Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren de vanzare Berceni - Ilfov - Primaverii
7

Teren de vanzare Berceni - Ilfov - Primaverii

Teren de vanzare in Comuna Berceni - Strada Primaverii, Suprafata 380mp,cu o deschidere de 18.10m,intravilan,construibil, Terenul este imprejmuit cu gard de beton, Detine autorizatie de constructie parter+1 etaj+ mansarda, Put in curte,curent tras,gaz la poarta,fosa septica, Exista o constructie pe teren,poate ...

380 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 Camere Belize Residence Cernica
14

Apartament 3 Camere Belize Residence Cernica

VÂNZĂRI APARTAMENTE 3 CAMERE Complex Belize Residence Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în renumitul ansamblu rezidențial Belize Residence din Cernica. O zonă excelentă, liniștită și aerisită, ideală pentru o familie sau pentru cei care caută confortul unei construcții noi, ...

1693 EUR/m2 | 70 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Baneasa - Pipera, 70.000 mp. teren forestier aproape de Rez. Oxford Gardens
5
1

PIPERA in padurea BANEASA, vanzare teren forestier (padure) in suprafata de 7 Ha. cu acces pe drum forestier la strada betonata ce separa padurea Baneasa de Rezidential Oxford Gardens. LOCALIZARE: terenul este situat vav de American International School of Bucharest, in Cartierul Pipera, ...

70,000 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Spatiu 53 mp Popesti Vest cu 2 locuri de parcare
3

Spatiu 53 mp Popesti Vest cu 2 locuri de parcare

SPATIU comercial Popesti Vest sos Berceni , 7 min de metrou, 53 mp utili , open space, centrala, grup sanitar, curent 380V, vad comercial pentru diverse activități, parter înalt , dispune de 2 locuri de parcare in fata acestuia pentru clienți.

2830 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~
7

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 300 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 81 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1427 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ teren 330mp ~ 300m de scoala
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 330 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1199 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
8

Metrou Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament spatios si luminos de vanzare ndash; Strada Biruintei Un adevarat refugiu urban te asteapta la doar 3 minute de statia de metrou Berceni. Aceasta locuinta combina eleganta moderna cu functionalitatea, intr-o zona excelent conectata si plina de facilitati. Caracteristici care impresioneaza: ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa mobilata si utilata- 4 camere - 2 bai - cartierul nou
17

Casa mobilata si utilata- 4 camere - 2 bai - cartierul nou

Va prezint spre vanzare o casa P+M, amplasata pe un teren de 250 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea se vinde partial mobilata, oferind posibilitatea mutarii rapide si a personalizarii ulterioare. Detalii proprietate: Regim de inaltime P+M 4 ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala P+M ~ 4 camere ~ 3 bai ~ teren 308mp ~ Str. Padurea Craiului
2

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 308 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 144 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
7

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+M - 4 camere - 104 mp utili - 364 mp teren
8

Casa P+M - 4 camere - 104 mp utili - 364 mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 364 mp, care ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila a casei este de 104 mp, oferind spatiu suficient pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a crea propriul camin. Constructia este noua, realizata ...

1346 EUR/m2 | 104 m2

Berceni, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea