Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila insiruita superbă P+1+M, 131 mp , 93 mp teren Apeductului Chiajna
20
1

Traieste la un alt nivel. Alege un stil de viata care te reprezinta. In inima zonei Apeductului – Chiajna, iti prezentam o vila insiruita cu un aer modern si rafinat, dedicata celor care apreciaza confortul, designul si exclusivitatea. Aceasta proprietate nu este doar o locuinta, ci o declaratie de ...

1562 EUR/m2 | 121 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
2 Camere Bragadiru langa Leroy Merlin
10

2 Camere Bragadiru langa Leroy Merlin

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp + balcon închis, Bragadiru – lângă Leroy Merlin | Bloc 2020 | Centrală proprie | 2 AC | Parcare disponibilă Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în Bragadiru, într-o zonă foarte accesibilă, în imediata apropiere de Leroy ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Horizon Pipera - 2 camere | Avans de doar 10% | 2 parcări Klaus incluse
10

Vă prezentăm un apartament semidecomandat cu 2 camere, parte din ansamblul rezidențial Horizon City, un proiect contemporan ce îmbină designul modern cu funcționalitatea, luminozitatea naturală și finisaje premium. Situat în zona de nord a Bucurestiului, acest apartament oferă nu doar un spațiu locativ, ...

2637 EUR/m2 | 55 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
ALLIANCE VILLAS || Casa P+M - 4 camere || 300mp teren
3
1

ALLIANCE VILLAS || Casa P+M - 4 camere || 300mp teren

NOU - Casa P+1EM cu 4 camere, 2 3 bai la intrare in comuna Berceni - Strada Miorita! Casa se preda la cheie astfel -incalzire in pardoseala -geamuri PVC tripan -gaz si curent individual -curte amenajata cu pamant -alei betonate -finisaje la alegere -tavane din barisol Pentru mai multe detalii la te ...

1304 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez 2 camere la curte , baie si bucatarie separate
7

Inchiriez 2 camere la curte , baie si bucatarie separate

Închiriez 2 camere mobilate , baie și bucătărie separată încălzire centrală pe gaze la curte 300 euro pe luna + o luna garantia

40 m2

Voluntari, Ilfov

Vanzare teren zona industriala Carrefour Militari,depozit Lidl
1
4

Terenul este situat in zona Carrefour Militari, in apropierea depozitului Lidl. Are drum de acces, deschiderea la drum este de 36m, este curat- ideal pentru constructie industriala.

Chiajna, Ilfov

Teren liber intravilan IZVORANI - CIOLPANI 7700 mp
6

Teren liber intravilan IZVORANI - CIOLPANI 7700 mp

Proprietate rezidentiala, compusa din teren liber suprafata de 7700 mp, cu deschidere de 28,83 m lineari Utilitati: apa, gaze, electricitate, canalizare, telefonie. In apropiere de Comitetul Olimpic Roman, dj 111 Drum de acces - asfalt

Izvorani, Ilfov

Teren intravilan 11.000 mp Izvorani pe sosea catre COR
4
4

Teren intravilan 11.000 mp Izvorani pe sosea catre COR

Teren liber dreptunghiular cu suprafata de 11.000 mp, cu deschidere de 36 m lineari Utilitati: apa, gaze, electricitate, canalizare, telefonie. Pe drumul dj 111 catre Comitetul Olimpic Roman 2 Drumuri de acces - la asfalt si la camp

Izvorani, Ilfov

Teren 240 mp + casa de caramida de vanzare,voluntari Ilfov
9
19

Teren 240 mp + casa de caramida de vanzare,voluntari Ilfov

Voluntari Str. Dinu Pestrițu | Teren 240 mp + casă solidă din cărămidă Vând proprietate situată în Voluntari, pe strada Dinu Pestrițu, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru locuință. Suprafață teren: 240 mp Deschidere: 11 m Construcție: casă din cărămidă, aprox. 80 mp Detalii ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Ilfov

Afumați IF lângă București - casă, mare, amplasată pe DN2, transformată în pensiune turistică rurală
10
1

Proprietari, oferim spre cumpărare una dintre cele mai frumoase case din Afumați. Este o casă mare, tip vilă, transformată în pensiune turistică. Proprietatea este amplasată în Comuna Afumați, Șoseaua București-Urziceni nr. 205, județ Ilfov, în apropierea Bisericii Sfântul Dumitru. Pensiunea poate fi ...

806 EUR/m2 | 372 m2

Afumati, Ilfov

Teren + Proiect Lac cu Nuferi Chitila Rezidential
10
7

Teren + Proiect Lac cu Nuferi Chitila Rezidential

Chitila, Lac de Nuferi Se vinde teren casa cu proiect si autorizatie constructie (reinoita doar la vanzare pe numele noului proprietar). Teren: 343 mp. Proiect casa: P+ etaj+ mansarda locuibila. Zona Rezodetiala , străzile sunt asfaltate luminate cu accese de ieșire la toate facilitățile , DN ...

Chitila, Ilfov

Teren industrial Ciorogarla IF
2

Teren industrial Ciorogarla IF

Se ofera spre vanzare o suprafata de 22500 mp in com.Ciorogarla jud.Ilfov,cu deschidere de 60 ml la ambele capete.Terenul este lipit de AO si este in categoria industrial. Accesul se face din A1 si DJ601.

22,500 m2

Ciorogarla, Ilfov

Hală 480 mp + curte betonată 800 mp | Pantelimon Centură | Acces TIR  Proprietar
8

Hală 480 mp + curte betonată 800 mp | Pantelimon Centură | Acces TIR Proprietar

Închiriere hală industrială Pantelimon, Centură Hală industrială disponibilă imediat, ideală pentru depozitare, logistică sau producție ușoară, situată excelent în zona Pantelimon. Suprafață hală: 480 mp (435 mp depozit + 45 mp birouri) Teren total: 1.300 mp Platformă betonată: aprox. 800 mp Deschidere: ...

480 m2

Pantelimon, Ilfov

Casa de vânzare Dascălu, Ilfov
10
4

Casa de vânzare Dascălu, Ilfov

Casa de vânzare, Living,5dormitoare,2 bucatarii+1de vară 2bai,balcon,pivniță...detalii la Costel,mulțumesc!

1100 EUR/m2 | 150 m2

Dascalu, Ilfov

 - vânzare 450 m sau 120 teren intravilan +construcții Mogoșoaia linia de centură
2

La 2 minute de mers pe jos de statia de metrou Construcții+teren intravilan Mogoșoaia cu toate unitățile și 2 locuri de veci

450 m2

Mogosoaia, Ilfov

Vanzari teren Piscu-Ciolpani If.
8
2

Vanzari teren Piscu-Ciolpani If.

Vând teren intravilan 1909m lângă pădure, Poiana Florilor sat Piscu-Ciolpani if. . Preț 45 euro metrul. Zonă în dezvoltare apa, canal, 30 min de București. Tel. .

Piscu, Ilfov

Vânzări  case 8

Vânzări case

Casa veche ,teren 350, Mogoșoaia, Ilfov, zonă foarte bună, 125000 ușor negociabil.

357 EUR/m2 | 350 m2

Mogosoaia, Ilfov

Teren intravilan la 10 km de București   Ideal investiție   parcelare   84.900   NEG
3
2

Teren intravilan la 10 km de București Ideal investiție parcelare 84.900 NEG

Vând teren intravilan cu suprafața totală de 4.700 mp, situat în Comuna Copăceni, Ilfov, la aproximativ 10 km de București. Acces din Strada Pădurii via Strada Câmpului Zonă liniștită, în dezvoltare Poziționat în spatele caselor de pe strada principală Drum de acces pietruit de pământ Livadă ...

4,700 m2

Copaceni, Ilfov

Saftica teren 645 mp -
9
6

Saftica teren 645 mp -

Vand teren Saftica 645 mp,desc.17ml,vile noi construite si locuite,central,,utilitati(gaze,electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public)apropiere scoala,magazine,policlinica,transport in comun ,MALL,Aeroport-etc.

Saftica, Ilfov

Promovat
Vila spatioasa zona MegaImage  Tunari
8

Vila spatioasa zona MegaImage Tunari

Terra Estate - primul pas catre acasa! Reprezentare exclusiva! Va propunem aceasta vila individuala cu 4 camere, excelent pozitionata in Tunari intr-o locatie rezidentiala nou construita pe strada Primaverii In ultimii trei ani aici a fost sediul unei gradinite si poate ramane asa. La parter avem ...

150 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
Super oferta! Bloc boutique cu posibiliati multiple de amenajare
10

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem un bloc boutique in centrul localitatii Voluntari Imobilul permite multiple variante de recompartimentare putand ajunge pana la 6 apartamente Exista si posibilitatea amenajarii a cel putin 6 locuri de parcare. Pret avantajos, negociabil, urgent!

815 EUR/m2 | 607 m2

Voluntari, Ilfov

Teren Magurele
2
2

Teren Magurele

Teren Magurele ilfov 8500mp in spatele ansamblului rezidential de blocuri Gardena , beneficiaza de doua deschideri 85m si 100m, suprafata totala: 8500, Front stradal: 100 si 85 strada Fermei 62 euro mp

8,500 m2

Magurele, Ilfov

Promovat
Oferta unica! Spatiu comercial versatil Voluntari
19

Oferta unica! Spatiu comercial versatil Voluntari

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem un spatiu comercial ce poate fi adaptat pentru multiple destinatii. Initial incinta si cladirea au avut destinatie centru de dresaj si cazare animalute, (pisici si caini) dar datorita pozitionarii excelente si a compartimentarii judicioase, ...

1000 EUR/m2 | 1,100 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Intravilan scoala americana!
5

Intravilan scoala americana!

Terra Estate - primul pas catre acasa! Reprezentare exclusiva! Va propunem un lot de teren intravilan de 4300 mp in apropierea International Maarif Schools si a scolii americane Suprafata 4300 mp Deschidere 60 m 140 euro/ mp, negociabil

4,300 m2

Voluntari, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea