Imobiliare Mures

Hartă Listă
Filtre active: Mures Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa cu farmec autentic, anexe, 1.100 mp teren roditor, Saulia, Mures
13
3

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE Targu Mures este onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate cu suflet autentic, amplasata in Saulia, Jud. Mures, intr-un cadru rural linistit, unde timpul pare sa curga mai domol, iar natura devine parte din rutina zilnica. Situata la scurta distanta ...

853 EUR/m2 | 75 m2

Saulia, Mures

Promovat
Apartament 7 camere de vanzare, 143mp, ultracentral, Targu Mures
8

Apartament spațios de vânzare – ideal locuință sau investiție, lângă Liceul Bolyai, Târgu Mureș Oferim spre vânzare un apartament generos, situat la demisol, perfect atât pentru locuință, cât și pentru activități comerciale sau investiții (birouri, cămin, închiriere). Detalii proprietate: Suprafață ...

1182 EUR/m2 | 143 m2

ultracentral, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros 103.000 €
8
2

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros 103.000 €

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros | Bulevardul 1848 | 103.000 € Se oferă spre vânzare apartament decomandat cu 2 camere, situat în Târgu Mureș, cartierul Dâmbu Pietros, pe Bulevardul 1848, deasupra magazinelor Darina / Puiul de Crăiești. Apartamentul are orientare spre partea din spate ...

1716 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de închiriat | Prima închiriere | 600 euro
8

Apartament 2 camere de închiriat | Prima închiriere | Încălzire în pardoseală Se oferă spre închiriere apartament modern cu 2 camere, situat în blocul B25, etaj 6, într-un complex rezidențial foarte căutat și liniștit, cu orientare sudică către parc. Suprafață: 80 mp construiți 60 mp utili + terasă ...

60 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand in Ady, str.Rovinari apt. 3 camere,et.1
8
13

Vand in Ady, str.Rovinari apt. 3 camere,et.1

Vand in Ady, str.Rovinari apt. 3 camere, et.1, semidcomandast, conf.2, CT. proprie, termopane, usa metalica, S=38.7 mp, mobilat si utilat, cod. 5C

39 m2

Ady, Targu Mures, Mures

vand garsoniera in aTudor
8
8

vand garsoniera in aTudor

Tudor. str Viitorului, garsoniera, parter din 4,conf.1, decomandat, convector gaz, ,termopane, S=25 mp, mobilat si utilat Cod.3A

2368 EUR/m2 | 25 m2

Tudor+Vladimirescu, Targu Mures, Mures

De vanzare apartament cu 2 camere
5
2

De vanzare apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere,situat la etajul 3, într-un bloc de cărămidă în cartierul Mihai Eminescu. Apartamentul se vinde mobilat și utilat exact ca în poze. Mai multe detalii la telefon!

1967 EUR/m2 | 30 m2

Sovata, Mures

Apartament 1 Camera Tip A1.3 de Vanzare in Ansamblul Green Residence
4
4

Apartament cu 1 Camera Tip A1.3 de Vanzare in Ansamblul Green Residence Apartament SMART ndash; confortul viitorului, disponibil acum in Ansamblul Green Residence! Apartamentul este ideal pentru cei care vor o experienta de locuire inteligenta proiectata pentru stilul de viata al prezentului. Fayora ...

1605 EUR/m2 | 48 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Teren intravilan Lunca Bradului
5
7

Teren intravilan Lunca Bradului

Vand teren intravilan pe Valea Muresului la Lunca Bradului, zona turistica, exceptional pentru investitii. Acces din DN, terenul fiind peste nivelul drumului cu cca 30m, pe un platou larg cu case de vacanta. Apa si curent in zona Dimensiune : 7000m2, Acte si CF in regula