Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere | Mall "La Strada"| Loc Parcare | Metrou Dimitrie Leonida 10 min
6

Apartament finisat modern | 10 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament tip studio Popesti Leordeni
7
1

Apartament tip studio Popesti Leordeni

Apartamente de vanzare de tip studio, semidecomandate si apartamente de 2 camere decomandate Regim de inaltime P+3 Suprafete utile intre 50.65 mp - 63.45 mp Disponibilitate pe toate etajele Discount progresiv in functie de valoarea avansului Pret de lista pentru apartamentul tip studio : 82000 euro Termen ...

1502 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - 60.000eur
6

3 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - 60.000eur

COMISION 0% 1. Finalizarea decembrie 2026 2. foarte aproape de metrou Berceni (5 minute de mers pe jos) 3. compartimentari perfecte 4. complet decomandat 5. centrala proprie + incalzire in pardoseala 6. finisaje la alegere (gresie, usi , faianta , parchet) 7. 7 etaje + lift 8. strada va fi asfaltata ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 CAMERE 2 BAI 101mp - CONFORT CITY - GATA DE MUTAT - 126.000eur
19

3 CAMERE 2 BAI - GATA DE MUTAT Situat in Confort city, popesti leordeni 101mp Etaj 10 11 cu lift Mobilat si utilat cu exceptia a fotoliu galben, scaun de birou si biroul din dormitor Parcare inchiriata in fata blocului Pret: 126.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei
14

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei

Vanzare la metrou Berceni, pe strada Biruintei un apartament cu 2 camere, la cateva minute fata de metrou Berceni. Etaj 6 cu lift, suprafata utila totala 47,7 mp. Bloc finalizat in 2024. complet mobilat si utilat ndash; totul nou Terasa inchisa cu termopan, centrala proprie, aer conditionat. Electrocasnice ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida
12

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 2, intr-un imobil construit in anul 2019. Localizare: Strada Dumbravenisti, la aproximativ 4 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INSIRUITA P+1+M
11

CASA INSIRUITA P+1+M

Casa insiruita Mobilata si utilata Parcare inclusa Se ofera spre vanzare casa insiruita situata in ansamblul rezidential, intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata. Compartimentarea este practica, iar spatiile ...

1981 EUR/m2 | 106 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Cumpara in 2026 la pret de 2023!!! - Oferte limitate | Constructie noua | Calitate premium
9
1

Apartamente 2 camere | Exclusivitate Alliance Rezidential Un nou bloc, recent adaugat la vanzare, iti ofera oportunitatea perfecta de a investi sau de a te muta intr-un apartament modern, bine compartimentat si construit la standarde actuale. Apartamente cu 2 camere Suprafete generoase, compartimentari ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere gata de mutare 101mp
17

Apartament 3 camere gata de mutare 101mp

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat in complexul Confort City, intr-un bloc construit in anul 2021. Apartamentul are o suprafata generoasa de 101.5 mp si se afla la etajul 2 din 11. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata. Dispune ...

1274 EUR/m2 | 102 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

5 Minute Metrou Berceni | Apt 2 camere decomandat
8

5 Minute Metrou Berceni | Apt 2 camere decomandat

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat disponibil in regim de exclusivitate, ideal pentru locuire confortabila sau investitie imobiliara Suprafata generoasa de aproximativ 65 mp, compartimentare eficienta ce ofera spatiu si functionalitate Imobil modern construit in anul 2021, dotat cu ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Bloc nou - Preturi accesibile | Proiect modern | Calitate premium
9

1291 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - Parcare - 66.000eur
9

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - Parcare - 66.000eur

7 Minute Metrou Dimitrie Leonida Etaj 3 din 3 cu lift Gata de mutat Centrala + Calorifere Loc de parcare inclus in pret Pret 66.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Super Promotie Ap 2 cam 59 mp Metrou 5 minute
20

Super Promotie Ap 2 cam 59 mp Metrou 5 minute

Oferta promotionala la noul proiect la 5 minute de pasarela Berceni. Noul ansamblu format din 5 blocuri a cate 7 etaje dotate cu aer conditionat si incalzire prin pardoseala va ofera o gama larga de imobile precum garsoniere, studiouri dar si apartamente de 2 si 3 camere la preturi promotionale in aceasta ...

1542 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat
10

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate , un apartament de 2 camere decomandat in Popesti-Leordeni . Locatie : Strada Solstitiului , nr 2 Suprafata utila :45 mp Etaj : demisol 5 An constructie : 2014 Mobilat- utilat complet. Pret : 65.000 euro Detalii suplimetare si ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat utilat cu parcare subterana - Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni
7

Apartament 2 camere tip studio de vanzare Localizare: Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni Bloc nou, modern Suprafata utila: 45,4 mp Situat la etajul 3 din 4 Bloc dotat cu lift Centrala termica proprie ndash; eficienta si confort Compartimentare moderna, luminoasa ...

2044 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 50.65 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...