Promovat
De vanzare, apartament 3 camere decomandat, Piata Sarbilor
7
2

De vanzare, apartament 3 camere decomandat, Piata Sarbilor

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4 din 10, într-un imobil dotat cu lift, pe Strada Mihai Viteazu. Locuința are o suprafață utilă de 72 mp și este decomandată, oferind confort și intimitate. Apartamentul beneficiază de centrală termică proprie pe ...

1104 EUR/m2 | 72 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Spatiu comercial cu terasa la bulevard
2
1

Spatiu comercial cu terasa la bulevard

Vand inchiriez spatiu comercial 45 mp la E70 orice Cod CAEN cu terasa in aer liber de 100mp la bulevard T. VLADIMIRESCU. La mesaje raspund in aceeasi zi. La apeluri nu.

1963 EUR/m2 | 45 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Apartament 3 camere de închiriat   Zona Soarelui, Timișoara
9

Apartament 3 camere de închiriat Zona Soarelui, Timișoara

Se închiriază apartament cu 3 camere, situat în Zona Soarelui, pe Strada Sirius nr. 31, foarte aproape de artera principală Liviu Rebreanu. Etaj 1 Suprafață: 75 mp Centrală proprie Complet mobilat 2 băi 2 balcoane Zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine ...

75 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Teren intravilan, pentru case de vacanta sau pensiuni

Teren intravilan, pentru case de vacanta sau pensiuni

Vand teren intravilan parcelat, pretabil pentru pensiuni si case de vacanta, localizat pe malul paraului Eselnita.

800 m2

Eselnita, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vînzare 3

vînzare

VÎND DOUA PROPRIETAȚI SAT CERNEȚI MEHEDINȚI 1898 MP + 1898 MP .LIMITROF STADION,LINIA FERATA-CENTURA CADASTRU 59502 SI 59506 STR.DIMITRIE GRECESCU. PREȚ 30 EURO MP, USOR NEGOCIABIL.UTIL. CURENT,GAZE,FÎNTÎNA 110.

1,898 m2

Cerneti, Mehedinti

Vind teren
5
19

Vind teren

Vind teren 11000 m, deschidere 22mx550m,apa,curent,acces din dn. Asfalt, Severin-Balta, pe raza com. MALOVAT, JUD. Mehedinți, 5 euro/m neg.

11,000 m2

Malovat, Mehedinti

Vand pasune
1
9

Vand pasune

pășune de 9 hectare Preț pe hectar: 8000 euro (negociabil) Locație: Bâlnăvești, județul Mehedinți (distanță de 25 km de Drobeta-Turnu Severin).

9 m2

Balvanesti, Mehedinti

Vand pasune
1
9

Vand pasune

Vand pășune - 9 hectare Preț pe hectar: 8000 euro (negociabil) Locație: Bâlnăvești, județul Mehedinți (distanță de 25 km de Drobeta-Turnu Severin)

9 m2

Balvanesti, Mehedinti

Vand Padure
1
14

Vand Padure

Preț pe hectar: 8000 euro (negociabil) Vand 11.5 ha padure ( Suprafata utila: 115 000 m ) - 69 000 negociabil Locație: Bâlnăvești, județul Mehedinți (distanță de 25 km de Drobeta-Turnu Severin) Padure de stejar, gorun si mesteacan (vechime de 100 de ani).

11 m2

Balvanesti, Mehedinti

Apartament cu 2 camere in Orsova, Central, strada Portile de Fier
1
17

Doresc sa vand apartament cu 2 camere avand o suprafata de 52mp. Locatie: - acesta se regaseste in Orsova, pe strada Portile de Fier, nr. 1, la etajul 4 (in fata sediului de politie) - zona centrala - LIDL si Penny se regasesc la o distanta de 2-5min de mers pe jos Dotari: - geamuri termopan schimbate ...

635 EUR/m2 | 52 m2

Central, Orsova, Mehedinti

Vând teren intravilan in sat Roșiori 5

Vând teren intravilan in sat Roșiori

Terenul are o suprafață de 700 mp și se afla situat la marginea satului Roșiori din judetul Mehedinți.

Vanatori, Mehedinti

Teren la Hinova

Teren la Hinova

Dau in arenda gradina de 430 mp, central, in spatele bisericii, in comuna Hinova, jud. Mehedinti.

430 m2

Hinova, Mehedinti

Vând casa vacanta la cheie Clisura Dunari 2

Vând casa vacanta la cheie Clisura Dunari

Casa vacanta pe malul Dunării

1967 EUR/m2 | 150 m2

Eselnita, Mehedinti

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți
11
17

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți

Vând casa în Comuna Branistea, jud Mehedinți suprafață locuibila aproximativ 90m, doua camere, bucătărie. Exteriorul este făcut cu plasa metalica si tencuita. Curte 500 m Preț 10000 Euro

111 EUR/m2 | 90 m2

Branistea, Mehedinti

Apartament 3 camere decomandat 78 mp
6
6

Apartament 3 camere decomandat 78 mp

Splai Mihai Viteazu 32, B2 Etaj 4, acoperis, fără infiltratii. Decomandat, 78 m locuibili Blocul este racordat la gaz 1 Sufragerie 2 dormitoare 2 bai 1 bucatarie 2 terase închise și izolate cu polistiren 1 hol în formă de Z Parchet lemn in camere Parchet laminat pe hol Gresie fainta în bai Boiler electric ...

795 EUR/m2 | 78 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren de vânzare
4
12

Teren de vânzare

Vand teren in comuna Hinova, sat Ostrovul Corbului, cu suprafata de 1800mp. Are deschidere la drumul national spre Dunare. Pretul este de 12 euro/mp negociabil. Pt mai multe informatii sunati la .

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând Vila -Casa de Vacanta în  Clisura Dunarii
9
3

Vând Vila -Casa de Vacanta în Clisura Dunarii

Vila Simbol este situată in localitatea Eselnita din Clisura Dunarii, o locatie de vis cu iesire la Dunare. Afacere la cheie in turism in Clisura Dunarii, Clasificare 3 Stele, dispusa pe 3 niveluri ,8 camere, garaj, centrala termica pe lemne, parcare proprie cu 4 locuri. Locatia dispune de piscina exterior ...

1980 EUR/m2 | 250 m2

Eselnita, Mehedinti

Vand apartament Orsova
6
4

Vand apartament Orsova

Vând apartament renovat nelocuit cu vedere la Dunăre, primul bloc turn lângă școala, 2 camere decomandat, baie bucătărie, debara, hol mic între camere, terasă, etajul 4, parchet, faianță, gresie, termopane, instalație sanitară schimbată. Pentru informații sunați sau negociabil

938 EUR/m2 | 48 m2

Orsova, Mehedinti

casa Bala de Jos-statiune
10
7

casa Bala de Jos-statiune

Se vinde casa in Sat Bala de Jos, aproape de Hotel Ceres-Statiune. Casa nu este batraneasca, e inceputa in 2000 constructia, fiind cu etaj si are urmatoarea compartimentare -jos din beton, avand o bucatarie, o camera, o baie si 2 cămări ( apa curenta la baie si bucatarie) sus e din lemn paiantat si incarcat ...

213 EUR/m2 | 150 m2

Bala de Sus, Mehedinti

Casa De vanzare ORSOVA 38

Casa De vanzare ORSOVA

Vand casa în Orșova, în zona de Nord , str Viilor.Casa are un etaj. Acoperiș refăcut în urma cu 4 ani , cu posibilitate de mansardă. Exista o curte mica si grădină de 5 × 15 metri .Suprafata totala este de 192 m pătrați. Pret informativ : 50000 euro. Ptr informații suplimentare - tel.0726227264 .

625 EUR/m2 | 80 m2

Nord, Orsova, Mehedinti

casă de vânzare 6

casă de vânzare

Vînt casă în com.Prunișor Jud Mehedinti,suprafața construită:334mp, teren:3100kp,posibilități privatizare.Preț:75000Euro,tel. .

225 EUR/m2 | 334 m2

Prunisor, Mehedinti

casa de vanzare
1
13

casa de vanzare

casa foarte spațioasă, cu teren 1500 mp.

1250 EUR/m2 | 160 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament in Orșova
6
1

Apartament in Orșova

Vind apartament 42 mp situat in Orasul Orsova , jud. Mehedinți , poziție centrala lingă parc pe malul apei la etaj 7 la prețul: 35000 euro . Relatii la tel : 0 8 5 4 2 5 3 8 7 7

833 EUR/m2 | 42 m2

Orsova, Mehedinti

Casă de vânzare P+1+M
10
19

Casă de vânzare P+1+M

Casă de vânzare P+1+M, situată într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comercial Severin Shopping City. Zona este în plină dezvoltare, beneficiind de toate utilitățile: apă, canal, curent, Digi, iluminat stradal. Casa se vinde finalizată în exterior, având o suprafață desfășurată de 212m2 utili, ...

703 EUR/m2 | 212 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Categorii

Imobiliare

Județe

Mehedinti

Localități

Drobeta-Turnu Severin (608) Orsova (96) Eselnita (42) Simian (33) Dubova (24) Svinita (17) Strehaia (12) Vanju Mare (11) Halanga (10) Baia de Arama (9) Vrancea (9) Balotesti (8) Devesel (8) Hinova (8) Bistretu (7) Burila Mare (7) Izvoru Barzii (6) Ostrovu Corbului (6) Podeni (6) Batoti (5) Breznita-Ocol (5) Cerneti (5) Corlatel (5) Jiana (5) Malovat (5) Patulele (5) Punghina (5) Rogova (5) Balvanesti (4) Bistrita (4) Butoiesti (4) Isverna (4) Aurora (3) Branistea (3) Crivina (3) Cujmir (3) Floresti (3) Ilovat (3) Ilovita (3) Jiana Mare (3) Orevita Mare (3) Ostrovu Mare (3) Prunisor (3) Sisesti (3) Alunisul (2) Bacles (2) Bala (2) Bala de Sus (2) Cioroboreni (2) Dedovita Noua (2) Dudasu (2) Dumbrava de Jos (2) Garla Mare (2) Gogosu (2) Gura Motrului (2) Gura Vaii (2) Izimsa (2) Jidostita (2) Nicolae Balcescu (2) Padina Mare (2) Paltinisu (2) Poroinita (2) Salcia (2) Satu Mare (2) Scapau (2) Schela Cladovei (2) Stangaceaua (2) Stignita (2) Tismana (2) 23 August (1) Bahna (1) Balota (1) Balta (1) Baltanele (Greci) (1) Bobaita (1) Brosteni (1) Bucura (1) Budanesti (1) Buicesti (1) Burila Mica (1) Busesti (1) Campu Mare (1) Cazanesti (1) Celnata (1) Ciochiuta (1) Ciovarnasani (1) Ciresu (1) Colaret (1) Cordun (1) Cracu Muntelui (1) Craguesti (1) Cujmiru Mic (1) Danceu (1) Darvari (1) Dragotesti (1) Dudasu Schelei (1) Dunarea Mica (1) Erghevita (1) Greci (1) Gvardinita (1) Hotarani (1) Izvoarele (1) Izvoru Frumos (1) Lumnic (1) Lunca Banului (1) Magurele (1) Malarisca (1) Nadanova (1) Negoesti (1) Obarsia de Camp (1) Obarsia-Closani (1) Ohaba (1) Olteanca (1) Oprisor (1) Padina Mica (1) Petris (1) Plopi (1) Pluta (1) Ponoarele (1) Portile de Fier II (1) Pristol (1) Puscasu (1) Siroca (1) Stanesti (1) Susita (Breznita-Ocol) (1) Tiganasi (1) Traian (1) Valea Ursului (Tamna) (1) Vanatori (1) Vanjulet (1) Voloiac (1) Vrata (1) Zegujani (1)