Imobiliare Maramures

Hartă Listă
Filtre active: Maramures Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
PROIECT NOU   BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere
10
5

PROIECT NOU BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere

ZERO COMISION CUMPARATOR Va invitam sa dati atentie acestui proiect realizat de un dezvoltator cu 17 ani de activitate in domeniul imobiliar, construind 106 case si 15 blocuri. Proiect care este situat in mun. Baia Mare, la 10 minute de parcul Central, intr-o zona de blocuri noi si care oferă acces ...

1483 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0
18

Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o proprietate amplasată într-o zonă superbă în proximitatea străzii Griviței, beneficiind de un teren cu o suprafață generoasă de 1871 mp. Fazele de construcție a casei s-au derulat etapizat, procesul de finisare fiind inițiat în 2020. Cu o suprafață utilă de ...

1498 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda
5

Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda

Garsonieră la etajul 4 de vânzare cu suprafață utilă de 20.47 mp. Proprietatea dispune de utilități: apă, canalizare, curent,internet și CATV. Imobilul este potrivit atât pentru locuință, cât și pentru investiție în vederea închirierii. Preț : 21.900 €,

1070 EUR/m2 | 20 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Casă Premium 5 camere
20

Casă Premium 5 camere

Vilă modernă 314 mp utili | teren 5204 mp | panouri fotovoltaice | Str. Zimbrului – Sighetu Marmației O proprietate rară în Sighetu Marmației: spațiu, eficiență energetică și confort modern, toate într-o casă construită în 2013, amplasată pe un teren generos de 5204 mp. Casa are o suprafață utilă de ...

1273 EUR/m2 | 314 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în Baia Mare!
12

Vând casă în Baia Mare!

Merită văzută și cumpărată! Vând casă unic proprietar zona Griviței, pe o stradă foarte liniștită. Casa are 3 camere mari (5 5 și 4 5), baie moderna, bucătărie open space, hol, garaj+subsol. Casa este făcută din cărămidă pe o suprafață totală de 210m pătrați, locuibili 100m pătrați. Curtea este mare ...

2800 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vindem casa la tara
4
18

Vindem casa la tara

Casa cu 3 camere ,cămară și terasa ,sura mare cu fintia în curte și afectivitate plus 10 ari de gradina cas aceste situata în Asuaju de jos la drumul principal 42 de km pana în Baia Mare preț 24000 euro negociabil, tel

400 EUR/m2 | 60 m2

Asuaju de Jos, Maramures

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului
5

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului

De vânzare casa semifinisata in Remetea Chioarului. 2 etaje, 150mp și 19 arii de teren.Pret 139000euro.Negocoabil.

927 EUR/m2 | 150 m2

Remetea Chioarului, Maramures

Inchiriez Apartament 2 Camere Republicii
5
4

Inchiriez Apartament 2 Camere Republicii

Închiriez apartament 2 camere în Baia Mare, b.dul Republicii,format dinsufragerie,dormitor,baie,hol,balcon.Apartament dotat cu electrocasnice.La închiriere se solicita garantie echivalent 2 luni.

50 m2

Baia Mare, Maramures

Garsoniera in regim hotelier
6
6

Garsoniera in regim hotelier

Garsoniera este situata pe bulevardul Independentei, in apropierea Spitalului Judetean, Vivo Mall si a magazinului Kaufland 300 lei noapte 200 lei noapte daca se inchiriaza minim 2 nopti

32 m2

Baia Mare, Maramures

vand casa in rozavlea 1

vand casa in rozavlea

e casa bunicilor are 2 camere baie bucătărie in curte casa lemn

Rozavlea, Maramures

hortensiei, 3 camere decomandate, etaj 3, 1 baie, 1 balcon ,mobilat si utilat,300 euro,garantie
9
1

apartament 3 camere decomandat, etaj 3, mobilat si utilat,1 baie, 1 balcon, aer conditionat,se solicita garantie !

75 m2

Baia Mare, Maramures

Tautii Magheraus,parcele de 540-550 mp,teren intravilan,drum de servitute ,doar 3500 euro ar
7

parcele in suprafata de 540 mp cu pretul de 3500 euro ar, cu 1,48 ari drum in comun in indiviziune, teren intravilan,utilitati la strada 61,certificat de urbanism P+1+M,zona de case noi construite,usor negociabil

Tautii-Magheraus, Maramures

Casa de vanzare + teren de 31 ari in Hideaga la 20 min de Baia Mare
11

Va propun spre vanzare o proprietate situata in localitatea Hideaga, la aproximativ 15 km de Baia Mare (20-25 minute cu masina), pozitionata intr-o zona linistita, spre iesirea din sat (directia Coltirea). Detalii proprietate: * Suprafata teren: 3.120 mp * Casa + anexe gospodaresti * Casa principala: ...

466 EUR/m2 | 118 m2

Hideaga, Maramures

Vând 60 de hectare de teren ( pășune) cu tot cu fermă și vaci bălțate românești 80 de capete

Vând 60 de hectare de teren (pășune ) cu tot cu fermă și vaci bălțate

60 m2

Somcuta Mare, Maramures

Casa veche de stejar
3
11

Casa veche de stejar

Casa de stejar veche, se vinde,fără teren, pentru demontare ,jud Maramureș, preț negociabil Informații la tefon

25 EUR/m2 | 120 m2

Petrova, Maramures

Inchiriez garsonieră Oituz 8B zonă centrală  locuri de parcare
5
3

Inchiriez garsonieră Oituz 8B zonă centrală locuri de parcare

Se închiriază pe minim un an, contract înregistrat! 280 pe lună+ garanție o lună!

24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 2 camere de vinzare
10

Apartament cu 2 camere de vinzare

Apartament de vânzare cu 2 camere situat în cart Unirii loc Sighet renovat complet cu instalații noi de electricitate, apa,și gaz Dispune de o centrala termica pe gaz ptr incalzire ,gresie, faianta,parchet Usa la întrare metalica îmbrăcată în MDF cu o scara curata și linistita intr-o zona industriala ...

1350 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Buzesti(Farcasa), linga Biserica,casa 2 camere, baie, beci , anexe ,20 ari gradina ,pret 68.000 euro
10
2

Buzesti -In apropiere de Biserica Monument Istoric si Caminul Cultural .Proprietate compusa din casa noua,2 camere din caramida, baie cu vana, beci termopan, microcentrala ,parchet ,gresie , faianta,anexe gospodaresti, gradina frumosa cu pomi fructiferi,loc de joaca amenajat, zona cu expunere la soare ...

450 EUR/m2 | 151 m2

Buzesti, Maramures

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere mobilat cu aer condiționat, Et 2 semidecomandat. Zona Vivo Moll.

313 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanazare cu teren
10
1

Casa de vanazare cu teren

Casa este situata pe strada Corbului la 10 minute de Kaufland. Casa are o suprafata de 72mp compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, beci si pod. Casa este construita din BCA si blocuri ceramice, fundatia din elevatie de piatra, acoperis cu placi de azbociment. Casa este izolata exterior iar incalzirea ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire  Casa P+M in rosu cu 10 ari teren
4
2

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire Casa P+M in rosu cu 10 ari teren

Cărbunari,la ieșire către Berinta în vârful pantei,vindem casa P+M din cărămidă în roșu .Suprafață construită la sol 125 mp. Casa dispune de un teren generos de 3000 mp,este amplasată chiar la șoseaua Baia Mare-Tg.Lapus,și se vinde în mai multe variante dorite de clienți: Casa + 1000 mp =75.000 eur Casa ...

341 EUR/m2 | 220 m2

Carbunari, Maramures

Teren de vânzare
5

Teren de vânzare

vând teren în suprafață de aproximativ 4500 m pătrați în imediata apropiere a satului Breb Maramureș loc liniștit

40,000 m2

Ocna Sugatag, Maramures

Teren de Vânzare
2

Teren de Vânzare

Teren De vânzare teren intravilan Se oferă spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, ideal pentru construcția unei locuințe. Suprafață: 2000 mp Locație: SIGHETUL MARMATIEI STR.LAZU ȘESULUI Utilități disponibile: [apă,curent electric dacă există] ...

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa+ teren
7

Casa+ teren

Vând casa + teren de vânzare Terenul are o suprafață utilă de 2100 m cu pomi fructiferi Posibilitate de locuit sau pensiune. Intrare proprie la 20 m de drum 2 km în apropiere de Ocna Sugatag

Calinesti, Maramures

Categorii

Imobiliare

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (892) Sighetu Marmatiei (153) Tautii-Magheraus (70) Baia Sprie (41) Viseu de Sus (22) Seini (20) Borsa (15) Mocira (14) Somcuta Mare (14) Ocna Sugatag (12) Sasar (12) Tautii de Sus (12) Targu Lapus (11) Cavnic (10) Viseu de Jos (10) Breb (9) Catalina (8) Lapusel (8) Moisei (8) Sacalaseni (8) Coltau (7) Copalnic-Manastur (7) Grosi (7) Satu Nou de Jos (7) Slatioara (7) Carbunari (6) Coas (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Ardusat (5) Berchez (5) Giulesti (5) Sapanta (5) Satu Nou de Sus (5) Satulung (5) Baita (4) Cicarlau (4) Craciunesti (4) Dumbravita (4) Leordina (4) Oncesti (4) Recea (4) Remetea Chioarului (4) Salistea de Sus (4) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Budesti (3) Chechis (3) Hideaga (3) Lapus (3) Merisor (3) Ocolis (3) Petrova (3) Sisesti (3) Vadu Izei (3) Viseu de Mijloc (3) Arduzel (2) Arinis (2) Asuaju de Sus (2) Baita de sub Codru (2) Baiut (2) Barsana (2) Bocicoiu Mare (2) Bontaieni (2) Botiza (2) Bozanta Mica (2) Calinesti (2) Campulung la Tisa (2) Chelinta (2) Chiuzbaia (2) Curtuiusu Mare (2) Danesti (2) Firiza (2) Gardani (2) Ieud (2) Ilba (2) Manau (2) Mara (2) Oarta de Jos (2) Piatra (2) Poienile de sub Munte (2) Remecioara (2) Rogoz (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sabisa (2) Sacel (2) Salsig (2) Sarasau (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Bargau (1) Basesti (1) Berbesti (1) Berinta (1) Bogdan Voda (1) Boiu Mare (1) Busag (1) Buzesti (1) Cetatele (1) Ciolt (1) Coltirea (1) Copalnic (1) Coruia (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Harnicesti (1) Inau (1) Mesteacan (1) Nanesti (1) Posta (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Remeti pe Somes (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Saliste (1) Sarbi (Budesti) (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Suciu de Sus (1) Tamaia (1) Tisa (1) Unguras (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1) Viile Apei (1)