Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare teren 5000mp, intravilan, Glina-Strada Rasaritului. Pret: 22 euro mp.
6
3

Particular, vand teren 5000 mp in comuna Glina-Strada Rasaritului, intravilan-constructii in apropiere, toate utilitatile (curent,gaze,apa,canal) are forma dreptunghiulara cu deschidere 20m (se poate lotiza). .

5,000 m2

Glina, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence
10
2

Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence

Vând apartament cu 2 camere , demisol, Dudu, Ilfov. Apartamentul situat în Militari Residence, pe Strada Tineretului 85 bloc 6, la demisol într-un imobil modern construit în anul 2019, amplasat într-o zonă bine dezvoltată, cu acces rapid către toate facilitățile esențiale ale cartierului. Proprietatea ...

1311 EUR/m2 | 37 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Calea Bucuresti - Teren intravilan - 2 min STB - 375 metri
2

Calea Bucuresti - Teren intravilan - 2 min STB - 375 metri

Nexus Homes va oferă spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă foarte bine poziționată, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. ✔️ Destinație: • Casa individuala ✔️ Suprafață: • Suprafata lotului este de 375 mp • Deschidere de 15 mp ✔️ Utilități in zona! - Curent la lot - Gaz la 100 ...

375 m2

Vidra, Ilfov

Promovat
Otopeni - Str. Drumul Garii Balotesti, 42.140 mp. teren intravilan ideal investitie
9

OTOPENI vis-a-vis de Gara Balotesti, zona in plina expansiune de constructii noi ( Complex Rezidential de locuinte, depozite si parcari auto cu transfer la Aeroportul International Otopeni) vanzare teren in suprafata de 42.140 mp. cu deschidere de 475 ml. la Str. Nicolae Titulescu si acces ...

Otopeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Analize Feng Shui Tradițional
1
1

Analize Feng Shui Tradițional

Descoperă armonia și echilibrul energetic al spațiului tău cu ajutorul unui specialist în Feng Shui tradițional! Nu este vorba despre simboluri sau decorațiuni, ci despre o analiză profesională bazată pe: Energii anuale și direcționale Fațada cardinală a clădirii Anul construcției Hărți energetice ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Chiajna, Ilfov

Hala de inchiriat 600 mp Chitila - Chiajna Soseaua de centura
20

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu de depozitare si productie situat in zona de nord - vest a Bucurestiului cu acces facil la soseaua de centrua Chitila - Chiajna Suprafata totala 595 mp Suprafata depozitare 525 mp Suprafata birouri 95 mp dispusi pe P+1 Inaltime spatiu de depozitare ...

595 m2

Rudeni, Ilfov

Vand teren extravilan vis a vis de Aerportul Otopeni 1000 mp pret 40 Euro mp 18

Vand teren extravilan vis a vis de Aerportul Otopeni 1000 mp pret 40 Euro mp

Teren extravilan la 2 km de DN1 (vis a vis de intrarea la aeroportul Henri Coanda) pe str. Drumul Garii Odai, in suprafata de 1000 mp. Terenul se afla pe suprafata administrativa a comunei Mogosoaia., suprafata totala: 1000, Front stradal: 22

1,000 m2

Otopeni, Ilfov

Teren de vinzare in Dascalu.
4
2

Teren de vinzare in Dascalu.

Vind teren in com Dascalu in suprafata de 20355 mp. Terenul este ideal pentru [construcții rezidențiale agricultură investiții etc.]

Dascalu, Ilfov

Casa de vanzare, Otopeni-Odai,direct proprietar
10

Casa de vanzare, Otopeni-Odai,direct proprietar

Casa are o suprafata construita de 231mp si o suprafata utila desfasurata de 181mp, P+1E finalizata anul acesta. Terenul aferent constructiei are o suprafata de 650mp. Compartimentarea pe fiecare nivel este urmatoarea: Parter- Birou 17mp, Living 25mp,Bucatarie 16mp,Baie 4mp,Terasa 20mp,Terasa8mp.Suplimentar, Pivnita ...

2211 EUR/m2 | 180 m2

Odaile, Ilfov

Proprietar- teren intravilan, Otopeni-Odai
7
1

Proprietar- teren intravilan, Otopeni-Odai

Vand teren intavilan Str Av.Adrian Iovan in suprafata de 680mp.Acesta dispune de toate utilitatile:curent, gaze,apa si canal la teren. Terenul se vinde cu proiect P+1E si autorizatie de construire valabila.

680 m2

Odaile, Ilfov

Teren intravilan de vanzare in loc. Dascalu 17600mp, intra A0 si A3
5
1

Teren intravilan de vanzare in loc. Dascalu 17600mp, intra A0 si A3. Poate fi folosit pt zona rezidentiala, poate fi parcelat, servicii, institutii publice, hale, etc. Acces usor la autostrada A0 si A3. Utilitatile in zona. Aeroportul Otopeni aproape. Aproape de padure. Transport in comun preorasenesc. ...

Dascalu, Ilfov

Vand teren in Petrachioaia (IF)
2
6

Vand teren in Petrachioaia (IF)

Vand 2 loturi teren (lot 4 si lot 3) in Com. Petrachioaia (IF) de cate 7500 mp fiecare. aproape de DC402. Pretul de oferta pentru ambele terenuri este de 50000 euro.

15,000 m2

Petrachioaia, Ilfov

Teren intravilan Popesti Leordeni - Metrou   Miraslau   445mp
2

Teren intravilan Popesti Leordeni - Metrou Miraslau 445mp

Vand teren intravilan in apropierea metroului Berceni - 5 minute pe jos (500m). Dezvoltare accelerata in zona cu multiple spatii comerciale si ansambluri rezidentiale moderne. PUG aprobat ce include parc in apropierea lotului. Suprafata: 445mp din care 389mp utili. Deschidere: 16ml L3 P + 5 etaje POT ...

445 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila   Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde
10
12

Vila Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde

Propietar Vila noua de Lux, formata din P+1E+Mansarda, 310mp util, finalizata recent, cu piscina de dimensiuni semi-olimpice, situata pe un teren superb de 3.500mp, plin de vegetatie, copaci si pomi de fructe. O casa finisata cu rafinament, cu un design interior modern si elegant, care ofera maximul ...

2711 EUR/m2 | 350 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat Utilat 440 Euro
17

Apartament 2 camere Mobilat Utilat 440 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere, situat la etajul 3, in complexul rezidential Militari Residence, pe str. Weiner Palada, nr. 6B, cu o suprafata totala de 50 mpu. ! Loc de parcare inclus ! PRET INCHIRIERE: 440 EURO. GARANTIE: 440 EURO Comision: 50 % din ...

50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!
20
1

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!

CASA TIPLA 2025 In Domnești str. Mărțișor 26 Parter + Etaj + Pod PLACA BETON intre etaje ! Racordata la toate utilitățile ! Suprafață Utila Casa ( fără balcoane ) = 135 mp 3 DORMITOARE ( ATENTIE, unul la parter ) 2 BAI ( cabina dus / cada + bideu ) TERASA = 18 mp Camera Tehnica = 5 mp Suprafață ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Domnesti, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence Rezervelor, 51.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 79E, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 5, intr-un bloc de 5 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 32 mpu, bloc prevazut cu lift. Imobilul este ...

1609 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camare mobilat utilat Militari Residence 380 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament cu 2 camere, situata la etajul 8 in bloc de 8 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor nr. 56, cu o suprafata utila totala de 40 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre ...

40 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro
15

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Este situata la demisol avand o suprafata de 36 mp. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari Residence pe strada Rezervelor. In apropierea apartamentului ...

1468 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro
18

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata la etajul 4 in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe Tineretului, nr. 24 cu o suprafata totala de 29 mp. Imobilul este racordat atat la canalizare cat si la Apa Nova cu asociatie de locatari fara taxa ...

2435 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera  mobilata, utilata in Militari Residence 280 euro
11

Garsoniera mobilata, utilata in Militari Residence 280 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, situata la etajul 1 in bloc de 4 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Viilor nr. 33, cu o suprafata utila totala de 35 mpu. Pozitie: Situat pe strada Viilor cu iesire foarte rapida spre bld. Uverturii, si ...

35 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan 838 mp cu casă existentă, deschidere 25,5 m, Str. Parcului nr. 9, Căciulați
2
6

Se vinde teren intravilan cu casă existentă, situat pe Strada Parcului nr. 9, sat Căciulați, într-o locație foarte bună, în mijlocul satului, aproape de toate facilitățile. Proprietatea are o suprafață totală de 838 mp și deschidere generoasă de 25,5 m, fiind potrivită pentru locuire, renovare sau construcția ...

119 EUR/m2 | 838 m2

Caciulati, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea