Promovat
Pope #537;ti Leordeni-Berceni-Dimitrie Leonida-Complex Apollo Residence-Apartament cu 2 camere cu ba
14

Popesti Leordeni-Berceni-Dimitrie Leonida-Complex Apollo Residence-Apartament cu 2 camere cu balcon, spatios, parcare inclusa in pret, centrala proprie, mobilat, utilat, aer conditionat, masina de spalat rufe si uscator, bloc cu lift, finalizat in 2016, in cartier rezidential. Ansamblul se afla aproape ...

48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere 49mp Popești-Leordeni - 10 min Metrou Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 2 camere, pregătit pentru mutare imediată - se vinde complet mobilat și utilat (precum in poze) bloc izolat termic, construit în anul 2019 supravegheat video și acces prin interfon. Blocul este de tip P+3, cu doar cate 2 apartamente pe etaj, într-o ...

1794 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere Apollo Residence, 50 mp, mobilat, utilat, parcare inclusa
8

Apartament 2 camere de vânzare Popești-Leordeni Complex Apollo Residence Direct proprietar Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în cadrul complexului Apollo Residence, pe strada Biruinței nr. 49, într-o zonă în plină dezvoltare din Popești-Leordeni. Locuința are o suprafață ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor
18
1

Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor

Va propunem spre vanzare o oportunitate rară de achiziție a unei vile de excepție, situată în orașul Popești-Leordeni, la doar 200 m de Șoseaua Olteniței, într-o zonă liniștită, dar cu acces facil către puncte de interes urban. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 324 mp + anexe Regim ...

2037 EUR/m2 | 324 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere I Metrou
20

Apartament 2 camere I Metrou

2 Camere | 58 mp | Lift | Bloc 2014 | Parcare | 110.000euro; Negociabil ?? Str. Amurgului nr. 31G Bis ?? Pret: 110.000 euro; (negociabil) ?? Suprafata: 58 mp ?? 2 camere ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc 2014 ?? Lift ?? Apartamentul este intabulat ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 Camere | Ansamblu Rezidential Leordeni
2

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter 2 ...

2291 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M 5 camere 3 bai Primarie Popesti Leordeni
20

Vila insiruita de vanzare P+1+M 5 camere 3 bai situata pe strada Gabriel Pantazica in apropierea Primariei Popesti Leordeni. Detalii principale: Loc de parcare in cadrul ansamblului Suprafata utila: 93 mp + mansarda de aproximativ 40 mp (compartimentata in 2 camere si baie) Teren liber in spate: 30 mp se ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului
20

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului

Se ofera spre vanzare vila individuala, situata pe strada Rasaritului, in orasul Popesti-Leordeni. Imobilul are o suprafata utila de 112 mp, amplasat pe un teren cu 165 mp curte libera. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie, baie si casa scarii Etaj: hol, 3 ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare
20

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare

Casa Tip Duplex - Popesti-Leordeni - Autostrada A0 - Gata de Mutare De vanzare vila tip duplex in Popesti Leordeni, in apropiere de intrarea pe Autostrada A 0. Aceasta dispune de o suprafata utila de aproximativ 125 mp . Teren total : 270 mp, liber 200 mp . Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala cu spatiu comercial de vanzare - Sos. Leordeni 500m Primarie
15

Casa cu spatiu comercial de vanzare ndash; Sos. Leordeni bull; 6 camere (5 dormitoare + living), 2 bai bull; 127,60 mp utili + teren 480 mp bull; Garaj transformat in spatiu comercial (25,79 mp) cu centrala, grup sanitar si beci bull; P + mansarda, 2 centrale termice (una pe fiecare etaj) bull; Constructie ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - Popesti Leordeni - 5 camere 3 bai - 344MP Teren
20

Vila individuala ndash; Popesti Leordeni - Campus Scolar Vila individuala situata in Popesti Leordeni, la 1 km de Primarie si 2 km de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida . Suprafete: Suprafata utila: 184,9 mp (inclusiv terasa) Teren: 344 mp (245 mp liber) Compartimentare: ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady
9

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti Leordeni Va propunem spre vanzare o vila insiruita situata in Popesti Leordeni, cu o suprafata utila de aproximativ 140 mp, ideala pentru o familie. Compartimentare: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa, living spatios Etaj 1: hol, 2 dormitoare, ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 4 camere - 3 bai | Mobilata si Utilata | Popesti Leordeni
15

Sigur mdash; iata variante premium si catchy, potrivite pentru un anunt care atrage atentia: ?? Titluri atractive Vila duplex moderna, complet mobilata, curte generoasa ndash; Popesti Leordeni Casa perfecta pentru familie, 4 camere, teren 270 mp, gata de mutare Duplex elegant cu gradina ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 Camere Mobilat si Utilat Sfanta Agnes Parcare inclusa
14

De vanzare apartament 2 camere decomandat Str. Sfanta Agnes nr. 158 Suprafata: 53,6 mp Etaj 2 3 (fara lift) Bloc 2022 Balcon deschis Centrala proprie Parcare inclusa (cota indiviza) Se vinde mobilat si utilat (fara TV si tablouri) Pret: 100.000 euro; Pentru detalii: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei
9

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti Leordeni pe Strada Biruintei in apropierea metroului, o alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Etaj: 5 din 6 Imobil nou, dotat cu lift Locuinta este amplasata intr-o zona aflata in continua dezvoltare, cu acces ...

1828 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere, 2 bai -Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare
11

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat pe Soseaua Leordeni, la etajul 2 din 3, intr-un imobil nou dotat cu lift. Caracteristici principale: Suprafata: 64 mp Compartimentare eficienta: ...

1417 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[STB 440 | 480] Vila P+1+M | 5 camere | Popesti Leordeni
5

[STB 440 | 480] Vila P+1+M | 5 camere | Popesti Leordeni

Vand vila insiruita in Popesti Leordeni, strada Plopului . Aceasta dispune de o suprafata utila de aproximativ 140 mp . Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living . Etaj 1 : hol, 2 dormitoare si baie . Mansarda : 2 camere . Finisaje la alegere (in limita unui buget) . Fiecare ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex Popesti Leordeni teren 300 mp Mobilata si Utilata