Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, mutare imediata, etaj 1, Șoseaua Olteniței
6

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Distanta 5 minute metrou Berceni - 3 camere cu incalzire pardoseala
13
5

Vanzare apartament cu 3 camere, in complex rezidential, cu 2 lifturi, buncar adapost, la doar 5 minute fata de metrou Berceni, cu finisaje top si incalzire in pardoseala. In imediata apropiere vei gasi gradinite, scoli, hypermarket-uri, centre comerciale, centre medicale, farmacii si locuri de joaca. Bucura-te ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni Ap 2 Camere Mobilat Utilat
7
2

Metrou Berceni Ap 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, 55 mp, mobilat utilat, aflat pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 7-8 minute de mers pe jos. Se afla la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje, dotat cu lift rapid și silențioas. Apartamentul ...

55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte
20

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte

Va propunem spre vanzare o casa tip duplex situata in zona Rasaritului, intr-un ansamblu rezidential, ideala pentru familie. bull; Casa tip duplex bull; Mobilata si utilata complet bull; Pod izolat bull; Utilitati trase si in mansarda bull; Amplasata in ansamblu rezidential bull; Pret: 185.000 ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida
17
2

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida

Vanzare garsoniera mobilata si utilata, in bloc nou, cu centrala proprie, la etajul 3 din 4, la doar cateva minute fata de metrou Dimitrie Leonida, e strada Oituz in apropiere de complex La Strada. Pret 52000 euro.

2167 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat.,,

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala Popesti Leordeni
5

Casa individuala Popesti Leordeni

Proprietatea este o vila individuala situata in Popesti Leordeni, pe strada Sfanta Agnes, in apropiere de zona noua dar si la mica distanta de Primarie. Are o suprafata utila totala de aproximativ 101 metri patrati si este construita pe un teren de 257 metri patrati. Vila este compartimentata astfel: -parter: ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei
11

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2019 , disponibil la etajul 2 din 3, cu o suprafata utila de 55 mp. ID intern: 1622.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,
11

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,

Garsoniera de vanzare | Bloc modern 2016 | Popesti-Leordeni De vanzare garsoniera cu suprafata utila de 34 mp, situata intr-un bloc modern construit in 2016, pe strada Miraslau, Popesti-Leordeni. Locuinta este luminoasa, ingrijita si ofera un ambient placut, fiind ideala pentru locuit sau investitie ...

1824 EUR/m2 | 34 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni
7

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni

Va propunem spre vanzare un studio modern, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Solstitiului, intr-un imobil finalizat., Etaj 3 din 4 cu lift Suprafata utila: 46 mp Loc de parcare subteran inclus Un mare avantaj al proprietatii este locul de parcare subteran, care permite amenajarea unui spatiu ...

1780 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
12

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Vila Individuala Moderna cu 4 Camere ndash; Popesti-Leordeni | 566 mp Teren Descopera confortul unei locuinte elegante, perfect pozitionata intr-o zona linistita din orasul Popesti-Leordeni! Aceasta vila individuala, construita in 2022, imbina spatiul generos cu un design modern si functional, oferind ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
7

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Se ofera spre vanzare vila tip duplex, situata in orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de centrul orasului (Primarie) si la circa 2 km de statia de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida. Imobilul are o suprafata utila totala de aproximativ 185 mp, incluzand terasa, si este amplasat pe un teren ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Inchiriere apartament 2 camere tip studio - Metrou Dimitrie Leonida
13

Se inchiriaza apartament modern cu 2 camere tip studio, situat la parter, intr-un imobil construit in 2015, la doar 2 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia STB 125. Apartamentul are o suprafata de 50 mp, este complet mobilat si utilat, fiind gata de mutare imediata. Dispune de balcon ...

50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament de inchiriat 3 minute metrou
10

Apartament de inchiriat 3 minute metrou

Se inchiriaza apartament 2 camere situat la 3 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida Etaj Parter Suprafata 50 mp Complet mobilat si utilat An 2015 Balcon inchis Conditii 1 luna garantia + 1 luna chiria Se accepta animale doar cu plata unei garantii duble Contract pe minim 12 luni Pentru ...

50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera decomandata | 39 MP | Metrou Berceni
9

Garsoniera decomandata | 39 MP | Metrou Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata intr-un ansamblu nou ce are ca termen de finalizare luna Decembrie 2026. Regim de inaltime 2S + P + 5E . Dotari imobil : 2 lifturi, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander, centrala termica proprie, balcoane cu sticla securizata . Distanta fata ...

1769 EUR/m2 | 40 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari
14

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari

De vanzare apartament 3 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat pe strada Dumbravesti, intr-un imobil construit in 2019. Etaj 1 2 (etajul 2 este retras) Suprafata totala 90 mp 2 bai (una neutilata) 2 locuri de parcare incluse Se vinde exact ca in poze Ideal pentru locuit sau investitie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran
7

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran

Acte gata! Mutare directa! Loc parcare subteran inclus in pret! Se accepta credit ipotecar!!! Vanzare un studio modern situat in Popesti Leordeni pe strada Solstitiului intr un imobil finalizat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o suprafata utila de 46 mp. In pret este inclus un loc ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti  Metrou Berceni Apartament 2 camere
4

Popesti Metrou Berceni Apartament 2 camere

Young City Residence ndash; Oferta promotionala | Metrou Berceni Investeste astazi intr-un proiect rezidential nou, gandit pentru confort, eficienta si acces rapid catre oras. Young City Residence este amplasat strategic, la doar 5 minute de pasarela pietonala catre statia de metrou Berceni (450 m), ...

1517 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare - Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa
7

Garsoniera de vanzare ndash; Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa Se ofera spre vanzare garsoniera situata pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, intr-un imobil cu lift. Suprafata proprietatii este de 30 mp, iar pretul este de 66.000 euro, incluzand un loc de parcare. Garsoniera se preda la ...

2200 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp
10

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp

Apartament elegant 3 camere ndash; Agnes VIII, etaj 1 3, 72 mp, ansamblu modern Va prezentam un apartament rafinat cu 3 camere, situat in prestigiosul ansamblu rezidential Agnes VIII, o locatie apreciata pentru liniste, organizare si standarde moderne de locuire. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Leoreni Apartament 2 Camere
13

Leoreni Apartament 2 Camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat,situat la et 1 4 pe soseaua leordeni langa noua constuctie Penny. Are suprafata de 45 mp pus balcon de 5 mp. Ansamblu este in constuctie avand termen de finalizare decembrie 2026. Avem in ansamblu preturi ce pornesc de la 67.769 plus tva apartament 2 camere ...

1504 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Tip Duplex  5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP
5

Popesti Casa Tip Duplex 5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP

Vila Duplex Premium | La Cheie | Curte Generoasa | Popesti-Leordeni Descopera confortul unei locuinte moderne, gandite pentru un stil de viata premium! Se ofera spre vanzare o vila tip duplex, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la doar 1 km de Primarie si 2 km de statia de metrou Berceni ...

1472 EUR/m2 | 180 m2