Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, Drumul Fermei, Campus, Liber!!
7

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și accesului facil către punctele de interes din ...

1676 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2camere open space Popesti Leordeni, strada Biruintei
15

Agentia ArhireImobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere tip studio, apartamentul este situat la etajul 6 din 6 , finalizare bloc anul 2024, lift modern. Apartamentul beneficiaza de balcon inchis in termopan , cetrala proprie, aer conditionat ,plita pe gaz, cuptor electric,masina de ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament decomandat, mobilat, etaj 1, Olteniței, Lidl
6

Apartament decomandat, mobilat, etaj 1, Olteniței, Lidl

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala cu spatiu comercial in centru Popesti Leordeni
20
2

Va propunem la vanzare o casa impresionanta in curte proprie, cu teren de 480mp An constructie 2002 Suprafata utile 127 mp la care se adauga un spatiu comercial de 25 mp cu grup sanitar si beci Regim de inaltime P+M 2 centrale termice (una pe etaj) 6 camere ( 5 dormitoare + 1 living) 2 bai Casa ...

2795 EUR/m2 | 127 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat
10

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 5 minute de statia de metrou Berceni . Acesta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 61.4 mp + 208 mp gradina . Se vinde mobilat si utilat ca in poze . Locul ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat

Apartament 2 camere decomandat cu suprafata utila de aproximativ 53,6 mp, compartimentare eficienta Locuinta situata pe Strada + numar, in zona linistita si bine conectata Imobil construit in anul 2022, standarde moderne si finisaje de calitate Se vinde mobilat si utilat, cu exceptia tablourilor si a ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

?? Apartament 2 camere ? Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. ?? Etaj 2 10 ??? Se vinde complet mobilat si utilat ?? La doar 18-20 minute de mers pe jos pana la metrou ?? Momentan inchiriat ndash; ideal pentru investitie cu venit imediat ?? ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei
11

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015, intr-o zona linistita si bine dezvoltata. Se vinde complet mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere
5

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere

Se ofera spre vanzare casa tip duplex, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Imobilul are o suprafata utila de 107,41 mp, fiind dispus pe parter si etaj, cu o suprafata totala de 181,9 mp, incluzand terasele. Compartimentare: Parter: ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
8

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 66.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat
17

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat

Apartament 3 camere premium | Finisaje de lux | 73.3 mp cu balcon Va prezentam spre vanzare un apartament modern de 3 camere, cu o suprafata totala de 73.3 mp (67.1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Locuinta se poate achizitiona in doua variante: ? ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat..

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2