48 Hectare Teren extravilan arabil 5800 Ha euro
Vand 48 Ha teren extravilan arabil,pe raza comunei Prunisor,judetul Mehedintii.pretul este de 5800 euro Ha
Prunisor, Mehedinti
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Prunisor, Mehedinti
14 mai
Apartament 2 camere,renovat,etaj 2 4,zona Crihala,in spate la gen 15,in zona se află bănci comerciale,market Profi,piata Crihala,parc de agrement, grădinița,biserica de carton,zona foarte liniștită
1281 EUR/m2 | 57 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
17 mai
Oportunitate de investiție în localitatea Batoți, județul Mehedinți! Vând două parcele de teren extravilan, situate strategic la intrarea în localitate, într-o zonă în plină dezvoltare, marcată de construcții noi și vile de vacanță. Configurație și suprafețe: Lot 1: 604 mp Lot 2: 650 mp Parcelele ...
1,254 m2
Batoti, Mehedinti
21 mai
Închiriez spațiu comercial situat în Drobeta Turnu Severin, str Topolniței Nr. 4, suprafață utilă 17,49 mp compus dintr-o cameră, hol și baie. Spatiul este prevăzut cu copertină și lampă de iluminat exterior cu senzori și sistem de alarmare. Pretul este de 220 Euro lună negociabil. La prima închiriere ...
18 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
vand apartament 3 camere, decomandat, etaj 3, zona buna, imbunatatiri, mobilat, 2 bai, balcon inchis, racordat gaz, mobilat, loc parcare , sau schimb cu casa.
1324 EUR/m2 | 68 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
15 aprilie
vând casă com corlutel, jud Mehedinți, apa , curent, teren 1600mp, 9euro mp, negociabil
260 EUR/m2 | 50 m2
Corlatel, Mehedinti
15 aprilie
Casă și teren de vânzare în comuna Rogova, ideale pentru locuință sau investiție. Proprietatea include o casă compusă din trei camere și baie, racordată la apă curentă și canalizare, fiind potrivită atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță. Terenul aferent este generos, cu o suprafață ...
556 EUR/m2 | 90 m2
Rogova, Mehedinti
15 aprilie
Casa de vanzare in Comuna Cujmir, judetul Mehedinti. Are fantana in curte, partial renovata, beci, gradina, curte cimentata, gradina in fata casei, bolta de vita de vie, anexe gospodaresti. In curte sunt 2 case separate: prima cladire are 4 camere, 2 holuri fara beci, cea de-a doua are 2 camere si un ...
225 EUR/m2 | 100 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
15 aprilie
vand teren 1558 m2 15 m2 teren intravilan mai multe detalii la nr de telefon
1,558 m2
Dedovita Noua, Mehedinti
15 aprilie
Casa in sat Susita, Mehedinti cu 3 camere , bine intretinuta(
643 EUR/m2 | 70 m2
Susita (Breznita-Ocol), Mehedinti
15 aprilie
Inchiriez 46ha în jud. Mehedinți .
46 m2
Floresti, Mehedinti
15 aprilie
Bună! Suntem în căutarea unui apartament de închiriat , care să devină acasă pentru familia noastră în creștere. Iată ce căutăm: - Buget maxim: 300 Euro. - Etaj: Maxim 2 (sau bloc cu lift). -Locatari: 2 adulți și un bebe pe drum. - Animal de companie: Avem un cățeluș din rasa Bichon, de talie mică, ...
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
14 aprilie
Se vinde casa in sat Bistret, comuna Devesel, judetul Mehedinti. Casa are o suprafata de 66 mp construita in anul 1969 (caramida cruda, compusa din 3 camere si o veranda deschisa), iar in prelungirea ei se mai afla o constructie care are o suprafata de 48 mp, construita in anul 1990 (caramida arsa, compusa ...
193 EUR/m2 | 114 m2
Bistretu, Mehedinti
14 aprilie
vând teren 4414 mp, zona centura Dr Tr Severin, pretabil construcții.
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
14 aprilie
Apartament 4 camere, strada crisan colt cu splai 94mp utili, etaj 4 4 -4 camere -bucătărie open space -2 bai -1 terasa -centrala proprie pe gaz viessman cu instalatie pe cupru -acoperisi din tabla -pereți izolați pe interior -loc de parcare la scara -instalație electrica refăcută pe cupru -aer conditionat ...
957 EUR/m2 | 94 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
13 aprilie
DE VÂNZARE - APARTAMENT DE TOP ÎN CENTRUL KLADOVEI Apartament cu două camere 70 m Complet renovat - gata de mutat imediat Două terase, o vedere frumoasă la Dunăre, plajă și Hotel erdap Etajul 3, încălzire centrală Tâmplărie PVC nouă, jaluzele termice motorizate Fără investiție, ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
13 aprilie
Vand teren intravilan situat pe str Tudor Vladimirescu, oraș Strehaia in suprafață de 268 mp, deschidere pe doua strazi. Pret 8900 euro.
Strehaia, Mehedinti
13 aprilie
Vând Casa batraneasca din caramida in Comuna Obarsia de Camp Judet Mehedinți . Casa si curtea are o suprafață de 1230 mp. Casa cu 3 Camere locuibile + încă 3 camere in prelungirea casei (trebuie renovate). Casa dispune de : BECI , PATUL , FANTANA , ENERGIE ELECTRICA . Detalii la Preț 12.000 ...
10 EUR/m2 | 1,230 m2
Obarsia de Camp, Mehedinti
13 aprilie
AP 3 camere cu 2 terase, suprafata de 65 mp cu multiple îmbunătățiri (gresie, parchet, termopane) . Zona liniștită cu parcare. Țin să menționez că ap are acoperișul făcut. Acces uscătorie .Apartamentul se vinde la suma de 65 de mii neg sau schimb cu garsoniera confort 1 parter sau etajul 1 + diferență. ...
1000 EUR/m2 | 65 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
13 aprilie
Se vinde proprietate în Gura Văii, amplasată vis-a-vis de școala generală, într-o zonă bine poziționată, cu acces facil și puncte de interes în apropiere. Casa principală a fost renovată toata. Au fost realizate îmbunătățiri importante, dintre care: ferestre termopan centrală pe lemne parchet ...
243 EUR/m2 | 350 m2
Gura Vaii, Mehedinti
13 aprilie
Apartament 3 camere,2 bai,este racordat la gaz+centrală,mobilat,anvelopat!
1549 EUR/m2 | 71 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
13 aprilie
Vand casa ultracentral,4 camere,plus baie,curte comuna delimitata. Casa dspune de 2 spatii comerciale la strada. Tel.
1350 EUR/m2 | 100 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
13 aprilie
Vând teren parcela zona Carfur,cu spațiul de parcare foarte generos! situat pe noua strada V.Gionea cu deschidere de 15,60 54ml.(786m ) Are canalizare și apă racordate... gazul pe sub trotuarul apropiat și curentul in stalpul din fața