Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
De vânzare spațiu comercial   Șoseaua Olteniței
13
1

De vânzare spațiu comercial Șoseaua Olteniței

Se oferă spre vânzare un spațiu comercial situat la etajul 1 al unei clădiri moderne cu regim de înălțime P+4, pe Șoseaua Olteniței. Suprafață utilă: 114 mp + 20 mp spații comune Preț: 195.000 (ușor negociabil) Stare: gata de utilizare Dotări și beneficii: Centrală termică proprie Aer condiționat în ...

1711 EUR/m2 | 114 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei
13
2

Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei

Ansamblu de 3 case individuale Str. Popești Români, colț cu Miraslău, Popești-Leordeni Îți prezentăm un ansamblu exclusivist de 3 case individuale, situate într-o zonă excelentă din Popești-Leordeni, chiar la intersecția străzilor Popești Români și Miraslău la doar câțiva pași de Primărie, Șoseaua ...

2500 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sos. Leordeni - 3 camere spatios - Mobilat si utilat | 2 parcari | Gata de mutare!
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni, Popesti Leordeni! Intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

VILA P+1+M
14

VILA P+1+M

Vila individuala de vanzare in zona Primarie - Popesti-Leordeni, reper , avand 5 camere, 4 dormitoare, suprafata totala construita 180 mp, suprafata utila 180 mp si suprafata teren 180 mp. Deschiderea este de ml. Imobilul are amprenta mp, curtea libera mp. Are structura din , este construita in anul ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera Metrou Dimitrie Leonida Gata de Mutare + Parcare
8

Garsoniera Metrou Dimitrie Leonida Gata de Mutare + Parcare

Garsoniera de vanzare | Metrou Dimitrie Leonida 10 minute Ofer spre vanzare o garsoniera situata in Popesti Leordeni, la doar 10 minute de statia de Metrou Dimitrie Leonida. Suprafata utila: 31 mp Etaj 3 3 cu lift Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret: 61.000 euro; Detalii si vizionari: ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere+terasa Popesti Leordeni
5

Apartament 2 camere+terasa Popesti Leordeni

Se vinde apartament cu 2 camere, situat pe strada Sfanta Agnes, in orasul Popesti-Leordeni. Apartamentul are o suprafata utila de 67mp, la care se adauga terasa, rezultand o suprafata totala de 76 mp. Compartimentarea este eficienta, oferind un spatiu luminos si confortabil, potrivit atat pentru locuit, ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere de Vanzare si Parcare Subterana
9

2 Camere de Vanzare si Parcare Subterana

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, open space, confort 1 sporit, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 45 mp. ID intern: 3611.

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Confort City - Popesti-Leordeni
15
1

Apartament de 2 camere, tip studio, situat in Confort City, Popesti-Leordeni. Suprafata utila 47 mp, etaj 3 11, bloc construit in 2008, cu lift. Compartimentare moderna, finisaje bune, aer conditionat, sistem propriu de incalzire. Se vinde nemobilat sau semi-mobilat. Potrivit pentru locuit sau investitie, ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 4 camere 2 bai Popesti Leordeni
11

Vila P+1 4 camere 2 bai Popesti Leordeni

Se ofera spre vanzare vila insiruita, situata la aproximativ 600 m de Soseaua Oltenitei, cu acces rapid catre principalele puncte de interes din zona. Locuinta are o suprafata utila totala de 91 mp, la care se adauga podul izolat cu spuma poliuretanica. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni - 2 camere | Mobilat si Utilat
7

Metrou Berceni - 2 camere | Mobilat si Utilat

Apartament modern 2 camere | 65 mp total | Popesti-Leordeni ndash; Str. Biruintei Va propun spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern si foarte bine compartimentat, situat in Popesti-Leordeni, pe Strada Biruintei, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat prin bariera ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida 2 Minute Garsoniera Mobilata Utilata
16

Metrou Leonida 2 Minute Garsoniera Mobilata Utilata

Garsoniera moderna la 2 minute de metrou Dimitrie Leonida ndash; ideala pentru locuit sau investitie Localizare excelenta ndash; #536;oseaua Berceni nr. 5 Situata intr-o zona aflata in continua dezvoltare, cu acces rapid catre Bucuresti si toate facilitatile necesare: metrou, magazine, farmacii, ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni
10

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni

Studio de vanzare in Biruintei ndash; Popesti Leordeni Localizare excelenta, ideala pentru locuit sau investitie! Detalii proprietate: Suprafata utila: 52 mp Etaj: 6 din 6 (bloc dotat cu lift) Compartimentare eficienta si luminoasa Acces facil: Aproximativ 20 minute pana la metrou Berceni ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2