Promovat
SPATIU COMERCIAL 147 MP, STR REZERVELOR MILITARI RESIDENCE, ZONA CU SUPER VAD
13
1

Spațiu comercial de închiriat, situat pe Str Rezervelor din Militari Residence cu suprafață de 147 mp cu destinație salon de înfrumusețare. Spatiul este situat pe 2 nivele, parter si demisol, avand scara interioara,la parter fiind o camera de 50mp unde erau scaunele de frizerie si coafor, 2 scafe pentru ...

137 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera confort 1 sporit, decomandata , bloc nou Sg Ilie Petre, Chiajna
8

Garsoniera smart pentru un stil de viata modern – ideala pentru tineri! Descopera confortul unui spatiu nou, gandit inteligent pentru tine! Iti propunem spre vanzare o garsoniera decomandata, confort 1 sporit, cu o suprafata utila de 32 mp, situata intr-un bloc nou, cu finalizare in luna iulie. Locuinta ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna
13

Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna

Descopera un proiect rezidential modern, conceput pentru confort si calitate superioara, situat intr-un imobil nou cu regim de inaltime P+6, dotat cu lift Schindler. Garsoniera : 34,56 mp – pret 53.570 EUR (TVA inclus) Constructie si finisaje premium: Structura din cadre de beton armat Zidarie din ...

1550 EUR/m2 | 35 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat, Militari Residence
10

Apartament 2 camere de închiriat, Militari Residence

Vă prezint spre închiriere un apartament luminos, cu priveliște, construit în anul 2010 la etajul 1, în cartierul Militari Residence. Apartamentul a fost renovat complet și dispune de centrală proprie, bucătărie mobilată și utilată, mașina de spălat rufe Samsung, AC și 2 TV-uri. Blocul este monitorizat ...

40 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsonier Militari Residence
5
14

garsonier Militari Residence

Garsoniera moderna, la 1 min de mijloacele de transport Vedeți și celelalte anunțuri ale mele AGENTIE IMOBILIARA

38 m2

Chiajna, Ilfov

garsoniera Militari Residence
3
27

garsoniera Militari Residence

AGENTIE IMOBILIARA De închiriat Garsoniera in zona Militari Descoperă confortul urban într-o garsoniera situata în zona Militari la doar 3 minute de mers pe jos de mijloacele de transport și cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Suprafață: 40 mp Stare: complet renovat ...

40 m2

Chiajna, Ilfov

apartament cu 2 camere Militari Residence
5
6

apartament cu 2 camere Militari Residence

AGENTIE IMOBILIARA De închiriat Apartament cu 2 camere in zona Militari Residence Descoperă confortul urban într-un apartament situat în zona Militari Residence la doar 3 minute de mers pe jos de mijloacele de transport și cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Suprafață: ...

55 m2

Chiajna, Ilfov

apartament 2 camere Militari Residence
7
27

apartament 2 camere Militari Residence

AGENTIE IMOBILIARA VEDEȚI ȘI CELELALTE ANUNTURI ALE NOASTRE De închiriat Apartament 2 camere Militari Residence Descoperă confortul urban într-un apartament cu 2 camere situat în zona Militari la doar 3 minute de mers pe jos de mijloacele de transport și cu acces rapid către toate punctele de ...

52 m2

Chiajna, Ilfov

Vand Militari Residence apartament 2 camere
5
1

Vand Militari Residence apartament 2 camere

-Apartamentul se afla in complexul residential Apusului 3 strda Sergent Ilie Petre -Bloc finalizat 2023 -Etaj 3 6 -Se vinde mobila exact ca in poze mobila este facuta in totalitate pe comanda -Bucatarie inchisa cu electrocasnice Hotpoin Ariston cuptor si plita ,hota Klarestin,frigider Samsung sticla,centrala ...

1664 EUR/m2 | 57 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere Militari Residence Weiner Palada 12, Mobilat, Utilat
10
32

APARTAMENT 2 CAMERE MILITARI RESIDENCE WEINER PALADA 12, MOBILAT, UTILAT Agenția imobiliara ELIS Express vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere situat în zona MILITARI RESIDENCE, str. WEINER PALADA 12, cu o suprafață utila totală de 40mp, situat la etajul 6 din 7 într-un ...

1475 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Inchiriez garsoniera in Militari Residence
7

Inchiriez garsoniera in Militari Residence

totul nou, prima inchiriere Este situata pe str SG Ilie Petre nr 96,bloc 3 Mobilata si utilata complet(frigider,plita, cuptor, aer conditionat, tv, masina de spalat haine, ). Etaj 7 Nu accept animale de companie. Nu colaborez cu agentii. Cer si ofer seriozitate. Mai multe detalii la tel.

29 m2

Chiajna, Ilfov

Garsonieră modernă, complet mobilată și utilată | Militari Residence, Avangarde Home
10

Îți dorești o locuință cochetă, eficient compartimentată și pregătită pentru mutare imediată? Această garsonieră din complexul Avangarde Home este alegerea ideală, fie pentru locuit, fie pentru investiție! Situată în Militari Residence, pe strada Ilie Petre nr. 88, într-o zonă în plină dezvoltare, cu ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Chiajna, Ilfov

Închiriez apartament militari Proprietar nu se ia comision
9
2

Închiriez apartament militari Proprietar nu se ia comision

Proprietar nu se ia comision Bloc nou construit în 2020 Loc de parcare personal Central proprie Aer condiționat Utilat complect Igenizat Zonă liniștită Vecini liniștiți În apropiere sunt magazine Mega Image,Carrefour Până la stația de metrou paci 15 min de mers pe jos Nu colaborez cu ...

65 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
De inchiriat
10

De inchiriat

Garsonieră este situată în complexul Rezidence pe strada Ilie Petre,nr 88,complet mobilată,a.c,centrală,plită+cuptor electric...totul nou!(Depozit 1700 ron..chiria este mai jos menntionata)

31 m2

Chiajna, Ilfov

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna
1

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna

Vand loc de parcare str.Rezervelor 87 Rosu-Chiajna, prevazut cu bariere, telecomanda, monitorizare video.

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere,  Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro
8

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Weiner Palada, nr. 12, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisolul unui bloc de 8 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 38 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence  84.900 Euro
8

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 84.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etaj 5 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata de 48 mpu, loc de parcare propriu BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1769 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro
19

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor , nr. 99 , la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 40 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1831 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat Utilat in Militari Residence 86.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Ilie Petre, nr. 96, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 6 intr-un bloc cu 8 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 46 mpu, blocul fiind prevazut cu 2 lifturi. BENEFICII: Complexul ...

1889 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere mobilat utilat Militari Residence 68.500euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat pe strada Viilor, nr. 33,la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 2, in bloc cu 5 etaje, cu placa de beton si pod, cu o suprafata de 45 mpu. Apartamentul este complet mobilat ...

1522 EUR/m2 | 45 m2