Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Metrou - Parcare - Mobilat Modern
16

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruintei, într-un imobil nou, finalizat în anul 2021. Proprietatea este amplasată la etajul 5 din 6 cu lift, oferind o compartimentare decomandata, eficientă și bine luminată natural. Suprafața ...

2261 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
| COMISION 0% | VILA INDIVIDUALA |5 CAMERE| FINISATA LA ALB| TOATE UTILITATILE !
20

Casă individuală de vânzare în Otopeni – 5 camere, 4 dormitoare, 3 băi, 146mp utili, finisata la alb! Vă prezentăm o casă individuală elegantă, situată în zona Otopeni, într-un cartier liniștit de case, cu acces facil către oraș, dar ferit de agitația urbană. Imobilul dispune de 146 mp utili, compartimentați ...

1781 EUR/m2 | 146 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
[ METROU ] Apartament 4 camere   Spațiu comercial   106 mp - Sector 4
19

[ METROU ] Apartament 4 camere Spațiu comercial 106 mp - Sector 4

Se oferă spre vânzare un Apartament 4 camere sau Spațiu comercial modern și versatil, situat în Sector 4, Bd. Metalurgiei nr. 468-472, la parterul unui imobil construit în anul 2020, ideal atât pentru desfășurarea unei activități proprii, locuință, cât și pentru investiție. * Localizare excelentă ...

1981 EUR/m2 | 106 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă 37mp, etaj 1, Finisaje Premium, Totul Nou, Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala P+1E - 4 camere - 2 bai - teren 560mp -
20

Vila individuala P+1E - 4 camere - 2 bai - teren 560mp -

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + un etaj(P+1E), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 560 mp, oferind spatiu exterior generos ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere 2 bai - teren 500mp
3

Casa individuala - 4 camere 2 bai - teren 500mp

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 500 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1519 EUR/m2 | 102 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala P+1E - 4 camere 3 bai - teren 425mp
8

Casa individuala P+1E - 4 camere 3 bai - teren 425mp

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 425 mp, oferind spatiu exterior generos pentru ...

1359 EUR/m2 | 125 m2

Berceni, Ilfov

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp
15

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Curte proprie 200 mp Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat. Locuinta are o suprafata utila de 61 mp si beneficiaza de un mare avantaj: curte proprie de aproximativ 200 mp, ideala pentru relaxare, petrecerea timpului liber sau amenajare ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ||4 camere 2 bai || teren 500mp ||
3

Casa individuala ||4 camere 2 bai || teren 500mp ||

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 102 mp, locuinta dispune de 4 camere luminoase, 2 bai moderne, si o terasa generoasa de 15 mp , ideala pentru momente de relaxare sau ...

1519 EUR/m2 | 102 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala  P+M  ~ 5 camere ~ Comuna Berceni
20

Casa individuala P+M ~ 5 camere ~ Comuna Berceni

Oferim spre vanzare o vila individuala in comuna Berceni . Locatie : Strada Campului Suprafata utila : 145 mp gt;totala : 145 mp Suprafata teren : 400 mp An constructie : 2021 Regim : P+1+M Compartimentare : * 5 camere generoase ( dispune de dormitor pe parter ) * 2 bai moderne * dressing ...

1310 EUR/m2 | 145 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere I Metrou
20

Apartament 2 camere I Metrou

2 Camere | 58 mp | Lift | Bloc 2014 | Parcare | 110.000euro; Negociabil ?? Str. Amurgului nr. 31G Bis ?? Pret: 110.000 euro; (negociabil) ?? Suprafata: 58 mp ?? 2 camere ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc 2014 ?? Lift ?? Apartamentul este intabulat ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala P+1E || 4 camere 2 bai || teren 560mp
20

Casa individuala P+1E || 4 camere 2 bai || teren 560mp

Aceasta casa cu etaj, situata in comuna Berceni, ofera un cadru linistit si primitor, ideal pentru o familie. La parter, te intampina o camera de zi, o baie si o bucatarie spatioasa, perfecta pentru gatit si petrecut timp impreuna. Bucataria are acces direct la terasa, un loc perfect pentru a te bucura ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 Camere | Ansamblu Rezidential Leordeni
2

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter 2 ...

2291 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M 5 camere 3 bai Primarie Popesti Leordeni
20

Vila insiruita de vanzare P+1+M 5 camere 3 bai situata pe strada Gabriel Pantazica in apropierea Primariei Popesti Leordeni. Detalii principale: Loc de parcare in cadrul ansamblului Suprafata utila: 93 mp + mansarda de aproximativ 40 mp (compartimentata in 2 camere si baie) Teren liber in spate: 30 mp se ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa mobilta utilata || curte amenajata- 403mp
14

Casa mobilta utilata || curte amenajata- 403mp

Se ofera spre vanzare casa spatioasa, ideala pentru familie, compusa din 5 camere, dintre care 4 dormitoare si 2 bai. Locuinta este complet mobilata si utilata, exact ca in imagini, fiind pregatita pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare. Compartimentarea este practica si bine gandita, ...

1519 EUR/m2 | 125 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului
20

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului

Se ofera spre vanzare vila individuala, situata pe strada Rasaritului, in orasul Popesti-Leordeni. Imobilul are o suprafata utila de 112 mp, amplasat pe un teren cu 165 mp curte libera. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie, baie si casa scarii Etaj: hol, 3 ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare
20

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare

Casa Tip Duplex - Popesti-Leordeni - Autostrada A0 - Gata de Mutare De vanzare vila tip duplex in Popesti Leordeni, in apropiere de intrarea pe Autostrada A 0. Aceasta dispune de o suprafata utila de aproximativ 125 mp . Teren total : 270 mp, liber 200 mp . Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - Popesti Leordeni - 5 camere 3 bai - 344MP Teren
20

Vila individuala ndash; Popesti Leordeni - Campus Scolar Vila individuala situata in Popesti Leordeni, la 1 km de Primarie si 2 km de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida . Suprafete: Suprafata utila: 184,9 mp (inclusiv terasa) Teren: 344 mp (245 mp liber) Compartimentare: ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady
9

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti Leordeni Va propunem spre vanzare o vila insiruita situata in Popesti Leordeni, cu o suprafata utila de aproximativ 140 mp, ideala pentru o familie. Compartimentare: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa, living spatios Etaj 1: hol, 2 dormitoare, ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea