Promovat
Apartament 2 camere, zona Center
7

Apartament 2 camere, zona Center

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in zona Center. Apartamentul este situat la parter, este semidecomandat si are aproximativ 38 mp. Detalii proprietate: - Suprafata: 38 mp - Compartimentare: bucatarie, hol, camera de zi, dormitor si toaleta. - Mobilare: ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Casă Tăutii de Sus ,la drum principal pozitie excelentă ,462 mp teren
15

Se vinde casă cu pozitie excelentă ,la drum principal , la 3 min de orasul Baia Mare! Accepta schimburi garsoniera sau apartament cu 2 camere + diferenta! Se află pe o stradă asfaltată, acces direct din drumul public, cu vizibilitate și conectivitate bune. Suprafata casei de 190 mp amplasata pe ...

889 EUR/m2 | 190 m2

Tautii de Sus, Maramures

Promovat
Teren Copalnic Manastur
5
1

Teren Copalnic Manastur

Vindem 54 arii teren extravilan in Copalnic Manastur, CF 52928. Terenul este in vecinătate cu locuințe, în următorii 2 ani va fi încadrat în categoria intravilan. Accesul se face din drum, zona liniștită și o priveliște frumoasă. Pentru mai multe informații sunați la numărul de telefon:

5,400 m2

Copalnic-Manastur, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere -etaj1-bloc nou
8

Apartament 2 camere -etaj1-bloc nou

Apartament 2 camere , zona Constantin Brancoveanu! Va oferim spre vanzare un apartament complet finisat si mobilat ,ideal pentru familii situat in zona Constantin Brancoveanu intr-un imobil constructie noua cu loc de parcare propriu. Dispune de o suprafata totala de aprox 62 mp, compartimentat astfel: ...

2002 EUR/m2 | 47 m2

republicii, Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem casa la tara
4
18

Vindem casa la tara

Casa cu 3 camere ,cămară și terasa ,sura mare cu fintia în curte și afectivitate plus 10 ari de gradina cas aceste situata în Asuaju de jos la drumul principal 42 de km pana în Baia Mare preț 24000 euro negociabil, tel

400 EUR/m2 | 60 m2

Asuaju de Jos, Maramures

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului
5

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului

De vânzare casa semifinisata in Remetea Chioarului. 2 etaje, 150mp și 19 arii de teren.Pret 139000euro.Negocoabil.

927 EUR/m2 | 150 m2

Remetea Chioarului, Maramures

Inchiriez Apartament 2 Camere Republicii
5
4

Inchiriez Apartament 2 Camere Republicii

Închiriez apartament 2 camere în Baia Mare, b.dul Republicii,format dinsufragerie,dormitor,baie,hol,balcon.Apartament dotat cu electrocasnice.La închiriere se solicita garantie echivalent 2 luni.

50 m2

Baia Mare, Maramures

Garsoniera in regim hotelier
6
7

Garsoniera in regim hotelier

Garsoniera este situata pe bulevardul Independentei, in apropierea Spitalului Judetean, Vivo Mall si a magazinului Kaufland 300 lei noapte 200 lei noapte daca se inchiriaza minim 2 nopti

32 m2

Baia Mare, Maramures

vand casa in rozavlea 1

vand casa in rozavlea

e casa bunicilor are 2 camere baie bucătărie in curte casa lemn

Rozavlea, Maramures

Tautii Magheraus,parcele de 540-550 mp,teren intravilan,drum de servitute ,doar 3500 euro ar
7

parcele in suprafata de 540 mp cu pretul de 3500 euro ar, cu 1,48 ari drum in comun in indiviziune, teren intravilan,utilitati la strada 61,certificat de urbanism P+1+M,zona de case noi construite,usor negociabil

Tautii-Magheraus, Maramures

Casa de vanzare + teren de 31 ari in Hideaga la 20 min de Baia Mare
11

Va propun spre vanzare o proprietate situata in localitatea Hideaga, la aproximativ 15 km de Baia Mare (20-25 minute cu masina), pozitionata intr-o zona linistita, spre iesirea din sat (directia Coltirea). Detalii proprietate: * Suprafata teren: 3.120 mp * Casa + anexe gospodaresti * Casa principala: ...

466 EUR/m2 | 118 m2

Hideaga, Maramures

Inchiriez garsonieră Oituz 8B zonă centrală  locuri de parcare
5
3

Inchiriez garsonieră Oituz 8B zonă centrală locuri de parcare

Se închiriază pe minim un an, contract înregistrat! 280 pe lună+ garanție o lună!

24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 2 camere de vinzare
10

Apartament cu 2 camere de vinzare

Apartament de vânzare cu 2 camere situat în cart Unirii loc Sighet renovat complet cu instalații noi de electricitate, apa,și gaz Dispune de o centrala termica pe gaz ptr incalzire ,gresie, faianta,parchet Usa la întrare metalica îmbrăcată în MDF cu o scara curata și linistita intr-o zona industriala ...

1350 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Buzesti(Farcasa), linga Biserica,casa 2 camere, baie, beci , anexe ,20 ari gradina ,pret 68.000 euro
10
2

Buzesti -In apropiere de Biserica Monument Istoric si Caminul Cultural .Proprietate compusa din casa noua,2 camere din caramida, baie cu vana, beci termopan, microcentrala ,parchet ,gresie , faianta,anexe gospodaresti, gradina frumosa cu pomi fructiferi,loc de joaca amenajat, zona cu expunere la soare ...

450 EUR/m2 | 151 m2

Buzesti, Maramures

Casa de vanazare cu teren
10
1

Casa de vanazare cu teren

Casa este situata pe strada Corbului la 10 minute de Kaufland. Casa are o suprafata de 72mp compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, beci si pod. Casa este construita din BCA si blocuri ceramice, fundatia din elevatie de piatra, acoperis cu placi de azbociment. Casa este izolata exterior iar incalzirea ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire  Casa P+M in rosu cu 10 ari teren
4
2

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire Casa P+M in rosu cu 10 ari teren

Cărbunari,la ieșire către Berinta în vârful pantei,vindem casa P+M din cărămidă în roșu .Suprafață construită la sol 125 mp. Casa dispune de un teren generos de 3000 mp,este amplasată chiar la șoseaua Baia Mare-Tg.Lapus,și se vinde în mai multe variante dorite de clienți: Casa + 1000 mp =75.000 eur Casa ...

341 EUR/m2 | 220 m2

Carbunari, Maramures

Teren de vânzare
5

Teren de vânzare

vând teren în suprafață de aproximativ 4500 m pătrați în imediata apropiere a satului Breb Maramureș loc liniștit

40,000 m2

Ocna Sugatag, Maramures

Teren de Vânzare
2

Teren de Vânzare

Teren De vânzare teren intravilan Se oferă spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, ideal pentru construcția unei locuințe. Suprafață: 2000 mp Locație: SIGHETUL MARMATIEI STR.LAZU ȘESULUI Utilități disponibile: [apă,curent electric dacă există] ...

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa+ teren
7

Casa+ teren

Vând casa + teren de vânzare Terenul are o suprafață utilă de 2100 m cu pomi fructiferi Posibilitate de locuit sau pensiune. Intrare proprie la 20 m de drum 2 km în apropiere de Ocna Sugatag

Calinesti, Maramures

Teren vanzare mocira
4

Teren vanzare mocira

Vănd teren intravilan Mocira 7 ari (parcela + cota parte drum privat ) pe strada Unirii , apa si curentul pe proprietate , gazul si canalizarea efectuată pe strada principală.Parcela este dreaptă si are deschiderea de 30 m la drum , foarte bună pentru construcția unei case .Zona e foarte liniștită ...

720 m2

Mocira, Maramures

casa de vanzare
4
2

casa de vanzare

vând casa cu teren in seini zona ultra centrala cu toate utilitățile necesare pe strada Aurel Vlaicu într-o zona liniștită cu o vedere panoramica pentru informati sunati la numerele de telefoane sau

650 EUR/m2 | 100 m2

Seini, Maramures

Teren intravilan Viseu de Sus
1
15

Teren intravilan Viseu de Sus

Vand teren intravilan in Viseu de Sus pe str. Tapinarilor in suprafata de 15 ari.

1,500 m2

Central, Viseu de Sus, Maramures

Apartament 3 camere decomandat
5

Apartament 3 camere decomandat

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 1, compus din 3 camere, bucătărie, 2 bai, 70MP,2 balcoane (unul închis), poziționat pe mijloc, izolat (și casa scării), dubla orientare, centrala termica, geam termopan, aer condiționat, garaj, scara curata și îngrijită, 110000 euro negociabil, Grănicerilor colt ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 Camere Petre Dulfu
10
2

Apartament 2 Camere Petre Dulfu

Vând apartament 2 camere situat intr-un bloc nou pe strada Petre Dulfu, etajul III, semifinisat, incalzire in pardoseala, 1 baie, Pretul este de 95.000 Euro negociabil.Fara agenții

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Categorii

Imobiliare

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (894) Sighetu Marmatiei (154) Tautii-Magheraus (69) Baia Sprie (42) Viseu de Sus (24) Seini (20) Borsa (16) Mocira (15) Somcuta Mare (14) Sasar (13) Tautii de Sus (13) Targu Lapus (12) Ocna Sugatag (11) Breb (10) Cavnic (10) Viseu de Jos (10) Grosi (8) Lapusel (8) Moisei (8) Sacalaseni (8) Catalina (7) Satu Nou de Jos (7) Slatioara (7) Carbunari (6) Coas (6) Coltau (6) Copalnic-Manastur (6) Recea (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Ardusat (5) Berchez (5) Satu Nou de Sus (5) Satulung (5) Baita (4) Cicarlau (4) Craciunesti (4) Dumbravita (4) Giulesti (4) Leordina (4) Oncesti (4) Remetea Chioarului (4) Salistea de Sus (4) Sapanta (4) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Baiut (3) Budesti (3) Chechis (3) Firiza (3) Hideaga (3) Lapus (3) Merisor (3) Ocolis (3) Petrova (3) Sisesti (3) Vadu Izei (3) Viseu de Mijloc (3) Arduzel (2) Arinis (2) Asuaju de Sus (2) Baita de sub Codru (2) Barsana (2) Bocicoiu Mare (2) Bozanta Mica (2) Calinesti (2) Campulung la Tisa (2) Chelinta (2) Chiuzbaia (2) Copalnic (2) Curtuiusu Mare (2) Danesti (2) Gardani (2) Ieud (2) Ilba (2) Manau (2) Oarta de Jos (2) Piatra (2) Poienile de sub Munte (2) Remecioara (2) Rogoz (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sabisa (2) Sacel (2) Salsig (2) Sarasau (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Viile Apei (2) Basesti (1) Berbesti (1) Berinta (1) Bogdan Voda (1) Boiu Mare (1) Bontaieni (1) Botiza (1) Busag (1) Buzesti (1) Cetatele (1) Ciolt (1) Coltirea (1) Coruia (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Harnicesti (1) Inau (1) Lucacesti (1) Mara (1) Mesteacan (1) Nanesti (1) Posta (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Remeti pe Somes (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Saliste (1) Sarbi (Budesti) (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Tamaia (1) Tisa (1) Unguras (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1)