Promovat
BUFTEA - Ultracentral, vila S+P+E, 4 camere, 2 bai la pret de apartament
13
24

Central BUFTEA, in apropiere de Domeniul - Palatul Stirbey, Piata centrala Buftea, Primarie, lacul Buftea si DN 1A, vanzare imobil teren in suprafata totala de 290 mp. plus vila D+P+M ( la gri ) constructie 2012 in suprafata totala utila de 217 mp. ( suprafata construita de 296 mp. ) compusa ...

641 EUR/m2 | 217 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Teren intravilan | 3573mp | Toate utilitatile! | Buftea IF
7

Teren intravilan | 3573mp | Toate utilitatile! | Buftea IF

Un teren intravilan superb de 3573 mp (18x198) cu dubla deschidere la capete si toate utilitatile disponibile. Acces direct la drum asfaltat, cu trotuare si iluminat stradal. / Domeniul Stirbey se afla la doar 3 minute de mers cu masina iar la 8 minute de mers pe jos este un club sportiv cu piscina, ...

3,573 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Casă parter modernă | 4 camere | Buftea
16

Casă parter modernă | 4 camere | Buftea

Vă propun spre vânzare o casă pe parter, finalizată în 2025, situată in Orasul Buftea, într-o zonă în dezvoltare, cu acces facil către DN7. Casa este construită pe un teren de 508 mp și are o suprafață de 107 mp, realizată pe structură din beton armat, cu zidărie din cărămidă Porotherm și izolație exterioară ...

1837 EUR/m2 | 92 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Duplex P+M, 195 mp utili – Buftea, Str. Horia, langa lac
20

Duplex P+M, 195 mp utili – Buftea, Str. Horia, langa lac

Această casă tip duplex din Buftea îți oferă spațiu, intimitate și confort într-o zonă rezidențială liniștită, departe de agitația orașului, dar suficient de aproape de București. Proprietatea are 195 mp utili, curte proprie, terasă și locuri de parcare. Compartimentarea este practică și bine gândită: ...

1205 EUR/m2 | 195 m2

Buftea, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa moderna - Buftea - 4 camere - 2 bai - 110mp - 350mp teren
14

Vila moderna, duplex, situata intr-o zona linistita in Buftea O casa va fi disponibila dupa data de 15 aprilie, iar cealalta din luna mai! Video: https: youtube.com shorts RAJqREA-Lf0?si=D8KhS2EztU7pODlN - este alcatuita din parter si etaj - la parter gasim living + bucatarie open-space, dormitor, ...

110 m2

Buftea, Ilfov

teren  intravilan, 1258 mp,  Buftea
4
2

teren intravilan, 1258 mp, Buftea

Teren intravilan, Buftea, judetul Ilfov, reper: zona de case, cartier Tineretului(str. Mesteacanului, Ulmului, Alunului) vezi poze cu pozitionarea. Accesul se face din strada Independentei- Mesteacanului. Suprafata totala de 1258 mp, din care: 1062 mp( 2 loturi lipite a cate 531 mp fiecare) cu deschidere ...

1,258 m2

Buftea, Ilfov

Buftea, apartament 3 camere, centrala proprie
14

Buftea, apartament 3 camere, centrala proprie

Avem placerea sa va oferim spre vanzare acest apartament de 3 camere situat in Buftea. Zona ofera un echilibru excelent intre confort urban si accesibilitate, fiind bine conectata la transportul public si aproape de numeroase puncte de interes precum magazine, restaurante si centre comerciale. In imediata ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Buftea, Ilfov

Buftea- Parcul dintre Flori-casa contructie 2013,su-127mp,teren 522mp C
10
12

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare o casa in zona Buftea- Parcul dintre Flori- Flamanzeni, constructie 2013, caramida, teren 522mp, deschidere 18mp, suprafata utila parter 127,07 mp, suprafata construita la sol 152mp, 4 camere, 2 bai, bucatarie open space, terasa acoperita 17,70mp, pod ...

1900 EUR/m2 | 127 m2

Buftea, Ilfov

Buftea- Parcul dintre Flori-casa contructie 2013,su-127,07mp,teren 522 mp C
10
23

1885 EUR/m2 | 128 m2

Buftea, Ilfov

Vând 2 parcele teren în Buftea Flămânzeni cu 512 mp fiecare, alipite 50 euro mp usor negociabil
10
3

Vând două parcele teren cu cadastru individual, în Buftea, Flămânzeni, in suprafata de 512 mp fiecare, avand deschiderea stradala de 15,20 m. CERTIFICATULUI DE URBANISM al zonei are urmatorii indicatori urbanistici: POT 35 %, CUT 1,2 regim de inaltime P+2E . Terenurile, prin PUZ au prevazute suprafețe ...

1,024 m2

Buftea, Ilfov

Teren intravilan Buftea
5
1

Teren intravilan Buftea

Terenul se afla în apropierea liceului Barbu Stirbey și Gară Buftea. 30 m deschiderea șoseaua Tamasi.

4,259 m2

Buftea, Ilfov

Buftea Crevedia,vila superba,pozitie excelenta,199.000euro
9

Buftea Crevedia,vila superba,pozitie excelenta,199.000euro

Buftea Crevedia Regim inaltime: P+1 Pret vanzare: 215.000 eur Suprafata totala teren: 480 mp Amprenta la sol: 80 mp Suprafata construita: 160 mp Numar camere:4 Numar balcoane:1 Numar bai:2 Utilitati: curent, gaz, put cu hidrofor, fosa ecologica Va prezentam o vila P+1 superba, cu o curte generoasa, ...

1344 EUR/m2 | 160 m2

Buftea, Ilfov

Buftea Crevedia, Vila P+1, zona superba, langa lac
10

Buftea Crevedia, Vila P+1, zona superba, langa lac

Zona: Buftea Crevedia Regim inaltime: P+1 Pret vanzare: 200.000 eur Suprafata totala teren: 500 Amprenta la sol: 104 mp Suprafata construita: 164 mp Numar camere:4 Numar balcoane:1 Numar bai:2 Utilitati: curent, gaz, put cu hidrofor, fosa ecologica Va prezentam o vila P+1 superba, cu o curte generoasa, ...

1220 EUR/m2 | 164 m2

Buftea, Ilfov

Teren Buftea Ilfov
4
3

Teren Buftea Ilfov

Buftea Flaminzeni, Strada UNIRII, 130 euro mp. Teren intravilan, 2400 mp din acte si 2490 din masuratori, 16 m deschidere si 155 m lungime, cadastru, acte la zi, locatie si zona superba, la 9 km de Bucuresti. Casa mica demolabila + livada pomi fructiferi, ciresi , visini, ideal de construit vila ...

2,490 m2

Buftea, Ilfov

vand teren intravilan BUFTEA
8
27

vand teren intravilan BUFTEA

Vand teren intravilan, BUFTEA (Buciumeni ), 1000 mp, zona linistita cu multa verdeata in apropierea Bucurestiului, cu deschidere la raul Colentina, amplasat langa fosta fabrica de oxigen. Acces din strada Milano Pret 55 000 euro Pretabil constructie imobil de locuit sau amenejare spatiu recreere(casa ...

1,000 m2

Buftea, Ilfov

Teren de vânzare în Buftea
4
2

Teren de vânzare în Buftea

Teren de vânzare în Buftea lângă lacul Colentina și parcul dintre flori Pe teren este construită o casă branșat la rețeaua electrică și la canal gazele sănt la colțul gardului apa la limita de proprietate.110 euro mp

888 m2

Buftea, Ilfov

teren de vânzare în Buftea
3
2

teren de vânzare în Buftea

Teren de vânzare în Buftea lângă lacul Colentina și parcul dintre flori pe termen există o clădire branșata la curent și canalizare la colțul gardului sănt gazele și la limita de proprietate este apa 110 euro mp

888 m2

Buftea, Ilfov

Vanzare teren intravilan Buftea, Tarla 23
5
6

Vanzare teren intravilan Buftea, Tarla 23

Vanzare teren intravilan agricol Buftea , Soseaua Tamasi , iesirea spre Corbeanca pe stinga ( DJ 101 ) , la cca. 700m de Padurea Valea Mocanului , [ planul II ] in oglinda cu Paradisul Verde. Tarla= 23 Parcela=243 , S= 4600mp, D= 23m la Drumul de exploatare 245 1.Accesul se face pe D.E. 245 1 ...