Promovat
Bucuresti -Popesti Leordeni DN 4, v.a.v Cartier Allegria ,teren 80.000 mp
17
6

-Bucuresti -Popesti LeordeniDN 4,v.a.v Cartier Allegria ,teren 80.000 mp, dubla deschidere -180 m la DN4 si 500 m la drum de exploatare.Gaze,curent electric .Pretabil, depozite ,parc industrial, cartier rezidential.

80,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
	Mutare Imediata- Casa Tip Duplex 4 camere 2 bai Popesti Leordeni Theodor Pallady
15

Casa de vis te asteapta la adresa perfecta! Cu 4 camere si 2 bai, aceasta casa spatioasa are o suprafata utila de 109mp si o suprafata construita de 60mp, fiind amplasata pe un teren generos de 150mp! Racordata la toate utilitatile, casa beneficiaza de tamplarie PVC cu geam tripan, iar finisajele sunt ...

1793 EUR/m2 | 108 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă_37mp_Bucătărie separată_etaj 1_lift_Str. Solstițiului_Totul Nou_Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
OCAZIE  Apartament 2 camere POPESTI LEORDENI 64mp
7

OCAZIE Apartament 2 camere POPESTI LEORDENI 64mp

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni langa centrele comerciale . Apartamentul dispune de o suprafata totala de 64mp structurat in 2 camere ,baie ,bucatarie si 2 balcoane.Anul finalizarii blocului 2015 Apartamentul este decomandat se vinde mobilat si utilat actele ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Popesti  Casa Insiruita 108 mp
15

Popesti Casa Insiruita 108 mp

Vila insiruita de capat, 4 camere, curte proprie ndash; Strada Sfanta Agnes, Popesti-Leordeni Prezentare generala Va propunem spre vanzare o vila insiruita de capat, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, pe Strada Sfanta Agnes. Proprietatea este potrivita pentru o familie care isi doreste ...

1898 EUR/m2 | 108 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat

Apartament 2 camere decomandat cu suprafata utila de aproximativ 53,6 mp, compartimentare eficienta Locuinta situata pe Strada + numar, in zona linistita si bine conectata Imobil construit in anul 2022, standarde moderne si finisaje de calitate Se vinde mobilat si utilat, cu exceptia tablourilor si a ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat
10

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 5 minute de statia de metrou Berceni . Acesta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 61.4 mp + 208 mp gradina . Se vinde mobilat si utilat ca in poze . Locul ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere si gradina Biruintei
14

Apartament 2 camere si gradina Biruintei

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei
11

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015, intr-o zona linistita si bine dezvoltata. Se vinde complet mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere
5

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere

Se ofera spre vanzare casa tip duplex, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Imobilul are o suprafata utila de 107,41 mp, fiind dispus pe parter si etaj, cu o suprafata totala de 181,9 mp, incluzand terasele. Compartimentare: Parter: ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat..

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
8

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 66.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament open space
6

Apartament open space

Am placerea sa va prezint un studio cochet, situat pe strada Sfanta Agnes, la etajul 2 din 3, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: bull; Studio bull; Etaj 2 3 bull; Mobilat si utilat complet bull; Spatiu eficient si bine organizat Perfect pentru un stil de viata modern sau pentru ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 CAMERE DECOMANDAT + 2 PARCARI INCLUSE IN PRET - 135.000eur
9

10 MINUTE METROU BERCENI - 2 CAMERE DECOMANDAT + 2 PARCARI INCLUSE IN PRET Situat pe strada biruintei Etaj 1 Centrala + calorifere Mobilat Utilat - cu exceptia : Tv sufragerie , cuptor si 2 dulapuri din dormitor 57.8 mp Pret 130.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2241 EUR/m2 | 58 m2