Imobiliare Mehedinti

Hartă Listă
Filtre active: Mehedinti Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare, apartament 3 camere decomandat, Piata Sarbilor
7
2

De vanzare, apartament 3 camere decomandat, Piata Sarbilor

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4 din 10, într-un imobil dotat cu lift, pe Strada Mihai Viteazu. Locuința are o suprafață utilă de 72 mp și este decomandată, oferind confort și intimitate. Apartamentul beneficiază de centrală termică proprie pe ...

1104 EUR/m2 | 72 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Teren intravilan, pentru case de vacanta sau pensiuni

Teren intravilan, pentru case de vacanta sau pensiuni

Vand teren intravilan parcelat, pretabil pentru pensiuni si case de vacanta, localizat pe malul paraului Eselnita.

800 m2

Eselnita, Mehedinti

Promovat
48 Hectare Teren extravilan arabil 5800 Ha euro
10
11

48 Hectare Teren extravilan arabil 5800 Ha euro

Vand 48 Ha teren extravilan arabil,pe raza comunei Prunisor,judetul Mehedintii.pretul este de 5800 euro Ha

Prunisor, Mehedinti

Promovat
Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.
4

Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.

Vand casa de vis-a-vis de Primaria Patulele si totodata va pot monta contra cost pe teren o cladire comerciala moderna la pret sub orice puteti gasi pe piata. Va puteti alege fie din elemente prefabricate din beton (Romania) fie din structura metalica galvanizata (Olanda). Va vor factura direct producatorii, ...

257 EUR/m2 | 175 m2

Patulele, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Padure
1
13

Vand Padure

Preț pe hectar: 8000 euro (negociabil) Vand 11.5 ha padure ( Suprafata utila: 115 000 m ) - 69 000 negociabil Locație: Bâlnăvești, județul Mehedinți (distanță de 25 km de Drobeta-Turnu Severin) Padure de stejar, gorun si mesteacan (vechime de 100 de ani).

11 m2

Balvanesti, Mehedinti

Apartament cu 2 camere in Orsova, Central, strada Portile de Fier
1
17

Doresc sa vand apartament cu 2 camere avand o suprafata de 52mp. Locatie: - acesta se regaseste in Orsova, pe strada Portile de Fier, nr. 1, la etajul 4 (in fata sediului de politie) - zona centrala - LIDL si Penny se regasesc la o distanta de 2-5min de mers pe jos Dotari: - geamuri termopan schimbate ...

635 EUR/m2 | 52 m2

Central, Orsova, Mehedinti

Vând teren intravilan in sat Roșiori 5

Vând teren intravilan in sat Roșiori

Terenul are o suprafață de 700 mp și se afla situat la marginea satului Roșiori din judetul Mehedinți.

Vanatori, Mehedinti

Teren la Hinova

Teren la Hinova

Dau in arenda gradina de 430 mp, central, in spatele bisericii, in comuna Hinova, jud. Mehedinti.

430 m2

Hinova, Mehedinti

Vând casa vacanta la cheie Clisura Dunari 2

Vând casa vacanta la cheie Clisura Dunari

Casa vacanta pe malul Dunării

1967 EUR/m2 | 150 m2

Eselnita, Mehedinti

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți
11
17

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți suprafață locuibila aproximativ 90m, doua camere, bucătărie. Exteriorul este făcut cu plasa metalica si tencuita. Curte 500 m Preț 10000 Euro

111 EUR/m2 | 90 m2

Branistea, Mehedinti

Apartament 3 camere decomandat 78 mp
6
6

Apartament 3 camere decomandat 78 mp

Splai Mihai Viteazu 32, B2 Etaj 4, acoperis, fără infiltratii. Decomandat, 78 m locuibili Blocul este racordat la gaz 1 Sufragerie 2 dormitoare 2 bai 1 bucatarie 2 terase închise și izolate cu polistiren 1 hol în formă de Z Parchet lemn in camere Parchet laminat pe hol Gresie fainta în bai Boiler electric ...

795 EUR/m2 | 78 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren de vânzare
4
12

Teren de vânzare

Vand teren in comuna Hinova, sat Ostrovul Corbului, cu suprafata de 1800mp. Are deschidere la drumul national spre Dunare. Pretul este de 12 euro/mp negociabil. Pt mai multe informatii sunati la .

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând Vila -Casa de Vacanta în  Clisura Dunarii
9
3

Vând Vila -Casa de Vacanta în Clisura Dunarii

Vila Simbol este situată in localitatea Eselnita din Clisura Dunarii, o locatie de vis cu iesire la Dunare. Afacere la cheie in turism in Clisura Dunarii, Clasificare 3 Stele, dispusa pe 3 niveluri ,8 camere, garaj, centrala termica pe lemne, parcare proprie cu 4 locuri. Locatia dispune de piscina exterior ...

1980 EUR/m2 | 250 m2

Eselnita, Mehedinti

Vand apartament Orsova
6
4

Vand apartament Orsova

Vând apartament renovat nelocuit cu vedere la Dunăre, primul bloc turn lângă școala, 2 camere decomandat, baie bucătărie, debara, hol mic între camere, terasă, etajul 4, parchet, faianță, gresie, termopane, instalație sanitară schimbată. Pentru informații sunați sau negociabil

938 EUR/m2 | 48 m2

Orsova, Mehedinti

casa Bala de Jos-statiune
10
7

casa Bala de Jos-statiune

Se vinde casa in Sat Bala de Jos, aproape de Hotel Ceres-Statiune. Casa nu este batraneasca, e inceputa in 2000 constructia, fiind cu etaj si are urmatoarea compartimentare -jos din beton, avand o bucatarie, o camera, o baie si 2 cămări ( apa curenta la baie si bucatarie) sus e din lemn paiantat si incarcat ...

213 EUR/m2 | 150 m2

Bala de Sus, Mehedinti

Casa De vanzare ORSOVA 38

Casa De vanzare ORSOVA

Vand casa în Orșova, în zona de Nord , str Viilor.Casa are un etaj. Acoperiș refăcut în urma cu 4 ani , cu posibilitate de mansardă. Exista o curte mica si grădină de 5 × 15 metri .Suprafata totala este de 192 m pătrați. Pret informativ : 50000 euro. Ptr informații suplimentare - tel.0726227264 .

625 EUR/m2 | 80 m2

Nord, Orsova, Mehedinti

casă de vânzare 6

casă de vânzare

Vînt casă în com.Prunișor Jud Mehedinti,suprafața construită:334mp, teren:3100kp,posibilități privatizare.Preț:75000Euro,tel. .

225 EUR/m2 | 334 m2

Prunisor, Mehedinti

casa de vanzare
1
13

casa de vanzare

casa foarte spațioasă, cu teren 1500 mp.

1250 EUR/m2 | 160 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament in Orșova
6
1

Apartament in Orșova

Vind apartament 42 mp situat in Orasul Orsova , jud. Mehedinți , poziție centrala lingă parc pe malul apei la etaj 7 la prețul: 35000 euro . Relatii la tel : 0 8 5 4 2 5 3 8 7 7

833 EUR/m2 | 42 m2

Orsova, Mehedinti

Casă de vânzare P+1+M
10
19

Casă de vânzare P+1+M

Casă de vânzare P+1+M, situată într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comercial Severin Shopping City. Zona este în plină dezvoltare, beneficiind de toate utilitățile: apă, canal, curent, Digi, iluminat stradal. Casa se vinde finalizată în exterior, având o suprafață desfășurată de 212m2 utili, ...

703 EUR/m2 | 212 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat
6
12

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat,53 mp, etaj 4 cu acoperiș, mobilat! Apartament racordat la gaz!Disponibil imediat! Negociabil !Str Alion nr 72!

1038 EUR/m2 | 53 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Ocazie!!! Teren zona Batoți, 1250 m2 1

Ocazie!!! Teren zona Batoți, 1250 m2

Vând teren intravilan, 1250 mp, zonă liniștită, priveliște la Dunăre extravilan cu posibilitate de includere în intravilanul satului (case construite și locuite în imediata vecinătate), utilități în zona (la o distanta de aproximativ 50 m de teren). Ideal pentru casă de vacanță sau pentru afacere agroturistica. ...

Batoti, Mehedinti

Apartament 3 camere
9
27

Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere strada Orly etaj 1,sup 43,7mp fără îmbunătățiri

1091 EUR/m2 | 44 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând teren extravilan Drobeta Turnu Severin
2
12

Vând teren extravilan Drobeta Turnu Severin

Vând teren extravilan calea Targujiului Drobeta Turnu Severin 17.325 mp (526mx33m) Se poate vinde suprafața totală sau se poate parcela Preț negociabil , mai multe detalii la telefon