Promovat
Garsoniera Spațioasă 37mp, etaj 1, Finisaje Premium, Totul Nou, Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere 59mp Popești Leordeni Metrou Berceni si Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 3 camere, bloc izolat termic, construit în anul 2015 - etaj 2 din 4, centrala proprie. Loc parcare (INCLUS IN PRET). Această proprietate este ideală pentru o familie care își dorește să locuiască într-un mediu urban, dar să beneficieze de intimitate ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Sos Oltenitei/Popesti, Lidl, Centrala, mobilata partial
5

Va propunem spre vanzare o garsoniera, confort 1, etaj intermediar, mobilata partial, situata pe o strada adiacenta Sos Oltenitei, in zona centrala a Orasului Popesti Leordeni, foarte aproape de Lidl. - an 2015 - etaj 1/4 - suprafata 33,11MP - centrala termica - mobilata/utilata - ideala investitie PRET ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Oltenitei | Etaj 2 10 | Mobilat si utilat
6

Apartament premium 2 camere de vanzare in Sky Oltenitei ndash; ideal pentru locuit sau investitie. bull; Pret apartament: 126.000 Euro bull; Loc parcare: 9.000 Euro bull; Suprafata totala: 59 mp bull; Etaj 2 din 10 bull; Complet mobilat si utilat bull; Apartamentul este momentan inchiriat ndash; perfect ...

2423 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS
9

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS

STB FIX Icirc;N FA#538;A ANSAMBLULUI - POPE#536;TI LEORDENI - 2 CAMERE - 87.920euro; TVA INCLUS 58.23mp Utili + 6.20mp TERASA Etaj 2 din 3 Linie directa de STB la Piata Sudului Centrala + Calorifere Gata de mutare intr-o luna Finisaje la alegere Parcare exterioara 3.000euro; Parcare acoperita ...

1516 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat
16

Metrou Berceni 5 minute | Apartament 3 camere de vanzare | Str. Biruintei 85 Suprafata: 73,3 mp Etaj 6 7 cu lift Bloc 2025 149.000 euro; ndash; cu mobilier de bucatarie si baie 169.900 euro; ndash; complet mobilat si utilat Bucatarie Mobexpert complet utilata Baie mobilata ultralux Finisaje premium Detalii ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp
19

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp

Vile individuale noi marca Alliance Rezidential ndash; exclusivitate! Descopera noul proiect Alliance Rezidential, ce cuprinde 3 vile individuale P+1, amplasate pe un teren generos de 928 mp, impartit intre cele 3 proprietati ndash; fiecare beneficiind de cel putin 300 mp de teren. Compartimentare ...

2102 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera de inchiriat Oltenitei
3
2

Garsoniera de inchiriat Oltenitei

Garsoniera de inchiriat Oltenitei,38 mp,etaj 4 8,spatiu luminos si bine compartimentat,complet mobilata si utilata,ideal pentru o persoana sau un cuplu. La doar 4-5 minute de metrou,acces rapid catre statia Oltenitei si Piata Sudului,aproape de Parcul Oraselul Copiilor si centre comerciale,zona linistita ...

38 m2

Oltenitei, Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial
12

6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial

Casa cu 6 camere si 3 bai Situat pe Soseaua Leordeni Spatiu comercial in curte (Se poate pastra sau darama) 480mp de teren 128mp utili Constructie 2002 2 centrale termice pe fiecare etaj P+mansarda Garaj transformat in spatiu comercial (25,79 mp) cu centrala, grup sanitar si beci Parcare in ...

2617 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera + Parcare - 61.000eur
9

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera + Parcare - 61.000eur

7 Minute Metrou Dimitrie Leonida + Parcare - 61.000eur Etaj 3 din 3 cu lift Gata de mutat Centrala + Calorifere Loc de parcare inclus in pret Pret 61.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni
5

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti-Leordeni Vila insiruita de vanzare in Popesti-Leordeni, cu suprafata utila de aprox. 140 mp, potrivita pentru familie. Compartimentare: Parter: hol, baie, bucatarie inchisa, living Etaj: hol, 2 dormitoare, baie Mansarda: 2 camere Se preda cu ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamement cu 3 camere | 74 MP - Metrou Berceni
14

Apartamement cu 3 camere | 74 MP - Metrou Berceni

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni, la aproximativ 6-7 minute de statia de metrou Berceni . Aceasta se afla la etajul 6 din 7 intr-un imobil finalizat in anul 2025 . Suprafata utila totala : 73.3 mp Facilitati in zona : scoli, gradinite, restaurant, mijloace de transport ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - 10 minute metrou Berceni - Strada Biruintei
7

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruintei, într-un imobil nou, finalizat în anul 2021. Proprietatea este amplasată la etajul 2 din 5 cu lift, oferind o compartimentare decomandata, eficientă și bine luminată natural. Suprafața ...