Promovat
Dubova | Pensiune de vânzare | Ponton restaurant
20
8

Dubova | Pensiune de vânzare | Ponton restaurant

FOXFORT propune spre vânzare pensiune complet funcțională, situată într-una dintre cele mai spectaculoase zone turistice ale României – Dubova, pe malul Dunării, în golful Dubovei, inima Clisurii. Detalii tehnice: • An construcție: 2021 • Suprafață construită desfășurată: 800 mp • Suprafață utilă: ...

1926 EUR/m2 | 680 m2

Dubova, Mehedinti

Promovat
Apartament ultracentral
10

Apartament ultracentral

Apartament 4 camere, decomandat ,3 balcoane, 2 băi ,suprafață 110m.

110 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.
4

Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.

Vand casa de vis-a-vis de Primaria Patulele si totodata va pot monta contra cost pe teren o cladire comerciala moderna la pret sub orice puteti gasi pe piata. Va puteti alege fie din elemente prefabricate din beton (Romania) fie din structura metalica galvanizata (Olanda). Va vor factura direct producatorii, ...

257 EUR/m2 | 175 m2

Patulele, Mehedinti

Promovat
Spatiu comercial cu terasa la bulevard
2
1

Spatiu comercial cu terasa la bulevard

Vand inchiriez spatiu comercial 45 mp la E70 orice Cod CAEN cu terasa in aer liber de 100mp la bulevard T. VLADIMIRESCU. La mesaje raspund in aceeasi zi. La apeluri nu.

1963 EUR/m2 | 45 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament strada traian56,
5
2

Vand apartament strada traian56,

De vanzare apartament cu ,2 camere ,2 balcoane Bucatarie mare se vinde cum se vede in poze etaj 4 strada traian 56 scara b lnga restaurantul 16 50 Platit gazul pna la usa

1161 EUR/m2 | 56 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Terenuri intravilane cu utilitati - ideal investitie
10
3

Terenuri intravilane cu utilitati - ideal investitie

Cauți un loc ideal pentru casa ta sau un proiect rezidențial? Se oferă spre vânzare mai multe loturi de teren intravilan într-o zonă liniștită, în plină dezvoltare. Suprafețele sunt între 440 - 516 mp, ideale pentru construcții individuale, duplexuri și dezvoltări rezidențiale. Toate terenurile au fost ...

516 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa din lemn de stejar pentru relocare
5
1

Casa din lemn de stejar pentru relocare

Casă veche din lemn de stejar anul 1938 ideală pentru relocare Vând casă tradițională din lemn masiv de stejar, construită în anul 1938, disponibilă pentru demontare și relocare. Casa este realizată din bârne groase de stejar, foarte rezistente, specifice construcțiilor vechi românești. Lemnul ...

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vanzare teren intravilan - zona Aeroport
3
3

Vanzare teren intravilan - zona Aeroport

Vanzare teren 500 mp zona Aeroport. Str. Aeroportului nr.151. Cadastru, intabulat. Pret 42500, usor negociabil. Tel. .

500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

v nzare teren intravilan  extravilan
5
1

v nzare teren intravilan extravilan

Vând teren în sup13000 mp împrejmuit,pomi fructiferi dif specii inclusiv smochini si vita de vie.Pe teren se află construcție cărămidă și piatră în sup 86mp,acoperis curte cu vatra,curent electric(internet) Cele două laturi ale construcției se pot folosi la extindere sau etajare.Pe lângă teren trece ...

13,000 m2

Podeni, Mehedinti

l12 loturi pamant arabil 1

l12 loturi pamant arabil

vand 12 loturi pamant arabil, diferite dimensiuni (<1ha)

Devesel, Mehedinti

Vând apartament central Strehaia
5

Vând apartament central Strehaia

Vând apartament central Strehaia,apartamentul se află în centrul orașului este situat la etajul 3..renovat complet nu necesită nici o investiție,prețul 35000 euro negociabil. Detalii

875 EUR/m2 | 40 m2

Strehaia, Mehedinti

Vând apartament central strehaia
8
2

Vând apartament central strehaia

Vând apartament central Strehaia,cu toate îmbunătățirile (gata de mutat în el ) apartamentul este situat în centru .Et 3 Pt mai multe informații la telefon,.Rog și ofer seriozitate!

825 EUR/m2 | 40 m2

Strehaia, Mehedinti

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat complet utilat și mobilat. Se da cu tot ce apare în fotografii. Aragazul se afla în terasa bucătăriei împreună cu chiuveta. Gazul este tras pe scara de anul acesta. Apartamentul este situat la R6,etaj 2, între străzile Orly,Crișan,Păcii și Kogălniceanu. Practic la un minut ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vhnd apartament!

Vhnd apartament!

Vhnd apartament hn gura vaii compus din doua camere hol bucătărie baie,etaj 1 se vinde Mobilat

553 EUR/m2 | 38 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

teren intravilan

teren intravilan

740mp teren centura severin calea Trg Jiu 3km de oras

740 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament cu vedere superbă la Dunăre   Faleza Orșova
3
1

Apartament cu vedere superbă la Dunăre Faleza Orșova

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la parter, pe Faleza Dunării din Orșova, într-o zonă liniștită și relaxantă. Locuința oferă o priveliște superbă către Dunăre, fiind locul perfect pentru relaxare, vacanțe sau locuit permanent. Poziția excelentă îl face ideal și pentru investiție sau închiriere ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Sud, Orsova, Mehedinti

Vând casă bătrânească in comuna Gvardenita jud Mehedinti
5
3

Vând casă bătrânească in comuna Gvardenita jud Mehedinti

Casa este bătrâneasca, are 3 camere , bucătărie 2 camere și altă cameră pt depozitare , apă curenta , curtea dispune de o suprafață de 1000m p

Gvardinita, Mehedinti

Conac boieresc - potențial turistic
8
41

Conac boieresc - potențial turistic

Oferim spre vânzare un conac boieresc în Comuna Ilovăț, Județul Mehedinți. Imobilul este alcătuit dintr-un teren de 1,3 hectare pe care se află amplasate un conac de 670mp și alte clădiri de locuit totalizând aprox. 300 mp. Pe teren se află vegetație similară unui parc, astfel încât este un loc ideal ...

Ilovat, Mehedinti

Hale spatiu comercial teren
5
3

Hale spatiu comercial teren

OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE- direct proprietar Preț de garsonieră- 36.500 euro negociabil Hala din beton în suprafață de 600 mp utili cu teren în proprietate de 1700 mp si multiple facilități: -curent 380v -apa curentă -locuri de parcare -zonă limitrofă 12 km față de municipiul Drobeta Turnu Severin. Locație: ...

21 EUR/m2 | 1,700 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15
8
4

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15 vis-a-vis de sala de sport, un spatiu placut si bine intretinut, confortabil, decent mobilat si utilat. De vizitat dupa ora 15.00 tel

1228 EUR/m2 | 57 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren cu construcții   ideal pentru investiție, Tudor Vladimirescu
2
4

Teren cu construcții ideal pentru investiție, Tudor Vladimirescu

Proprietate de 200 mp situată între străzile Cicero și Horațiu, pe bulevardul Tudor Vladimirescu zonă cu vad excelent și acces rapid. Pe teren se află două corpuri de locuință (72 mp și 26 mp), un chioșc (10 mp), o anexă (28 mp) și un beci. Front stradal: 12 metri. Construcțiile necesită renovare ...

575 EUR/m2 | 200 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

teren intravilan
2
6

teren intravilan

vând teren construibil, fundație gard făcută, fântână,intravilan 725 m p cu deschidere la stradă 33 m in comuna Hinova sat Bistrița pe DN 56 A la strada principală. Prețul este ușor negociabil în limita bunului simț.Pentru mai multe detalii: Daniel

Bistrita, Mehedinti

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

De vânzare, apartament cu 2 camere, decomandat, str. Crișan, nr. 63, etaj 4, vizavi de mag. Profi ( Crihala ). Su = 53,24 mp. Se vinde mobilat și utilat exact ca în poze (instalatie GAZ nouă). Pret: 55900 euro negociabil Telefon:

1050 EUR/m2 | 53 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casă de vânzare
9
15

Casă de vânzare

Casa este compusa din: bucatarie +camera tehnică ,cameră de zi ,baie de serviciu,casa scărilor ,dormitor + balcon ,baie,hol,casa scarii pt mansardă + mansardă. Incalzirea este cu centrală-viadrus 24 kw - pe lemne, coșul casei este din ceramica ,magazie de lemne+foișor facut din caramida de la sîrbi ...

750 EUR/m2 | 120 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 3 camere- zona Crihala
4
2

Apartament 3 camere- zona Crihala

Apartament 3 camere de vânzare Etaj 4 Zona Crihala Pret 65 000 negociabil Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona Crihala o zonă liniștită și apreciată. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 camere spațioase bucătărie practică și luminoasă ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa 2 corpuri cu teren Izvoru Barzii, Mehedinti
5
3

Casa 2 corpuri cu teren Izvoru Barzii, Mehedinti

Casa 4 camere si anexe in centrul comunei Izvoru Barzii, vis a vis de primarie. Utilitati: apa si curent. Front stradal 22.72m. Teren 4000 mp. Acte la zi si CF.

735 EUR/m2 | 102 m2

Izvoru Barzii, Mehedinti

Vand Teren Simian cu deschidere la E70
3
1

Vand Teren Simian cu deschidere la E70

Vând teren Simian cu deschidere la drumul european E70. Lungimea terenului este de 576 metri cu o lățime de 30 de metri și o suprafață totala de 17000 metri pătrați , terenul beneficiază de apă, lumina și gaz în capul terenului Pretul pe metru pătrat este 110 euro negociabil

17,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Loc de veci !
4
4

Loc de veci !

Vând 3 cavouri noi, alăturate,a câte 2 locuri fiecare( total 6 locuri), situate în cimitirul Sf. Ștefan ( pădure) din Drobeta Turnu Severin. Construcție de calitate din beton mozaicat, cu plăci de închidere, inele din inox, trotuar perimetral și puț absorbant. Toate lucrările sunt recent executate din ...

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând Apartament 2 camere decomandat
8
1

Vând Apartament 2 camere decomandat

Se vindeVand apartament cu 2 camere decomandat: Apartamentul este situat la etajul 6 in bloc turn, usa metalica, aer conditionat, dispune de incalzire prin teracotă tip centrala pe lemne Suprafata utila 45mp. Se vinde complet utilat si mobilat. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic. Multumesc!Apartamentul ...

822 EUR/m2 | 45 m2

Orsova, Mehedinti

Apartament 2 camere
10
2

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe Bdul T. Vladimirescu (colt cu Str.Cicero), cu o suprafata construita de 61 m2 si utila de 49 m2, etaj 6 din 8, lift nou.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren  extravilan de vanzare

Teren extravilan de vanzare

De vanzare 2.5 h de pamant in Sat Scapau com Devesel jud Mehedinti LA PRETUL DE 5500 DE EURO HECTARUL

Scapau, Mehedinti

Apartament 2 camere 51mp decomandat.parter.(Fara incalzire,baia trebuie modernizata.)35000 negociab
7
6

Geamuri termopan,parchet laminat,gresie hol si bucatarie si balcon,usa metalica intrare... Necesita baia rafacuta si unele renovari ... Se.poate vedea la fata locului si poze in privat.

686 EUR/m2 | 51 m2

Orsova, Mehedinti

Ofer pentru închiriere spații comerciale
2
2

Ofer pentru închiriere spații comerciale

Spații comerciale pentru închiriere în Drobeta-Turnu Severin . Pe bulevardul Tudor Vladimirescu. zona 0.

200 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Loc de veci in Cimitirul Sfântul Ștefan
8
4

Loc de veci in Cimitirul Sfântul Ștefan

Vând 4 locuri de veci situate pe aleea principală din Cimitirul Sf. Ștefan, Drobeta-Turnu Severin. Acte în regulă, concesiune valabilă. Preț: 17.500 lei pentru două locuri (se pot vinde și separat). Dacă știți pe cineva interesat sau doriți detalii, mă puteți contacta la sau în mesaj privat.

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobeta Dunarea Crihala Bld Revolutiei
8
1

6.5 euro mp - Spatiu comercial Drobeta stradal Bd-ul Revolutiei Crihala Dunarea Zona circulata langa Bazinul de Inot, Liceu Titeica, Liceu Pedagogic, Promenada Crisan Spațiul 1 (parter) - 140 mp -2 bai , spatiu bucatarie , zona bar, depozitare, vestiar, open space ( 97 mp ) , curte Spațiul 2 (parter) ...

195 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând spațiu comercial
4
5

Vând spațiu comercial

Drobeta Turnu Severin, Bulevardul Revoluției nr 10, 45 mp

1778 EUR/m2 | 45 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând urgent apartament
5
3

Vând urgent apartament

Apartament 3 camere, et 1 zonă Ghebaur, centrală electrică. Mai multe detalii la tel.

846 EUR/m2 | 65 m2

Orsova, Mehedinti

Casa de vânzare Drobeta Turnu Severin
7
6

Casa de vânzare Drobeta Turnu Severin

Localizare excelentă, pe stradă asfaltata cu toate utilitățile: apă, canalizare, curent, gaz. Strada Tabla Buții ( zona cimitirul nemtesc ) Detalii teren & exterior Suprafață teren: 460 mp Front stradal de 11.5 m Apă în curte atât în față, cât și in spate Detalii casă Suprafață construită casa ...

1729 EUR/m2 | 85 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren intravilan
5
2

Teren intravilan

Teren intravilan Pt case Se dezmembreaza si se fac loturi. Preț: In parcelele rosii 100 mp In galben 90 mp In verde 80 mp Mai multe detalii la fata locului

500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Schimb Vand Casa veche Cerneti Tunari
4
5

Schimb Vand Casa veche Cerneti Tunari

Schimb cu apartament în Severin + diferență din partea mea .. teren 942 m2 în Cerneti strada Tunari ,pe teren este amplasată o casa veche din paianta de 60 m2 , terenul nu dispune de gard. Deschidere la drum 16 m. Toate utilitățile , curentul este tras la casa. Se afla amplasat pe deal , priveliște ...

633 EUR/m2 | 60 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Pensiune in Dubova de vanzare
16

Pensiune in Dubova de vanzare

Casă de vânzare cu vedere panoramică la Dunăre – Dubova, Mehedinți La doar câțiva pași de La Vella Club | Zonă excelentă pentru investiție turistică sau locuință permanentă Preț: 130.000 euro (negociabil) Comision 0% pentru cumpărător Agenție: Prime Imobiliare ADS Craiova Suprafață teren: 1.640 mp Suprafață ...

813 EUR/m2 | 160 m2

Dubova, Mehedinti

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin
4

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Vă propunem spre închiriere spațiu comercial situat în Municipiul Drobeta Turnu Severin, zona Piața Mircea, compartimentat în 2 încăperi, spații open space, ce dispun de grupuri sanitare proprii, cu o suprafațǎ utilā de aproximativ 75 mp. Datorită poziționării acesta dispune de un trafic pietonal și ...

75 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Pensiune Orsova
20

Pensiune Orsova

NEO IMOBILIARE Imagineaza-ti dimineti linistite, parfumate de natura si seri petrecute in gradina ta privata. Casa Uila - este o pensiune cu o suprafata de aproximativ 150 mp, ofera spatiu de cazare placut si confortabil, pentru cei care doresc sa descopere natura. Pensiunea are o capacitate de 6-8 ...

967 EUR/m2 | 150 m2

central, Orsova, Mehedinti

Pensiune 360 mp utili, teren 600 mp, Dubova
18
6

Pensiune 360 mp utili, teren 600 mp, Dubova

Iti oferim oportunitatea sa investesti intr-o locatie magica! Dubova, pe malul Dunarii, liniste si atmosfera relaxanta, aici te asteptam sa-ti incepi noul business sau sa o transformati in casa de vacanta mult visata! Cu un rating exceptional de 9,8 pe Booking, proprietatea se intinde pe un teren 600 ...

1667 EUR/m2 | 360 m2

Dubova, Mehedinti

Categorii

Imobiliare

Județe

Mehedinti

Localități

Drobeta-Turnu Severin (611) Orsova (96) Eselnita (42) Simian (33) Dubova (23) Svinita (17) Strehaia (12) Vanju Mare (11) Halanga (10) Baia de Arama (9) Vrancea (9) Balotesti (8) Devesel (8) Hinova (8) Bistretu (7) Burila Mare (7) Izvoru Barzii (6) Ostrovu Corbului (6) Podeni (6) Batoti (5) Breznita-Ocol (5) Cerneti (5) Corlatel (5) Jiana (5) Malovat (5) Patulele (5) Punghina (5) Rogova (5) Balvanesti (4) Bistrita (4) Butoiesti (4) Isverna (4) Aurora (3) Branistea (3) Crivina (3) Cujmir (3) Floresti (3) Ilovat (3) Ilovita (3) Jiana Mare (3) Orevita Mare (3) Ostrovu Mare (3) Prunisor (3) Sisesti (3) Alunisul (2) Bacles (2) Bala (2) Bala de Sus (2) Cioroboreni (2) Dedovita Noua (2) Dudasu (2) Dumbrava de Jos (2) Garla Mare (2) Gogosu (2) Gura Motrului (2) Gura Vaii (2) Izimsa (2) Jidostita (2) Nicolae Balcescu (2) Padina Mare (2) Paltinisu (2) Poroinita (2) Salcia (2) Satu Mare (2) Scapau (2) Schela Cladovei (2) Stangaceaua (2) Stignita (2) Tismana (2) 23 August (1) Bahna (1) Balota (1) Balta (1) Baltanele (Greci) (1) Bobaita (1) Brosteni (1) Bucura (1) Budanesti (1) Buicesti (1) Burila Mica (1) Busesti (1) Campu Mare (1) Cazanesti (1) Celnata (1) Ciochiuta (1) Ciovarnasani (1) Ciresu (1) Colaret (1) Cordun (1) Cracu Muntelui (1) Craguesti (1) Cujmiru Mic (1) Danceu (1) Darvari (1) Dragotesti (1) Dudasu Schelei (1) Dunarea Mica (1) Erghevita (1) Greci (1) Gvardinita (1) Hotarani (1) Izvoarele (1) Izvoru Frumos (1) Lumnic (1) Lunca Banului (1) Magurele (1) Malarisca (1) Nadanova (1) Negoesti (1) Obarsia de Camp (1) Obarsia-Closani (1) Ohaba (1) Olteanca (1) Oprisor (1) Padina Mica (1) Petris (1) Plopi (1) Pluta (1) Ponoarele (1) Portile de Fier II (1) Pristol (1) Puscasu (1) Siroca (1) Stanesti (1) Susita (Breznita-Ocol) (1) Tiganasi (1) Traian (1) Valea Ursului (Tamna) (1) Vanatori (1) Vanjulet (1) Voloiac (1) Vrata (1) Zegujani (1)