Promovat
Apartament  central, de inchiriat, Sighisoara
10

Apartament central, de inchiriat, Sighisoara

Apartament, central, 70 mp, Sighisoara, la casa, cu terasa, filigorie, pivnita, bucatarie, baie, living, 2 dormitoare, loc de parcare in curte, disponibil imediat.

70 m2

Central, Sighisoara, Mures

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili
13

Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili

Va propunem spre vânzare o proprietate unică, situată într-una dintre cele mai bine păstrate cetăți medievale locuite din Europa, oferind acces rapid la atracțiile turistice, restaurante și magazine. Această casă este ideală pentru cei care doresc să trăiască într-un mediu autentic și pitoresc sau pentru ...

1362 EUR/m2 | 117 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Penthouse, 3 camere, 81mp, terasa, parcare, zona strazii Lalelelor
20
1

TLB Imobiliare oferă spre vânzare un apartament tip Penthouse cu 3 camere, situat în zona Bărăgan, Sighișoara. Suprafață utilă: 81mp Terase: 2 terase generoase, cu suprafață totală de 35.98 mp Etaj: 4/4, etaj retras, bloc nou, izolat termic Loc de parcare în garaj subteran + boxă la subsol Compartimentare: Living ...

1728 EUR/m2 | 81 m2

est, Sighisoara, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa cu curte si gradina de vanzare in Sighisoara (semicentral)
7
15

de vânzare casă cu curte și gradina în suprafață totală de 942mp, zona linistita, semicentrala, 7 minute de mers pe jos pana in centrul orasului. Casa are 2 nivele: parter si demisol. La parter sunt construite 2 camere a cate 25mp fiecare, o magazie prin care se ajunge la pod si un vestibul (coridor) ...

85 EUR/m2 | 942 m2

Sighisoara, Mures

Apartament super frumos si elegant linga piata agroalimentara
10
1

De vinzare apartament cu 3 camere deosebit, la parter încălzire în pardoseală iar partea de sus cu calorifere Este compus din 2 dormitoare în partea de sus ,o baie cu vană ,duș toaletă plus spațiu de depozitare și un dresar generos cu spațiu extra de depozitare La parter ltotul este open space cu ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Sighisoara, Mures

Apartament de vânzare!
5

Apartament de vânzare!

Apartament de vânzare, 3 camere ,Sighișoara ,cartier Bărăgan. Ideal pt spațiu comercial,63 mp ,parter. Relații la tel .

1111 EUR/m2 | 63 m2

Bărăgan, Sighisoara, Mures

teren intravilan 17000mp
5

teren intravilan 17000mp

Teren intravilan , pe str viilor , lângă fabrica de cartoane Lacrox , aproximativ 32x500 , din drumul principal , până la dig , cu drum între Lacrox și teren . Preț pe mp .

17,000 m2

Sighisoara, Mures

Casa e vânzare
7
9

Casa e vânzare

CASA DE VÂNZARE , în Oraș Dumbrăveni,jud .Sibiu. 4 camere, cămară, pivniță sub toată casa, curte, șopron, cotețe de parc și curte de găini, curte beronată, gradina 50 ari cu vita de vie, pomi fructiferi, , fântână in curte ap de izvor, utilități, apă canal de la rețea, curent electric ,gaze naturale. Liberă ...

400 EUR/m2 | 300 m2

Sighisoara, Mures

Teren de vanzare Sighisoara, str. Ana Ipatescu
5
6

Teren de vanzare Sighisoara, str. Ana Ipatescu

Intravilan, 2475 m2, 25 euro/mp (negociabil); Extravilan, 3300 m2, deasupra terenului intravilan, foto 4 si 5, pret: 5 euro/mp (negociabil)

Sighisoara, Mures

vand spatiu comercial 7

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial Sighisoara

625 EUR/m2 | 80 m2

Sighisoara, Mures

Vand teren intravilan
1

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan, in Sighisoara , strada Lunca Postei,FN suprafata totala de 8400 mp,. Are expunere estica si este in vecinatatea padurii, cu vedere spre oras si cetate. Dispune de urmatoarele utilitati in apropiere: Electricitate la 10m spre latura sudica sau 100 m sre latura nordica, Apa la ...

8,400 m2

Sighisoara, Mures

4 case de vanzare - teren2200qm
5
1

4 case de vanzare - teren2200qm

4 case de vanzare - Sighisoara Mures 1) bucaterie Dormitor Living Baie Terasa 2) Bucaterie Living 3 dormitor 2 baie Terasa Balcony 3) bucaterie dormitor Living Baie 4) workshop Garaj and stable

733 EUR/m2 | 300 m2

Sighisoara, Mures

Casă Iin Shighisoara cu Potențial Turistic Maxim
12
2

Casă Iin Shighisoara cu Potențial Turistic Maxim

Cauți un proiect profitabil într-unul dintre cele mai vizitate orașe din România? Această proprietate situată în zona Cornești îmbină farmecul istoric cu versatilitatea unei investiții moderne, fiind ideală pentru o pensiune, apartamente în regim hotelier sau spațiu comercial. Detalii cheie: Locație ...

462 EUR/m2 | 260 m2

Sighisoara, Mures

 Casă cocheta in  Sighișoara – Oază de liniște in inima orasului
13
2

Casă cocheta in Sighișoara – Oază de liniște in inima orasului

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă privilegiată a Sighișoarei, la doar câteva minute de mers pe jos de inima orașului și de Cetatea Medievală. Această casă P+1 îmbină farmecul locației istorice cu confortul modern. Principalele avantaje: Spațiu generos: Suprafață utilă ...

610 EUR/m2 | 213 m2

Sighisoara, Mures

Apartament de închiriere- 3 camere - Sighișoara
5

Apartament de închiriere- 3 camere - Sighișoara

Apartament de închiriat, 3 camere, Sighișoara, Mihai Viteazul , nr.67, ( parter)

4 EUR/m2 | 70 m2

Sighisoara, Mures

Teren de vinzare pentru constructii toate utilitatile disponibile
1
1

Teren pentru constructii acces la 2 strazi Are disponibile toate utilitatile Suprafata 1100 m2 Expunere sudica !

1,100 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare Ana Ipatescu
7
10

Casa de vanzare Ana Ipatescu

Casa de vanzare formata din 2 apartamente, suprafata de 89.29, 81.72 mp, având in componenta, baie,bucatarie,cămară, 2 camere, un hol mare care poate fi folosit drept living, gradina in spatele caselor. Suprafata totala este de 921 mp. Pretul este in euro. Nr. De contact.

765 EUR/m2 | 170 m2

Sighisoara, Mures

Vind casa in Sighisoara str. Pastorilor 8
2
1

Vind casa in Sighisoara str. Pastorilor 8

Suprafața 435 mp construit 149 mp anexa din lemn 51mp pivniță 26mp preț negociabil 170 mii eur

391 EUR/m2 | 435 m2

Sighisoara, Mures

Închiriere garsonieră
10
1

Închiriere garsonieră

Închiriez garsonieră din data 1 iunie 2026,mobilată complet în Sighișoara cartierul Baragan... Etajul 2.. De preferat pe termen lung și fără animale de companie.... Pt mai multe informații nr watsapp : sau ..... Chiria lunară este de 900 RON.... Se percepe o garanție de 1000 de RON, care că fii restituit ...

23 m2

Sighisoara, Mures

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat cu 2 camere 2 balcoane mobilat și utilat etaj 4 Mihai viteazu 220 plus 1 luna avans

50 m2

Sighisoara, Mures

3 apartamente de vanzare in zona centrala Sighisoara!
10
3

3 apartamente de vanzare in zona centrala Sighisoara!

Imobil compus din 3 apartamente: Parter 1 apartament: 2 holuri, 2 dormitoare, 1 living+bucatarie, baie, debara Mansarda: Apartamentul 2 compus din: living+bucatarie, dormitor, baie, balcon Apartamentul 3 compus din: living+bucatarie, dormitor, baie, balcon Pivnita exterioara, curte, gradina, loc pentru ...

825 EUR/m2 | 200 m2

Central, Sighisoara, Mures

Închiriez apartament 2 camere
5
1

Închiriez apartament 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere, confort 1, etaj 2, izolat termic, cu toate utilitățile, în zona Cornești,

60 m2

Sighisoara, Mures

Teren intravilan Ana Ipătescu
5

Teren intravilan Ana Ipătescu

Terenul este situat in fața stației de autobuz pe strada Ana Ipătescu. suprafața 500m2

500 m2

Sighisoara, Mures

inchiruez garsoniera
10
2

inchiruez garsoniera

inchiriez garsoniera

25 m2

Sighisoara, Mures

Garsoniera recent renovata
8

Garsoniera recent renovata

Garsoniera situată pe strada Mihai Viteazu, bloc 1A, parter, complet renovata anul acesta: instalații sanitare și electrice noi,centrala (garantie, proiect),gresie și faianta (baie, bucatarie,hol), parchet (camera), usi noi, zugrăvită. Se poate vinde mobilată sau nemobilata. Mai multe detalii la tel ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

Sighisoara, Mures

Apartament 4 camere
10

Apartament 4 camere

Apartamentul are 84 m2,este situat la parter, pe str Noua ,Spre bloc sunt doua cai de acces,dinspre E60 si dintre blocuri.Este liniste deoarece este intr-o curte interioara.Scoala,spital,piata,Penny toate sunt pe o raza de maxim 300 m.In pret este si o boxa la subsolul blocului.Apartamentul este izolat ...

Sighisoara, Mures

Teren extravilan-arabil 5800m2
9
1

Teren extravilan-arabil 5800m2

Oferta afisata la primăria municipiului Sighisoara :Vand teren 5800m2 exteavilan-arabil in Sighisoara, vis-a-vis de benzinaria Giganti , situat de -a lungul soselei E60 , langa firma ce vinde utilaje de contructii. Sunt proprietar , intabulat , electricitate pe nume , am inchis o bucata la drum cu gard ...

Sighisoara, Mures

Proprietate super de vânzare cu încălzire în pardoseală și sistem de filtrare a apei de băut
10
2

Proprietatea super lux de vinzare casa din curte mare este construită în 2017 iar casa din față este complet renovată utilata si mobilată cu mobila vintage și clasică adusă din Canada ,toate chandeliers sint făcute manual vintage ,draperiile și perdelele sunt făcute în Anglia ,mașina de spălat și uscătorul ...

958 EUR/m2 | 250 m2

Sighisoara, Mures

Sighisoara-Albesti Teren Intravillan de Vanzare 812 mp (8 ari)
10
5

Vind teren intravilan in Albesti-Sighisoara, cu 18 metri deschidere la strada, cu toate utilitatile (apa, gaz, retea electrica)pe strada. Suprafata totala a terenului, 812 m2 (8 ari).

Sighisoara, Mures

De vânzare teren intravilan Sighisoara
1
2

De vânzare teren intravilan Sighisoara

De vânzare teren intravilan in Sighisoara, situat în cartierul rezidential Târnava II cu PUZ aprobat pentru construirea de locuințe individuale P+1+M Suprafața totală este de 6000 mp, dezmembrat in 9 loturi cu suprafețe cuprinse între 570 și 1170mp

Sighisoara, Mures

Ichiriez casă in Sighișoara
9
2

Ichiriez casă in Sighișoara

Închiriez apartament la casă pentru două persoane mobilat și utilat în Sighișoara, zona Ana Ipătescu, aproape de statia de autobuz, renovat recent, centrală termică pe gaz ,toate utilitățile(apă,gaz, curent, canalizare) Parcare in fața casei sau în curte. Preț 360euro luna (pe termen lung + două luni ...

189 m2

Sighisoara, Mures

casa vila de vinzare
10
1

casa vila de vinzare

casa de vinzare ,240m2 pe un teren de aprox.2600m2 cu vedere superba spre cetate,turnul cu ceas.

1458 EUR/m2 | 240 m2

Sighisoara, Mures

De vânzare apartament cu 2 camere
9
1

De vânzare apartament cu 2 camere

De vânzare apartament situat pe strada Dumbravei nr. 12,etaj 3 . Preț - 55.000 euro - Apartamentul dispune de 2 camere cu intrare separată, baie, bucătărie,balcon închis cu termopan,centrala termică, parchet de lemn in camere ,în suprafață totală de 48 mp. - Apartamentul este situat într-o zonă foarte ...

1146 EUR/m2 | 48 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare in Sighisoara, ultracentral!
6
2

Casa de vanzare in Sighisoara, ultracentral!

Casa in zona centrala, pozitie excelenta la 2 min. de centru. Structurata pe doua niveluri, o camera la parter cu hol si baie, trei camere , baie, hol ,bucatarie, camara, la etajul 1. Incalzirea este disponibila atat pe convertoare(teracote), in fiecare camera cat si cu centrala termica, calorifere in ...

984 EUR/m2 | 122 m2

Ultracentral, Sighisoara, Mures

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp
4

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp

De vânzare teren 3,5 ha Sighișoara, zona Angofa oportunitate investiție Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 3,5 hectare, situat în Sighișoara, zona Angofa o zonă liniștită, cu peisaj natural deosebit și acces facil. Terenul beneficiază de potențial excelent de dezvoltare, fiind potrivit ...

35,000 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră
7
3

Vând garsonieră

Vând garsoniera mobilată, compusa din hol,baie cameră și bucătărie. Suprafață 27mp,situata la etajul 2,pe mijloc. Cheltuieli întreținere mici,situată in zona kaufland. Preț 30000 euro negociabil.

1111 EUR/m2 | 27 m2

Sighisoara, Mures

Spațiu comercial de închiriat zonă centrală Sighișoara
6

Spațiu comercial de închiriat zonă centrală Sighișoara

Se închiriează spațiu comercial într-o locație centrală. Spațiul are 120m2, este împărțit în zona de recepție, 2 birouri, grup sanitar și chicineta. Se poate reorganiza cu ușurință întrucât pereții interiori sunt din plăci de rigips. Dacă este nevoie se poate închiria loc de parcare la subteran și ...

120 m2

Sighisoara, Mures

vand casa cetatea sighisoara
5

vand casa cetatea sighisoara

vând casă în cetatea Sighișoara lângă scarile acoperite

2250 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Containere tip birou   organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.
9

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie. Stare foarte bună, atât interior cât şi exterior. Recent aduse în ţară, origine: Germania. Preţ container: 3800 euro.

317 EUR/m2 | 12 m2

Sighisoara, Mures

Vând pat+saltea

Vând pat+saltea

Stare buna împreună

Sighisoara, Mures

Vânzare locuință
6
1

Vânzare locuință

Locuință de vânzare în Sighișoara Această locuință este în curte comună, aproape de centru, pe strada Șt.O.Iosif Spațiul este de 63m2 și are următoarele dependințe : pivniță, magazie și pod Geamuri termopan și acoperiș recent renovat Preț : 55000 euro , negociabil Se acceptă variante de schimb cu garsoniera ...

873 EUR/m2 | 63 m2

Sighisoara, Mures

Apartament cu două camere
5
2

Apartament cu două camere

De vânzare Apartament 2 camere Sighișoara cartier Bărăgan Etaj 4 Situat pe mijlocul blocului Parțial mobilat Balcon închis Geamuri termopan Centrală proprie Aer condiționat Izolație interioară și exterioară Pivniță 56 mp Detalii în privat.

1071 EUR/m2 | 56 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră în Sighișoara,  zonă centrală
2

Vând garsonieră în Sighișoara, zonă centrală

Garsonieră de vânzare în Sighișoara situată pe str. Ilarie Chendi, nr. 88. Formată din cameră, bucătărie, baie. Etaj 1, suprafață utila 38 mp. Preț 45.000 euro, negociabil. Informații suplimentare în privat.

1184 EUR/m2 | 38 m2

Central, Sighisoara, Mures

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )
6

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )

Casă de vânzare pe strada Păstorilor, Sighișoara (Persoană fizică) Vă prezentăm o proprietate deosebită situată pe strada Păstorilor, la doar 5 minute de centrul istoric al Sighișoarei. Cu o suprafață utilă de 139 mp și un teren de 294 mp, această casă oferă spațiu generos și confort pentru întreaga ...

1403 EUR/m2 | 139 m2

Sighisoara, Mures

  Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz   Ultracentral Sighișoara
10
2

Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz Ultracentral Sighișoara

Se oferă spre vânzare un apartament generos, tip "la casă", situat într-o zonă liniștită, dar centrală a orașului Sighișoara, pe Strada Ilarie Chendi. Această proprietate este ideală pentru o familie sau ca investiție (ex. regim hotelier), beneficiind de o suprafață utilă mare și de confort termic ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Central, Sighisoara, Mures

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala
7
3

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala

Vând casa in Sighisoara str George Coșbuc, singur pe curte. Casa este compusa din 5 dormitoare, 2 bucătării, 3 bai, camera tehnica, garaj, acoperiș din țiglă nou. Teren in suprafata de 900 mp. Preț 285.000 euro Detalii la

891 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Vand apartament in Sighisoara, 3 camere, 2 wc, 2 balcoane, et. 4
5

Vand apartament in Sighisoara, jud. Mures. Apartamentul se afla la etajul 4 si are 3 camere decomandate, 1 bucatarie decomandata (posibilitate de a restructura in stil american, fiind o baza foarte buna ptr. modernizare), cu 2 bai, 2 balcoane. Blocul se alfa intr-o locatie foarte atractiva, intre Teleson ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

Sighisoara, Mures

Proprietar | 2 camere decomandat | Lângă pădure | Centrală | Sighișoara
5
1

Cartier Plopilor - zonă liniștită, aproape de pădure Detalii principale: - 2 camere decomandat - 48 mp utili - Etaj 3 - Centrală termică proprie - Balcon - Pivniță generoasă inclusă - Parchet lemn masiv Avantaje: - Liniște + aer curat - Foarte luminos - Aproape de magazine și oraș - Posibilitate recompartimentare - ...

1021 EUR/m2 | 48 m2

Sighisoara, Mures

Cabană de vânzare
5
22

Cabană de vânzare

Vând cabană construită pe un teren de 4 arii,in Sighisoara,dealul Angofa.Este compusă dintr o cameră de 25mp si o terasă de 15mp.

325 EUR/m2 | 40 m2

Sighisoara, Mures

vand teren intravilan

vand teren intravilan

vand teren intravilan , ideal pentru constructii , intabulat in Carte Funciara , 3000 mp, pe strada Viilor

Sighisoara, Mures

Cazare muncitori Sighisoara
2
1

Cazare muncitori Sighisoara

Oferim cazare pt muncitori ,dispunem de camere cu 2 si 3 paturi,fiecare camera dispune de baie proprie

20 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare in Sighisoara
5
2

Casa de vanzare in Sighisoara

Se vinde casă în Sighișoara pe strada Păstorilor nr. 32, P+1, cu gradină, 3 dormitoare, salon, living, bucătărie, 2 băi, renovată în 2016, izolată termic, centrală proprie pe gaz. Are o suprafață utilă de 150 m2 + 2 terase, pivniță, atelier. Prețul este 115000 euro. Relații la telefon

767 EUR/m2 | 150 m2

Sighisoara, Mures

Apartament la parter
5
7

Apartament la parter

Apartament 40 mp cu acces direct din strada . Actualmente este folosit ca și magazin alimentar . Foarte ușor se poate aduce la starea inițială ,poziționat foarte bine în cartierul Plopilor , aproape de Kaufland ,stație de autobuz,de o mică piața agroalimentar,magazine multe în apropiere,dispune de apă ...

900 EUR/m2 | 40 m2