Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Refugiu Elegant lângă Pădurea Snagov: Casa Visurilor Tale (T2)
20

Descoperiți rafinamentul autentic al vieții la casă, într-un cadru natural de excepție. Situată în prestigiosul ansamblu Snagov Villas, la umbra pădurii și la câțiva pași de tot ce contează, această vilă P+1 de 170 mp a fost gândită cu grijă pentru familiile care prețuiesc confortul real — pentru fiecare ...

1147 EUR/m2 | 170 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere - Mansarda inalta - 122 mp Voluntari
14

Apartament 3 camere - Mansarda inalta - 122 mp Voluntari

Apartament spatios, situat la mansarda inalta a unui bloc cu 3 etaje, intr-o zona linistita din Voluntari. Mansarda este complet locuibila, cu tavane inalte si fara zone joase sau spatii pierdute. Conform cadastrului: Suprafata utila: 108,65 mp Suprafata totala: 122,05 mp Balcon: 7,85 mp Terasa: 6,55 ...

1289 EUR/m2 | 109 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, mobilat si utilat, langa parc Laurențiu Raiciu
5

Apartamentul beneficiază de finisaje de calitate superioară și se vinde direct de la proprietar. Se acceptă plata cash, credit bancar ipotecar sau Noua Casă Situat într-un ansamblu rezidențial nou Acces facil la mijloace de transport în comun Aproape de supermarketuri: Lidl, Mega Image, Penny, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
CASA CU TEREN DE 5000MP  - JUDET GIURGIU  30KM DE BUCURESTI
20

CASA CU TEREN DE 5000MP - JUDET GIURGIU 30KM DE BUCURESTI

Va prezentam spre vanzare casa de 160 mp cu terasa de 25 mp si teren de 5000 mp. Locatia casei este localitatea Stejaru , comuna Sangureni pe ruta de la Bucuresti la Giurgiu pe un drum lateral din partea dreapta. Casa este formata din 2 dormitoare mari , fiecare ...

4962 EUR/m2 | 26 m2

Copaceni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Ordoreanu
5
1

Vila Ordoreanu

Vând vila în Ordoreanu com Clinceni,1000 mt aproape de teren,drum privat, ultima casa cu păduri în spate. Doar curent,nu gaze. Casa 180 mt pătrat.

1111 EUR/m2 | 180 m2

Ordoreanu, Ilfov

Promovat
OPORTUNITATE RARA: Casa cu 500 mp Teren in Glina
18
3

OPORTUNITATE RARA: Casa cu 500 mp Teren in Glina

Va prezentam o proprietate exceptionala care combina perfect confortul modern cu linistea vietii la periferie - o casa cu 2 camere, complet renovata in 2020, situata pe un teren generos de 500 mp in zona Glina! DE CE ACEASTA PROPRIETATE? Spatiu Generos Interior si Exterior: Suprafata utila de 70 mp, ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Glina, Ilfov

Case de vânzare
10

Case de vânzare

Vila tip duplex cu 5 camere, curte privata si mansarda - Strada Leordeni, Popesti-Leordeni Va prezentam spre vanzare o vila tip duplex situata pe Strada Leordeni, in Popesti-Leordeni, amplasata intr-un cartier de case, potrivit pentru cei care isi doresc mai mult spatiu, intimitate si confort. Locuinta ...

1774 EUR/m2 | 124 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Doua loturi la 2km de A0, schimb
2
7

Doua loturi la 2km de A0, schimb

Vand doua loturi situate in zona de case noi, la 2km de intrarea pe A0 in localitatea Postavari, 5km de centura Bucuresti. Accesul in localitate se face din DN4, drum care are acces direct pe A0. Accept schimb cu garsoniera, apartament sau teren din toate zonele tarii! La solicitarea clientului ...

1,122 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ocazie ! Teren intravilan de vanzare  ideal constructii !
3
1

Ocazie ! Teren intravilan de vanzare ideal constructii !

Teren de vanzare, intravilan, 3600 mp, situat in Satul Posta Comuna Cernica ILFOV. cu actele la zi, In zona de case (langa terenul de fotbal Str. Cimbrului) intersectie cu Str. Stadionului, cu dubla deschidere la drumuri, pe toasta lungimea de 314 m si la capat pe o latime de 12m. La 50 m de asfalt, ...

3,600 m2

Posta, Ilfov

Vand container nou  - 21mp
4
4

Vand container nou - 21mp

Container construit pentru activitati de fast food, patiserie etc.Dispune de instalatie electica 220V si 380V, 8 prize si iluminat interior. Dimensiune 21mp ( lungime 7m *latime 3m *inaltime 2,5m ). Containerul este nou si este disponibil imediat. Se acorda factura.

236 EUR/m2 | 21 m2

Branesti, Ilfov

Particular - vanzare teren intravilan Branesti 8

Particular - vanzare teren intravilan Branesti

Particular vand 10.128 mp Branesti intravilan, chiar la iesirea pe A2, vis-a-vis padure, la 200m de asfalt. PUZ destinatie : rezidential si mic comert (tarla 100). Certificat de urbanism : P+2. Pret 29 E mp. Toate actele la zi. Tel.

Branesti, Ilfov

Vând apartament 3 camere!
10

Vând apartament 3 camere!

Vând apartament 3 camere mobilat și utilat Apartamentul este tip penthouse Totul nou! Pentru mai multe detalii sunati la Proprietatea se afla in jud Ilfov Bragadiru

1746 EUR/m2 | 114 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa curte de vanzare 5

Casa curte de vanzare

Vând casă la curte cu toate utilitățile racordate in Pipera,tel

483 EUR/m2 | 300 m2

Voluntari, Ilfov

Ap 2 camere langa Campus Scolar Popesti Leoerdeni
10

Ap 2 camere langa Campus Scolar Popesti Leoerdeni

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, langa campusul scolar din Drumul Fermei, 2 minute de mers pe jos. Situat intr-o zona linistita si bine conectata, cu acces facil catre mijloacele de transport, statia STB 480 se afla in fata blocului si aproximativ 12 minute de mers pe jos de statia ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Central, Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren Intravilan Central Gruiu Ilfov
5

Teren Intravilan Central Gruiu Ilfov

Teren intravilan, construibil, situat in centrul Com. GRUIU, Jud. ILFOV, Suprafata totala 2705 mp , Deschidere de 26,27 ml la Soseaua Lunca Garlitei, Toate utilitatile, statie STB, unitate noua de învățământ (gradinita, gimnazial) la 200m POT maxim 15 % CUT maxim 0,40 Inaltimea maxima 10 metri. Pret ...

2,705 m2

Gruiu, Ilfov

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0
9
1

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0

Vand teren intravilan, de 9200 mp, deschideri pe 3 laturi de 47 ml la str. Randunelelor , 48 ml si 214 ml la.drumuri neamenajate dar propuse in PUG Buftea , acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, in zona autostrazii 0 (noua centura a Bucurestiului) si a viitoarei statii Buciumeni din planul pentru ...

9,200 m2

Buciumeni, Ilfov

Vila Individuala de Lux in Corbeanca – Zona Parc | 160 mp Utili si Curte de 495 mp
20

Excelenta prin experienta, va prezentam o vila individuala moderna situata in Corbeanca ndash; zona Centru, in apropiere de parc, intr-o locatie linistita si apreciata pentru confort, intimitate si acces rapid catre Bucuresti. Proprietatea, construita in anul 2022 din caramida Porotherm, impresioneaza ...

Corbeanca, Ilfov

Casa 1.200 mpc cu teren 1.700 mp in Pantelimon - Cernica, reducere de 29.000 euro
7
14

PRET EVALUARE PROPRIETATE 310.000 EURO. REDUCERE 30.000 EURO PENTRU CONTRACT SAU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 31 MARTIE. PRET FINAL 280.000 EURO. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata din teren 1700 mp cu deschidere 28 ml direct la strada Plantelor si o constructie la rosu S+P+E+M ...

280 EUR/m2 | 1,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
24

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 10.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 120.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

453 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Vând teren agricol jilava ilfov
1
2

Vând teren agricol jilava ilfov

Teren extravilan 15400 m cu deschidere 36 m , cadastru , 150 m de șoseaua nouă din drumul binelui spre jilava . Ideal investiți

15,400 m2

Jilava, Ilfov

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp
10
8

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp

Teren cu suprafata de 800mp, Intrarea Nicolae Iorga spre strada Viilor, deschidere 49 m, POT 35%, CUT 1.25, certificat urbanism P+2E, gaze, curent.

800 m2

Rosu, Ilfov

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla 17

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla

Vanzare 2 loturi teren exravilan 10.000 mp. si 6.800 mp. comuna Ciorogarla, cadastru, intabulare, pret 6 euro/mp. discutabil. Tel:

Ciorogarla, Ilfov

Vând casa comuna Berceni
1

Vând casa comuna Berceni

Casa pe teren de 400 m.p. cu etaj si pod mansardat, 150 m.p., 5 camere, 2 bai, terasa, încălzire in pardoseala, paratrăsnet, zona f.linistita strada Fluturilor. Preț 180000 euro negociabil!

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea