Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Otopeni
3
19

Garsoniera de inchiriat in zona Otopeni

Garsonieră situată într-o zonă liniștită din Otopeni, cu vedere spre spații verzi. Bloc nou, loc de parcare inclus și acces rapid către București fără traficul aglomerat specific. Dispune de 35 de mp,etaj 3 8. Puncte de reper: Jandarmeriei pădurea Băneasa, Strada 23 August, aeroport.

35 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
De inchiriat Apt 2 cam 61m Leroy Merlin Bragadiru
6

De inchiriat Apt 2 cam 61m Leroy Merlin Bragadiru

Apt 2 camere 61m finisaje Premium, decomandat bucatarie inchisa, balcon inchis Disponibil de la 1 Iulie Prima inchiriere Parcare privata cu bariera Statie de autobuz Leroy Merlin Bragadiru la cateva minute de mers pe jos.

61 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Olteniței
4
5

Garsonieră de închiriat în zona Olteniței

Garsonieră de închiriat în zona Olteniței, în apropiere de Șoseaua Olteniței și stațiile de transport în comun, la câteva minute de mers pe jos. Garsoniera este decomandată, bine organizată și potrivită pentru o persoană. Are o suprafață de 40 mp și este situată la etajul 4 din 8, dispunând de bucătărie ...

40 m2

Oltenitei, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă
10

Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă Descriere: Vilă P+1 situată în Ciorogârla, construită pentru uz personal (2018 2020), cu teren generos de 650 mp și deschidere 25 m. Suprafață utilă: 180 mp 4 camere (living + 3 dormitoare) 3 băi + 2 dressinguri ...

1556 EUR/m2 | 180 m2

Ciorogarla, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp
20

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp

Vila Individuala | Mobilata | Popesti-Leordeni | 150 mp utili Se vinde o vila individuala moderna, situata intr-o zona de case linistita din Popesti-Leordeni, ideala pentru familie. Constructia din 2022 combina confortul, functionalitatea si un stil contemporan, fiind gata pentru mutare. Compartimentare ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp
13

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp

Vila Individuala | La Cheie | Popesti-Leordeni | 101 mp utili Oferim spre vanzare o vila individuala moderna, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de Primarie, cu acces facil catre principalele artere si facilitati urbane. Detalii proprietate bull; Suprafata ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta  - pod
13

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta - pod

Te-ai saturat de zgomot? Aceasta este cea mai buna varianta. Vila se afla intr-o zona linistita si frumoasa,oferindu-va o oaza de liniste si relaxare departe de agitatia orasului. Cu o pozitie convenabila, aproape de alte facilitati locale, inclusiv supermarket-uri si restaurante, aceasta vila cu curte ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere - panouri solare - gaz- curent - 5 min de STV - pod
10

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 3 camere, 2 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de pod , beci , este ideala pentru o familie care isi doreste un loc de relaxare si confort. Pentru ...