcelabil

Vand casa pe Strada Caminului Sat Manolache Com Glina Ilfov, intr-o zona de case in imediata apropiere a Autostrazii A0, A2 si centura Bucurestiului, 120 mp locuibili + teren aferent, 1137 mp cu deschidere la drumul principal de 20 m. Casa dispune de toate utilitatile apa, canalizare, gaze, curent electric.La ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

Glina, Ilfov

Teren intravilan, Peris, 5280mp
1
8

Teren intravilan, Peris, 5280mp

Teren intravilan situat in comuna Peris, judetul Ilfov. Terenul se afla intr-o zona verde, linistita, langa lacul Peris.

Peris, Ilfov

Vanzare teren 9

Vanzare teren

Vanzare teren intravilan in Buftea, zona gara in spate la Fabrica de jucarii si Mircea macalaru, suprafata 4300mp, pret 20 euro mp.

Buftea, Ilfov

Teren extravilan, Peris, 4100mp
1
3

Teren extravilan, Peris, 4100mp

Teren extravilan situati in Cocioc, Peris, judetul ilfov.

Peris, Ilfov

Teren intravilan, Stefanestii de Jos, 1400mp
1
2

Teren intravilan, Stefanestii de Jos, 1400mp

Teren intravilan situat in comuna Stefanestii de Jos, judetul Ilfov. Terenul beneficiaza de urmatoarele utilitati: curent, gaze, apa, drum asfaltat la 30 m, avand o deschidere de 16,95 m la 2 strazi, langa lac. Terenul are o lungime de 82,83 m si este situat intr-o zona verde si linistita.

Stefanestii de Jos, Ilfov

Teren intravilan, Ciorogarla, 9100mp
1
1

Teren intravilan, Ciorogarla, 9100mp

Teren intravilan situat in comuna Ciorogarla, judetul Ilfov. Terenul beneficiaza de urmatoarele utilitati: curent, drum acces, avand o deschidere de 53,82 m. Terenul are o lungime de 173,30 m si este situat in apropiere de autostrada A1.

Ciorogarla, Ilfov

Inchiriez ap 2 camere dobroiesti
8

Inchiriez ap 2 camere dobroiesti

Inchiriez ap 2 camere dobroiesti et 1 bloc nou,loc de parcare prima inchiriere,mai multe detalii la tel

67 m2

Dobroiesti, Dobroesti, Ilfov

Teren intravilan de vanzare
4
1

Teren intravilan de vanzare

teren intravilan de vanzare comuna Berceni IF str Primaveri 380 m patrati imprejmuit cu gard placi beton .pe teren se afla o anexa de aproximativ 8pe 4.5m patrati +puț cu hidrofor racordat+curent electric bransat +fosa septica +pomi fructiferi ...gaz la poatra . direct proprietar acte in regula. pret ...

380 m2

Berceni, Ilfov

Propietar De Vinzare Ap 2 Camere
10
1

Propietar De Vinzare Ap 2 Camere

Proprietar vind ap 2 camere decomandat pe str rezervelor nr 72 lîngă piscina interioara,ap are 54 m balcon închis cu termopan Rehau geamuri tripane,parchet pe jos de 13 mm,apartamentul se vinde utilat și mobilat exact că în poze centrala proprie 24 kw Imergaz,contorizat,blocul curat cu supraveghere video ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Militari%2bResidence, Dudu, Ilfov

IDEAL INVESTITIE Militari Rezidence ,Rezervelor 72
9

IDEAL INVESTITIE Militari Rezidence ,Rezervelor 72

Suprafata utila 100 mp Sp. comercial Detalii Suplimetare: Aer conditionat Alarma Apa centrala termica curent electric Gaze Grup sanitar Internet Parcare Renovat Vad comercial Vitrina stradala Descriere spatiu comercial stradal 100 m, fost cazino Speciale și un salon de bronzat Aer conditionat. ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Rosu, Ilfov

casă+ teren 600 mp Ilfov 50.000
4

casă+ teren 600 mp Ilfov 50.000

casa nou construită acoperiș Bilka se află în Ilfov sat Nuci la 46 km de București km0 cu acsess rapid la autostrada București-Ploiești A3 mijloace de transport STB 447 spre piața Presei și STV 409 spre Obor, stația se află la doar 20 de metri de casă , casă se află chiar pe șoseaua principală ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Nuci, Ilfov

Vand teren intravilan
5

Vand teren intravilan

Vând teren intravilan construibil in diferite zone cum ar fi Jilava ( Dedeam Progresu), Magurele, Darasti-Ilfov, Dumitrana si împrejurimi. Suprafețe începând de la 500mp. Prețuri începând de la 25 mp. Pentru detalii ma puteți contacta atât telefonic cat si pe WhatsApp Exclus firme imobiliare.

500 m2

Magurele, Ilfov

Case pe parter  individuala
8
8

Case pe parter individuala

Casa pe parter individuala compusa din 3camere 2bai ,bucătărie închisă sau deschisa după cerințele clientului terem 300de m pătrați casa e situata aproape de grădiniță și școală stația stb aproape clientul are prioritatea de a alege finisajele interioare ,gaz canalizare și lumina pt mai multe informații ...

1370 EUR/m2 | 77 m2

Clinceni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 82.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, intr un bloc de 7 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 35Bis, cu o suprafata utila totala de 42 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu ...

1964 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera Militari Residence mobilata utilata loc de parcare 380 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera situata la etajul 4 in bloc de 7 etaje, in Chiajna, iesire spre Iuliu Maniu pe strada Tineretului nr. 20, cu o suprafata totala de 34 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu iesire foarte rapida spre Bd.Iuliu Maniu. PRET ...

30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence 400 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere, situat pe strada Viilor, nr. 33, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Este situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, cu o suprafata de 48 mpu. BENEFICII: La cativa pasi de principalele magazine, restaurante, ...

48 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata Utilata, Pollux Residence, 47.900 euro
19

Garsoniera, mobilata Utilata, Pollux Residence, 47.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6 in bloc cu 7 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 32 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1497 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea