Promovat
Apartament 3 camere zona Parcului Regina Maria
14
3

Apartament 3 camere zona Parcului Regina Maria

Apartament 3 camere | 99 mp utili + terasa | Zona exclusivista | Parcare inclusa Pret: 153.000 euro; Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet finisat, mobilat si utilat, situat intr-un imobil relativ nou (2013), amplasat intr-o zona linistita si exclusivista, in imediata apropiere ...

1545 EUR/m2 | 99 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 3 camere, zona Sc Nr. 3
10

Apartament 3 camere, zona Sc Nr. 3

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat in zona Sc. Nr. 3. Este situat la etajul 4 4, si este decomandat. Detalii proprietate: - Suprafata totala: 68.30 mp - Compartimentare: bucatarie, camera de zi, 2 dormitoare, 2 toalete. - Mobilare: Apartamentul se vinde ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

bogdan voda, Baia Mare, Maramures

Promovat
Spatiu de inchiriat, Bd. Bucuresti , Baia Mare
6
1

Spatiu de inchiriat, Bd. Bucuresti , Baia Mare

Dau in chirie spatiu comercial 60mp, recent renovat, in Baia Mare , Bd. Bucuresti , ideal birouri, servicii, reprezentanța, etc Pret 600 Euro+ tva si spatiu 150.50 mp Parc RFN 1500 euro lună.Tel.

60 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
PROIECT NOU   BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere
10
5

PROIECT NOU BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere

ZERO COMISION CUMPARATOR Va invitam sa dati atentie acestui proiect realizat de un dezvoltator cu 17 ani de activitate in domeniul imobiliar, construind 106 case si 15 blocuri. Proiect care este situat in mun. Baia Mare, la 10 minute de parcul Central, intr-o zona de blocuri noi si care oferă acces ...

1483 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă+teren 4000 mp în Arduzel (lângă Ulmeni)
5
4

Casă+teren 4000 mp în Arduzel (lângă Ulmeni)

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, cu toate actele la zi, situată într-o zonă liniștită, în localitatea Arduzel, la aproximativ 5 km de Ulmeni și la circa 25 30 km de Cehu Silvaniei. Casa este construită din cărămidă solidă (1964) și beneficiază de un acoperiș complet nou, refăcut în anul ...

260 EUR/m2 | 200 m2

Arduzel, Maramures

Apartament cochet 2024, 2 camere decomandat complet utilat mobilat
8

Apartament modern, gata de mutat ndash; totul NOU, stil si confort intr-un singur loc! Constantin Brancoveanu Pret: 85.000 euro; Descopera un apartament cochet si elegant, situat intr-un bloc nou (2024), perfect pentru cei care isi doresc o locuinta fara batai de cap sau o investitie sigura ?? ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Casă cu etaj si anexe de vânzare
7

Casă cu etaj si anexe de vânzare

Locatia este pe Strada Mocearnai nr. 597 Suprafata totala: 2694. Front stradal: 37,48m Proprietatea este formata din: - Casa cu etaj principala : 7 camere - Casa secundara - Garaj - Grajd - Sura de lemne - Gradina mare - Curte mare - Alte anexe Pret negociabil

199 EUR/m2 | 543 m2

Rona de Sus, Maramures

Teren intravilan!
1

Teren intravilan!

Teren intravilan 64 Ari cu ieșire la drumul principal, cu toate utilitățile disponibile in fața parcelei - Curent - Gaz - Apa. Pt mai multe inf.

64 m2

Seini, Maramures

Vand apartament
7

Vand apartament

Apartament , 1 camera, 1 bucatarie, 1 Baie, parchet masiv, termopan, usa metalica, parter, nerenovat, 37 m2, pret negociabil. Se afla pe Strada Nicolae Iorga, Baia Mare.

1614 EUR/m2 | 37 m2

Baia Mare, Maramures

casa cu teren 800 mp
4
5

casa cu teren 800 mp

Vând teren 800p casa din lemn si bucatarie din lemn mai multe detalii la telefon

269 EUR/m2 | 130 m2

Viseu de Jos, Maramures

Vand teren intravilan 1,45 ha.
4

Vand teren intravilan 1,45 ha.

Vand teren intravilan in Seini, pe str. M. Viteazu .Utilitati gaz,curent,apa,canalizare.Suprafata terenului este de un hectar si 45 arii.Inf. la nr de tel

14,500 m2

Seini, Maramures

Casa de vanzare la cheie 135.000 Euro, 10 min de Baia Mare Dumbravita
9

Casa moderna, spatioasa, pregatita sa devina bdquo;acasaquot; Pret: 135.000 Euro Situata intr-o zona linistita din Dumbravita, la doar 10ndash;15 minute de Baia Mare, aceasta proprietate imbina perfect confortul unei constructii noi cu libertatea unui teren generos. Detalii care fac diferenta: ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

central, Baia Mare, Maramures

Teren de vinzare cu deschidere directă la șoseaua principală 1

Teren de vinzare cu deschidere directă la șoseaua principală

De vânzare teren Viile Apei, zonă excelentă! Locație: La intrarea în Viile Apei, cu deschidere directă la șoseaua principală Suprafață: 41 de ari (4.100 mp) Preț: 800 euro aria total 32.800 euro Tip teren: Intravilan ideal pentru construcție, investiție sau dezvoltare rezidențială Avantaje: Zonă ...

Viile Apei, Maramures

Casă cu teren de vânzare
1

Casă cu teren de vânzare

Proprietate cu o suprafață totală de 600 de m2.

93 EUR/m2 | 600 m2

Barsana, Maramures

DE VÂNZARE   Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești
7
1

DE VÂNZARE Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești

- DE VÂNZARE Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești - Proprietate ideală pentru relaxare și viață la țară zonă liniștită, ultima casă din sat, perfectă pentru vacanță sau locuire permanentă. - Detalii despre proprietate: Suprafață casă: 70 m 3 camere Garaj și două magazii Electricitate ...

Saliste, Maramures

Vand apartament in Mocira
5

Vand apartament in Mocira

Apartament de vânzare în Mocira Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere ,în Mocira ,situat într-o zonă de case ,în bloc nou construit în 2017,unde zgomotul orașului abia se simte ,iar atmosfera este calmă și aerisită . Apartamentul este situat la etajul 2. Locuința are o suprafață totală ...

1208 EUR/m2 | 62 m2

Mocira, Maramures

Casă de vânzare Sacalaseni
5
2

Casă de vânzare Sacalaseni

Casă de Vânzare în județul Maramureș sat Sacalaseni situat la 11 km de orașul Baia Mare , aceasta se află pe strada Bojenilor nr27 în spatele primăriei , aproape de magazinul alimentar , școala , biserica , Moara Veche , La Taticu etc . Terenul are o dimensiune de 11 arii pe care este construită casa ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Garsonieră spațioasă, 24 mp – zona linistita, aproape de Vivo Mall
8

Blitz oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 1, într-o zonă foarte linistita, în apropiere de Vivo Mall. Locuința are o suprafață utilă de 24 mp, la care se adaugă o cameră suplimentară de 14 mp, fiind compartimentată practic ca un apartament cu 2 camere. Imobilul dispune de balcon, baie, ...

1458 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament, 2 camere, 68 mp, finisaje premium, gata de mutare - Ultracentral
13

Blitz va propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție sigură, cu randament excelent. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și se remarcă printr-o compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu
4
3

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu

Vand apartament bilocal in Baia Mare Maramures str Ana Ipatescu etajul 3 (ultimul). In bune conditii situat aproape de centru scoli gradinite si piata de alimente. Intrare cu un mic coridor,baie cu dus si cadita, living cu zona bucatarie si camara, dormitor. Informatii Eli

1605 EUR/m2 | 38 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare, Zona deosebita
8
7

Casa de vanzare, Zona deosebita

Casa de vanzare, suprafața desfășurată 170 mp, suprafața utilă 145 mp cu terasă din lemn, închisă cu geamuri termopan mari. Compartimentare: bucătărie, living , 3 dormitoare, baie , dressing și hol, terasă neacoperită in fata și balcon lateral. Separat pivniță acoperită cu pământ și magazie unelte din ...

1069 EUR/m2 | 145 m2

Satu Nou de Jos, Maramures

vand casa semifinisata
5

vand casa semifinisata

(1)vand casa semifinisata de 125m2 cu suprafata de 450 m2 teren *84500euro* (2)vand casa semifinisat de 125m2 cu suprafata de 750 m2 teren *88500euro* bransament curent, utilitati la limita de propietate situate pe strada Baii si Dealul soarelui constructii 2026 pentru mai multe detalii la

676 EUR/m2 | 125 m2

Seini, Maramures

Vând teren

Vând teren

Vând 10 ari teren in Lăpuș, Maramureș .Tel. .

Rogoz, Maramures

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial ,160 mp,st. Garoafei nr. 17,Baia Mare..

160 m2

Baia Mare, Maramures

Categorii

Imobiliare

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (899) Sighetu Marmatiei (154) Tautii-Magheraus (70) Baia Sprie (42) Viseu de Sus (22) Seini (20) Borsa (15) Somcuta Mare (14) Mocira (13) Ocna Sugatag (12) Sasar (12) Tautii de Sus (12) Targu Lapus (11) Cavnic (10) Viseu de Jos (10) Breb (9) Catalina (8) Lapusel (8) Moisei (8) Sacalaseni (8) Coltau (7) Copalnic-Manastur (7) Grosi (7) Satu Nou de Jos (7) Slatioara (7) Carbunari (6) Coas (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Ardusat (5) Berchez (5) Giulesti (5) Sapanta (5) Satu Nou de Sus (5) Satulung (5) Baita (4) Cicarlau (4) Craciunesti (4) Dumbravita (4) Leordina (4) Oncesti (4) Recea (4) Remetea Chioarului (4) Salistea de Sus (4) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Budesti (3) Chechis (3) Hideaga (3) Lapus (3) Merisor (3) Ocolis (3) Petrova (3) Sisesti (3) Vadu Izei (3) Viseu de Mijloc (3) Arduzel (2) Arinis (2) Asuaju de Sus (2) Baita de sub Codru (2) Baiut (2) Barsana (2) Bocicoiu Mare (2) Bontaieni (2) Botiza (2) Bozanta Mica (2) Calinesti (2) Campulung la Tisa (2) Chelinta (2) Chiuzbaia (2) Curtuiusu Mare (2) Danesti (2) Firiza (2) Gardani (2) Ieud (2) Ilba (2) Manau (2) Mara (2) Oarta de Jos (2) Piatra (2) Poienile de sub Munte (2) Remecioara (2) Rogoz (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sabisa (2) Sacel (2) Salsig (2) Sarasau (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Bargau (1) Basesti (1) Berbesti (1) Berinta (1) Bogdan Voda (1) Boiu Mare (1) Busag (1) Buzesti (1) Cetatele (1) Ciolt (1) Coltirea (1) Copalnic (1) Coruia (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Harnicesti (1) Inau (1) Mesteacan (1) Nanesti (1) Posta (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Remeti pe Somes (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Saliste (1) Sarbi (Budesti) (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Suciu de Sus (1) Tamaia (1) Tisa (1) Unguras (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1) Viile Apei (1)