Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat, Popesti Leordeni
12
2

Apartament 2 camere de inchiriat, Popesti Leordeni

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in complexul rezidential Deco Residence, intr-o zona linistita si bine conectata din Popesti-Leordeni. Apartamentul este nemobilat, oferind libertatea de a fi amenajat dupa propriul gust; baia este complet mobilata. Dispune de centrala termica ...

54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Bucuresti -Popesti Leordeni DN 4, v.a.v Cartier Allegria ,teren 80.000 mp
17
6

-Bucuresti -Popesti LeordeniDN 4,v.a.v Cartier Allegria ,teren 80.000 mp, dubla deschidere -180 m la DN4 si 500 m la drum de exploatare.Gaze,curent electric .Pretabil, depozite ,parc industrial, cartier rezidential.

80,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni, 2 camere in bloc nou cu acte gata, ideal investitie, aer conditionat cadou
9
12

Vanzare cu acte gata si mutare directa, studio ideal pentru investiție, pe strada Biruintei nr 7, care duce la pasarela metrou Berceni. Aerul conditionat este bonus! Etaj 1 din 6 cu lift. Pret 70900 euro. Am cheile proprietatii!

1611 EUR/m2 | 44 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

?? Apartament 2 camere ? Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. ?? Etaj 2 10 ??? Se vinde complet mobilat si utilat ?? La doar 18-20 minute de mers pe jos pana la metrou ?? Momentan inchiriat ndash; ideal pentru investitie cu venit imediat ?? ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €
10

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €

Apartament 3 camere | Sky Garden Residence | 73,30 mp | 132.000 euro; Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat in cadrul ansamblului Sky Garden Residence, aproape de statia de Metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata totala de 73,30 mp (66,10 mp utili + balcon 7,20 mp) ...

2000 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei
11

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015, intr-o zona linistita si bine dezvoltata. Se vinde complet mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere
5

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere

Se ofera spre vanzare casa tip duplex, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Imobilul are o suprafata utila de 107,41 mp, fiind dispus pe parter si etaj, cu o suprafata totala de 181,9 mp, incluzand terasele. Compartimentare: Parter: ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat
17

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat

Apartament 3 camere premium | Finisaje de lux | 73.3 mp cu balcon Va prezentam spre vanzare un apartament modern de 3 camere, cu o suprafata totala de 73.3 mp (67.1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Locuinta se poate achizitiona in doua variante: ? ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti, Sos. Oltenitei - Vila cu 5 camere, 3 bai - Individuala
17

VANZARE IN EXCLUSIVITATE ndash; 3 CASE INDIVIDUALE DEOSEBITE PE STRADA MIRASLAU, POPESTI-LEORDENI Este genul de proprietate care apare rar pe piata si dispare imediat! Case moderne, luminoase, atent construite, aflate intr-o zona excelenta, la doar 3 minute de mers pe jos de Soseaua Oltenitei. Localizare ...

2500 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[Teren 300 mp] Vila cu 3 camere - 3 bai | Primarie
10

[Teren 300 mp] Vila cu 3 camere - 3 bai | Primarie

Vand vila tip duplex, in orasul Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 109 mp + 2 terase exterioare. Teren aferent : 300 mp ...

1835 EUR/m2 | 109 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei
14

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei

Vanzare la metrou Berceni, pe strada Biruintei un apartament cu 2 camere, la cateva minute fata de metrou Berceni,. Etaj 6 cu lift, suprafata utila totala 47,7 mp. Bloc finalizat in 2024.,, complet mobilat si utilat ndash; totul nou Terasa inchisa cu termopan, centrala proprie, aer conditionat. Electrocasnice ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Imobiliare