Promovat
Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei
13
1

Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei

Ansamblu de 3 case individuale Str. Popești Români, colț cu Miraslău, Popești-Leordeni Îți prezentăm un ansamblu exclusivist de 3 case individuale, situate într-o zonă excelentă din Popești-Leordeni, chiar la intersecția străzilor Popești Români și Miraslău la doar câțiva pași de Primărie, Șoseaua ...

2500 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
vand teren 12500 deschidere 20 metri pentru hala depozit mega image sos oltenitei popesti leordeni
1
4

12,500 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, mutare imediata, etaj 1, Șoseaua Olteniței
6

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala Premium la 5 min de metrou Dimitrie Leonida, mobilată și utilată!
20
2

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 2 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
1

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Inchiriere apartament 2 camere studio metrou Dimitrie Leonida
13
1

Se inchiriaza apartament modern cu 2 camere tip studio, situat la parter, intr-un imobil construit in 2015, la aproximativ 2 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. Apartamentul are o suprafata de 50 mp, dispune de balcon inchis si se inchiriaza complet mobilat si utilat, fiind ...

50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...

1943 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio modern intr-un imobil nou, ideal pentru locuire sau investitie
13

Studio luminos, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, cu acces facil. Compartimentare eficienta, cu spatiu aerisit si functionalBalcon ce ofera lumina naturala si confort suplimentar. Proprietate intabulata, cu documentatie completa, pregatita pentru vanzarePotrivita atat pentru rezidenta proprie, ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala
11

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient ...

1395 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1401 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata
9

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata

De vanzare garsoniera decomandata 41 mp, aflat in bloc nou pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 15 minute. Pret 75.500 euro tva inclus - cu avans de 20% Loc de parcare 8.500 euro plus tva Pentru mai multe detalii si vizionari 07399 ...

1841 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere
14

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

EXCLUSIVITATE Noul Proiect Rezidential AME Leordeni Descopera AME Leordeni, un proiect rezidential nou, conceput pentru confort, functionalitate si un stil de viata modern. Ansamblul ofera apartamente spatioase de 2 si 3 camere, ideale atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Detalii apartamente ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni
10

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni, zona noua Va propunem spre vanzare un apartament modern, tip studio, cu 2 camere, situat intr-o zona noua si linistita din Popesti-Leordeni. Caracteristici: bull; Suprafata utila: 45,30 mp bull; Constructie: 2025 bull; Apartament ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7
1

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat
9

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat

3 Camere + o baie - APOLLO RESIDENCE 1 Minut metrou Berceni Etaj 5 din 9 Mobilat Utilat 56mp Constructie 2024 Aer conditionat, incalzire prin pardoseala si tavane extensibile tip barisol In momentul de fata este inchiriat, se poate prelua cu tot cu chiriasi Pret 149.000eur

2661 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1+pod Popesti Leordeni || 4 camere || gradina || 600m Soseaua Oltenitei
19

De vanzare vila finalizata P+1+pod, situata in Popesti-Leordeni, la doar 600 m de Soseaua Oltenitei, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Proprietatea ofera un echilibru ideal intre confort, spatiu si functionalitate, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Suprafete: Suprafata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei 77 - 2 camere OPEN-SPACE - Mobilat - Mutare imediat #259;
4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 2, mobilat si utilat, Biruintei 77.

1978 EUR/m2 | 50 m2