Imobiliare Baia Mare Maramures

Hartă Listă
Filtre active: Maramures Baia Mare Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Vasile Alecsandri 72E, Baia Mare
10
2

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PLAZA TOWER 3, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe strada Vasile Alecsandri 72E din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 70.62 mpc ...

1195 EUR/m2 | 83 m2

Vasile%252525252525252525252bAlecsandri, Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere cartierul Sasar
12
2

Apartament 2 camere cartierul Sasar

Apartament 2 camere ,semidecomandat Cartierul Sasar. Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe strada Victor Babes, zona Spitalului TBC. Apartamentul este situat la etajul 7 din 9 (cu lift), semidecomandat,cu o suprafata totala de aprox 50 mp. Compartimentare:bucatarie, hol, camera ...

1784 EUR/m2 | 44 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere, renovat, constructie caramida, zona George Cosbuc, scoala Nicolae Iorga
12
1

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un apartament într-un imobil de locuințe situat pe Strada George Coșbuc, în vecinătatea școlii Nicolae Iorga. Apartamentul cu două camere aflat la etajul 3 al imobilului este renovat în anul 2021, are o suprafață utilă de 45.85 mp plus un balcon în suprafață de ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, Baia mare ,et 3
8
2

Apartament 3 camere, Baia mare ,et 3

Vînd Apartament 3 camere , baie separată,bucătărie separata+ 3 camere spațioase Apartament situat in Baia mare str Pășuni 6 etajul 3 ,cu balcon spre parcare, magazin, grădinița, biserica, stație de autobuz . Dispune de centrala termica, camerele au decorațiuni de rigips, scafe etc Nu sunt agenție sunt ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6
10
3

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6

Apartament situat in zona liniștita, este situat la etaj 4 bucatarie hol intrare 4 dormitoare Dubla orientare, balcon 1 baie, 1 wc dispune de multiple electrocasnice și mobilier

1213 EUR/m2 | 70 m2

Sasar, Baia Mare, Maramures

Închiriez   vând garaj
4
1

Închiriez vând garaj

Închiriez vând garaj pe Aleea Mărăști Macului, lângă Clinica Someșan. Al patrulea garaj de lângă blocul ANL. Se închiriază cu 480 lei sau se vinde cu 6000 euro (construit cu autorizatie pe teren închiriat concesionat (nu este întabulat). Are asfalt, nu are apa sau curent.

20 m2

Vasile Alecsandri, Baia Mare, Maramures

imobiliara
4

imobiliara

apartament de vinzare baia mare utilat 100 100 etaj 4 cu acoperis plus beci la subsol centrala ptoprie calorifer si instalatie noua termopane mobila noua draperi noi frigider american congelatoe combina frigorífica combinará masa noua cu scaune noi coltar nou 4 teluvizoare mobila hol noua electrodomestice ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cochet 2024, 2 camere decomandat complet utilat mobilat
8

Apartament modern, gata de mutat ndash; totul NOU, stil si confort intr-un singur loc! Constantin Brancoveanu Pret: 85.000 euro; Descopera un apartament cochet si elegant, situat intr-un bloc nou (2024), perfect pentru cei care isi doresc o locuinta fara batai de cap sau o investitie sigura ?? ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Vand apartament
7

Vand apartament

Apartament , 1 camera, 1 bucatarie, 1 Baie, parchet masiv, termopan, usa metalica, parter, nerenovat, 37 m2, pret negociabil. Se afla pe Strada Nicolae Iorga, Baia Mare.

1614 EUR/m2 | 37 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare la cheie 135.000 Euro, 10 min de Baia Mare Dumbravita
9

Casa moderna, spatioasa, pregatita sa devina bdquo;acasaquot; Pret: 135.000 Euro Situata intr-o zona linistita din Dumbravita, la doar 10ndash;15 minute de Baia Mare, aceasta proprietate imbina perfect confortul unei constructii noi cu libertatea unui teren generos. Detalii care fac diferenta: ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

central, Baia Mare, Maramures

Casă de vânzare Sacalaseni
5
2

Casă de vânzare Sacalaseni

Casă de Vânzare în județul Maramureș sat Sacalaseni situat la 11 km de orașul Baia Mare , aceasta se află pe strada Bojenilor nr27 în spatele primăriei , aproape de magazinul alimentar , școala , biserica , Moara Veche , La Taticu etc . Terenul are o dimensiune de 11 arii pe care este construită casa ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Garsonieră spațioasă, 24 mp – zona linistita, aproape de Vivo Mall
8

Blitz oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 1, într-o zonă foarte linistita, în apropiere de Vivo Mall. Locuința are o suprafață utilă de 24 mp, la care se adaugă o cameră suplimentară de 14 mp, fiind compartimentată practic ca un apartament cu 2 camere. Imobilul dispune de balcon, baie, ...

1458 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament, 2 camere, 68 mp, finisaje premium, gata de mutare - Ultracentral
13

Blitz va propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție sigură, cu randament excelent. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și se remarcă printr-o compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu
4
3

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu

Vand apartament bilocal in Baia Mare Maramures str Ana Ipatescu etajul 3 (ultimul). In bune conditii situat aproape de centru scoli gradinite si piata de alimente. Intrare cu un mic coridor,baie cu dus si cadita, living cu zona bucatarie si camara, dormitor. Informatii Eli

1605 EUR/m2 | 38 m2

Baia Mare, Maramures

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial ,160 mp,st. Garoafei nr. 17,Baia Mare..

160 m2

Baia Mare, Maramures

vand apartament 3 camere
9

vand apartament 3 camere

Apartament 3 camere parter, 87 mp renovat complet și gata de mutare! Dacă vrei să locuiești într-o scară liniștită, cu vecini care nu bat mingea prin hol și să ai tot orașul la un clic de autobuz, ai găsit locul! Ce primești: 3 dormitoare spațioase pentru somn, Netflix sau ascuns copilul ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Baia Mare, Maramures

Închiriez apartament cu 2 camere
10
1

Închiriez apartament cu 2 camere

Apartament de închiriat Baia Mare, bloc nou - 2 camere pe strada Ștefan cel Mare nr. 22, poziționat la parter. Suprafata utila - 39 Numar camere - 2 camere Etaj - Parter Compartimentare - Semidecomandat Anul constructiei - 2025 Locuința este compusă din dormitor, living, bucătărie și baie, fiind organizată ...

39 m2

Baia Mare, Maramures

Spațiu comercial de închiriat 14 m
5

Spațiu comercial de închiriat 14 m

Spațiu comercial de închiriat 14 m va propune o oportunitate de închiriere a unui spațiu tip boxă, cu suprafață utilă de 14 mp, situat într-un centru comercial cu trafic intens. Spațiul beneficiază de racord la apă și curent, fiind a treia unitate de la intrarea principală, ceea ce îi conferă vizibilitate ...

Baia Mare, Maramures

Ofer Garsoniera de Inchiriat 1

Ofer Garsoniera de Inchiriat

Garsoniera Spatiu :Camera,Hol,Baie,Bucatarie, A menajari(dotari ) -Mobila in camera si ,pat dublu -Mobila Baie.,Masina de spalat Rufe. -Mobila Bucatarie ,Aragaz,Spalator. -Hol ,Frigider.

25 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere cartier Sasar etaj 8
5

Apartament 3 camere cartier Sasar etaj 8

Vând apartament pe strada Victor Bases peste drum de spitalul TBC etaj 8 10 care trebuie renovat. 2 holuri 1 bucătărie 1 camara 2 dormitoare 1 living 1 baie 1 balcon închis Decomandat

1079 EUR/m2 | 63 m2

Baia Mare, Maramures

Zona str. Hortensiei (tronson V. Alecsandri Hortensiei)   apartament cu 4 camere, 2 bai, 2 balcoane
1
1

Zona str. Hortensiei (tronson V. Alecsandri Hortensiei) apartament cu 4 camere, 2 bai, 2 balcoane

Zona str. Hortensiei apartament cu 4 camere, decomandat, dispune de o bucatarie generoasa cu acces la o camara, 2 bai, 2 balcoane. Are o suprafata utila de 76 mp + balcoane, este situat la etajul 3 in bloc cu etaje, cu dubla orientare. Apartamentul dispune de o panorama frumoasa, este finisat clasic ...

1316 EUR/m2 | 76 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere
10
5

Apartament 2 camere

Paltinisului M. Eminescu zona de case Repozitionare pret fix 117.000 euro comision ag 1% De vânzare Apartament la casă cu curte, garaj și terasă, 2 camere, nemobilat Se oferă spre vânzare un apartament, in suprafata aproximativa 70 mp, situat într-o casă, ideal pentru cei care își doresc confortul ...

1671 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Zona str. Oborului (platforma industriala)   HALE de inchiriat cu suprafete diferite
1

Zona str. Oborului (platforma industriala) HALE de inchiriat cu suprafete diferite

ZONA INDUSTRIALA (zona str. Oborului) disponibile pentru inchiriere 3 hale cu suprafete diferite, situate intr-o zona industriala usor accesibila pretabile pentru activitati de productie, depozitare, ateliere prestari servicii, etc. HALA 1 in suprafata de 475 mp + 2 birouri ( 38 mp + 24 mp), ...

537 m2