Imobiliare Mures

Hartă Listă
Filtre active: Mures Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, ETAJ 1, 7 Noiembrie 8 minute de UMF
9

Star Galaxy Imobiliare vinde apartament cu 2 camere - zona 7 Noiembrie, la 8-10 minute de UMF Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in cartierul 7 Noiembrie, intr-o zona foarte cautata, la doar 8-10 minute de UMF si Spitalul Judetean. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui ...

2184 EUR/m2 | 49 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Vand 2 cam Libertatii confort 1 [etaj 2]
7
2

Vand 2 cam Libertatii confort 1 [etaj 2]

Vand apartament cu doua camere situat in cartierul Libertatii, etaj 2 din 10 (cu lift nou), confort 1, decomandat, luminos si calduros, compus din: hol, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam, balcon lung si debara. Imobilul se incadreaza in clasa energetica B.

1402 EUR/m2 | 51 m2

Libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
FILM! Teren intravilan Santana, 510 mp, oportunitate extindere si facilitati
5
1

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES este onorata sa va prezinte o REPREZENTARE IMOBILIARA particularizata prin vanzarea unui teren intravilan, excelent pozitionat intr-o zona foarte linistita, ferita de orice sursa de poluare, potrivita pentru constructia unei case, in comuna ...

510 m2

Santana de Mures, Mures

Promovat
Casa 3 camere+ garsoniera separata, curte, gradina, anexe, Cristesti, Mures
14
1

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE Targu Mures este onorata sa va prezinte spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona linistita, cu curte individuala generoasa, situata la 10 minute de Targu Mures, in Cristesti. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde ...

889 EUR/m2 | 126 m2

Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere de Inchiriat zona Fortuna
8
1

Apartament 3 Camere de Inchiriat zona Fortuna

Apartament 3 camere de închiriat | Zona Fortuna | 450 €/lună Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere decomandate, situat în Târgu Mureș, zona Fortuna, într-o locație foarte bună, aproape de tot ce ai nevoie pentru un trai comod și liniștit. Chirie: 450 €/lună Suprafață utilă: 63 mp Etaj: ...

63 m2

tudor, Targu Mures, Mures

 Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL
8
3

Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL Dacă îți dorești un apartament bine poziționat, spațios și cu potențial, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș – asta este o alegere foarte bună Str. Muncii – cartier Tudor Vladimirescu 76.500 € (negociabil) Apartament ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania
8
1

✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania

Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania | 98.000 € Dacă îți dorești un apartament amenajat cu bun gust, luminos și gata de mutare, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș — acesta este pentru tine Târgu Mureș – cartier Tudor, str. Transilvania Preț: 98.000 € Apartament ...

2178 EUR/m2 | 45 m2

tudor, Targu Mures, Mures

 Apartament 2 camere decomandat | 56 mp | Cornișa | 450 €
5

Apartament 2 camere decomandat | 56 mp | Cornișa | 450 €

Apartament 2 camere decomandat | 56 mp | Cornișa | 450 € Dacă îți dorești un apartament curat, bine compartimentat și gata de mutare, acesta este alegerea ideală Târgu Mureș – zona Cornișa (zonă liniștită) Chirie: 450 €/lună ✨ Apartament spațios și bine organizat – 56 mp utili ✔ compartimentare ...

56 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

 Apartament 3 camere | 60 mp |  Zona Dacia
8
2

Apartament 3 camere | 60 mp | Zona Dacia

Apartament 3 camere | 60 mp + balcon 7 m | Parter | Zona Dacia | 118.000 € Târgu Mureș – str. Brașovului (zona Dacia) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-o zonă liniștită, acesta este exact ce cauți ✨ Caracteristici principale: ✔ 3 camere ✔ 60 mp utili ✔ balcon ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Apartament de inchiriat 2 camere UMF
8

Apartament de inchiriat 2 camere UMF

Apartament 2 camere | Lângă UMF | Mobilat modern | 490 € Târgu Mureș – str. Gheorghe Marinescu (fix lângă UMF) Dacă îți dorești un apartament cald, modern și extrem de bine poziționat, acesta este alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament primitor și bine întreținut, situat la etajul 3, ideal pentru ...

46 m2

Targu Mures, Mures

 Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €
8
4

Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €

Apartament 2 camere | Mureșeni | Parter | Renovat | 68.000 € Târgu Mureș – Str. Hunedoara (lângă biserica ortodoxă) Dacă îți dorești un apartament curat, îngrijit și gata de mutare, într-o zonă liniștită – acesta poate fi alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu ...

1545 EUR/m2 | 44 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Vând apartament 3 camere
7

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere – Dâmbu Pietros | Parter | 95.000 € Oportunitate ideală pentru familie sau investiție! Îți propun spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în cartierul Dâmbu Pietros, într-o zonă liniștită, cu acces rapid la toate facilitățile zilnice. Localizare excelentă: Aproape de școli, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Targu Mures, Mures

 De vânzare apartament 2 camere | 47 mp | Mureșeni |  85.000 €
8

De vânzare apartament 2 camere | 47 mp | Mureșeni | 85.000 €

De vânzare apartament 2 camere | 47 mp | Mureșeni | Etaj 10 | 85.000 € ✨ Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Mureșeni, pe strada Gheorghe Doja, într-o zonă accesibilă și bine conectată la oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 47 mp și ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

 PENTHOUSE DE ÎNCHIRIAT | 200 mp | SPA (Jacuzzi + Saună) | 2 Nivele
20

PENTHOUSE DE ÎNCHIRIAT | 200 mp | SPA (Jacuzzi + Saună) | 2 Nivele | Unirii Park | 1.290 € | ✨ Descriere: O proprietate RARĂ pe piață! Îți prezentăm un penthouse exclusivist, cu 200 mp utili, desfășurat pe 2 nivele, situat în ansamblul rezidențial Unirii Park Residence. Design modern, open-space, finisaje ...

200 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere bloc NOU -Livezeni,  spital EMIL PALADE,HIPERBARA
8

Apartament 2 camere bloc NOU -Livezeni, spital EMIL PALADE,HIPERBARA

Apartament de închiriat 2 camere | Bloc NOU | Curte proprie | Livezeni | Prima închiriere | 53 mp ✨ Descriere: Se oferă spre închiriere un apartament NOU cu 2 camere, situat în Livezeni, în apropiere de Spitalul Emil Palade / Hiperbara, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Prima închiriere ...

53 m2

Livezeni, Mures

 2 camere Maurer Residence | Et.9 | 425€/lună
7

2 camere Maurer Residence | Et.9 | 425€/lună

2 camere Maurer Residence | Et.9 | 425€/lună Proprietate promovată prin DARO Imobiliare Descoperă un apartament modern, situat în prestigiosul ansamblu Maurer Residence, o alegere ideală pentru cei care își doresc confort, lumină naturală și un stil de viață urban, într-un cadru elegant. Cu o suprafață ...

56 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

 Apartament premium 3 camere de închiriat – Zona Tudor, Târgu Mureș
8

Apartament premium 3 camere de închiriat – Zona Tudor, Târgu Mureș | 75 mp | 550 €/lună Proprietate proovată prin DARO Imobiliare Descoperă un apartament care îmbină perfect confortul, funcționalitatea și designul modern, situat în una dintre cele mai căutate zone din Târgu Mureș – cartierul Tudor. Cu ...

75 m2

tudor, Targu Mures, Mures

 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Inchiriez apartament cu 3 camere in Tudor, modificat si amenajat complet mobilat.
9

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 400 €/lună ✨ Cauți un apartament spațios, modernizat și bine poziționat? Acesta este exact ce îți trebuie! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Favorit (Bld. 1 Decembrie 1918) Suprafață: 76 mp Etaj: 7 din 10 Chirie: 400 €/lună Compartimentare: ️ Living ️ ...

76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere decomandat, zona Aleea Cornisa
8
1

Apartament 2 camere decomandat, zona Aleea Cornisa

Apartament 2 camere decomandat – Cornișa | 450 €/lună ✨ Cauți un apartament renovat, aproape de UMF, într-o zonă liniștită? Acesta este exact ce îți trebuie! Locație: Târgu Mureș – Aleea Cornișa Etaj: 3 Chirie: 450 €/lună ️ Compartimentare: decomandat Compartimentare practică: ️ 2 camere separate ️ ...

37 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

 Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨
8

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨ Oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș Suprafață: 13 mp Etaj: 2 din 4 Preț: 25.500 € Detalii garsonieră: ️ Spațiu eficient compartimentat Baie (se predă complet utilată) ✔️ Renovată complet ✔️ Parchet nou + ...

1962 EUR/m2 | 13 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

 Apartament 2 camere – Ama Residence | Grădină | Parcare |400 €/lună
5

Apartament 2 camere – Ama Residence | Grădină | Parcare | 400 €/lună ✨ Cauți un apartament nou, spațios, cu grădină proprie? Acesta este exact ce îți trebuie! Locație: Târgu Mureș – Ama Residence Suprafață: 56 mp + grădină 30 mp Etaj: Parter Chirie: 400 €/lună Compartimentare: ️ Living ️ Dormitor ️ ...

56 m2

unirii, Targu Mures, Mures

 Apartament 3 camere, 2 băi – 7 Noiembrie | 500 €/lună ✨
8

Apartament 3 camere, 2 băi – 7 Noiembrie | 500 €/lună ✨

Apartament 3 camere, 2 băi – 7 Noiembrie | 500 €/lună ✨ Apartament renovat complet, mobilat și utilat nou – disponibil imediat! Locație: Târgu Mureș – cartier 7 Noiembrie Suprafață: 69 mp Etaj: 4 Chirie: 500 €/lună Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare 2 băi ️ Bucătărie separată + cămară ...

69 m2

Targu Mures, Mures

Salvează căutarea