Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in Voluntari
5
11

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Voluntari

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Voluntari cu o suprafata de 56mp situat la etajul 2, complet mobilat si utilat modern.Va asteptam la o vizionare !

56 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Case individuale de vanzare in Popesti Leordeni, str Rasaritului
11
3

Va prezentam 8 vile individuale in Popesti Leordeni, situate pe strada Rasaritului, intr-o zona linistita, cu acces facil catre Sector 3, Theodor Pallady, Autostrada A2, si Autostrada A 0, la 15 min de mijloace de transport in comun care circula catre centrul Orasului Bucuresti. Pozitionate intre Popesti ...

1295 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Resedinta excusivista ieșire lac, 582 mp, 550 mp teren, Rosu-Chiajna
20
2

VILA DE LUX PE MALUL LACULUI DINAMIC PARC, Resedinta exclusivista sau sediu reprezentativ de companie in ROSU – CHIAJNA Va prezentam una dintre cele mai spectaculoase proprietati din zona Rosu – Chiajna, situata chiar langa lacul Dinamic Parc, intr-un cadru natural deosebit, inconjurat de multa verdeata ...

2222 EUR/m2 | 450 m2

Rosu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 72,la 1 min de statia STB, in apropiere complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situata la etajul 2, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 53 mpu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Blocul ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro
5

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 6, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1615 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Teren Caldarusani Gradistea stradal 11800mp-Proprietar
3
5

Teren Caldarusani Gradistea stradal 11800mp-Proprietar

Telefonul de contact este cel din poza anunțului de pe pancartă! Exclus agentii imobiliare!! Okazie!!Am cel mai bun pret din zona raportat la pozitia terenului!! DESCHIDERE chiar la DJ 101. Terenul este pozitionat foarte bine stradal!! Se poate trece tot terenul in intravilan!! este o pozitie ideala ...

11,800 m2

Gradistea, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence 72.500 euro
15

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 27C, langa statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la parter inalt echivalent etajul 1 al unui bloc cu 6 etaje, cu placa de beton deasupra si pod, doua lifturi, cu ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Pollux Residence  300 Euro
7

Garsoniera mobilata utilata Pollux Residence 300 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, mobilata utilata. Imobilul este situat la etajul 4, in complexu rezidential Pollux Residence, pe strada I.L.Caragiale, nr. 72C,sc. B, cu o suprafata utila totala de 35 mpu. Se inchiriaza mobilata, Utilata Complet. Pozitie: Situata ...

35 m2

Chiajna, Ilfov

Inchiriez apartament 2 camere Militari Residence
4
3

Inchiriez apartament 2 camere Militari Residence

Inchiriez un apartament de 2 camere in Militari Residence, este mobilat si utilat complet, dispunand de 55mp, si se afla la etajul 2, va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii

55 m2

Rosu, Ilfov

Spatiu depozitare Popesti Leordeni
2
3

Spatiu depozitare Popesti Leordeni

Ofer spre închiriere un spatiu pentru depozitare sau birou , 34 m2 , inaltime , 3,5 metri , amenajat cu gresie pe jos , curent , parcare , se ajunge cu masina pana in fata spațiului ,accesul se face pe o usa dubla de 1,6 metri , str. Domnița Bălașa, nr.6 , Popești Leordeni

34 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera in Pollux Residence mobilata utliata 300 euro
6

Garsoniera in Pollux Residence mobilata utliata 300 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera situata la etajul 4, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Pollux Residence, pe strada I.L. Caragiale, nr. 72C, sc. B cu o suprafata utila totala de 35 mpu. Pozitie: Situat pe strada I.L. Caragiale cu iesire ...

35 m2

Chiajna, Ilfov

Casa 3 camere gata de mutat Comuna Berceni
5
3

Casa 3 camere gata de mutat Comuna Berceni

Casă Individuală în Comuna Berceni. Oferta de pret doar luna aceasta 119.000 . Detalii: 2 Dormitoare 1 Living spațios 1 Bucătărie 2 Băi Curte spațioasă Loc de parcare Suprafete: Suprafață teren:409 mp Suprafață utilă: 86 mp Utilități: Încălzire în pardoseală Put forat Fosă septică Curent ...

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence, Mobilat, Utilat, 71.500 euro
9

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, nr. 14, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la demisolul inalt al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 48 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1490 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Casa parter cu 3 camere COMUNA BERCENI
7
5

Casa parter cu 3 camere COMUNA BERCENI

Oferta 2025! COMUNA BERCENI, ILFOV Direct de la proprietar fără comision fără intermediar! Ofer spre vânzare casă parter cu 3 camere situată într-un proiect de locuințe la 1 km de Bucuresti, cu intrare prin strada Macului sau Strada Oituz. Construită din: Exterior realizat din cărămidă Porotherm ...

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

Teren de inchiriat inchiriez teren stradal spalatorie service brutarie etc
2
1

Inchiriez teren 1000 mp pe soseaua Unirii , Corbeanca. Terenul este pretabil pentru orice fel de investitie. Toate utilitatile. Daca doriti o afacere care are nevoie de un teren generos cu deschidere 24 mp la strada principala va astept sa discutam. Pretul este negociabil.

1,000 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren constructie 1000mp Peris Gara. Pozitie deosebita langa padure si lac. Canalizare, apa curenta.
5
8

Vand urgent teren constructie, 1000 mp. Pozitie deosebita, langa gara, padure si lac. situat in planul 2. Are apa curenta, canalizare . Vecini linistiti. Zona de case nivel P. Acces imediat la magazine, farmacie, gara, statie autobuz, po;iclinica, scoala, gradinita si gradinita privata, parc copii. zona ...

1,000 m2

Peris, Ilfov

Se vinde hală demontabilă
5

Se vinde hală demontabilă