Promovat
Penthouse, 3 camere, 81mp, terasa, parcare, zona strazii Lalelelor
20
1

TLB Imobiliare oferă spre vânzare un apartament tip Penthouse cu 3 camere, situat în zona Bărăgan, Sighișoara. Suprafață utilă: 81mp Terase: 2 terase generoase, cu suprafață totală de 35.98 mp Etaj: 4/4, etaj retras, bloc nou, izolat termic Loc de parcare în garaj subteran + boxă la subsol Compartimentare: Living ...

1728 EUR/m2 | 81 m2

est, Sighisoara, Mures

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Teren intravilan 1949 mp, central, Sighișoara, str. George Coșbuc
6
2

Teren intravilan 1949 mp, central, Sighișoara, str. George Coșbuc – PUZ aprobat pentru locuințe colective O oportunitate rară de investiție imobiliară în inima Sighișoarei! Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.949 mp, situat ultracentral, pe strada George Coșbuc, într-o zonă liniștită, ...

1,949 m2

Central, Sighisoara, Mures

Promovat
Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili
13

Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili

Va propunem spre vânzare o proprietate unică, situată într-una dintre cele mai bine păstrate cetăți medievale locuite din Europa, oferind acces rapid la atracțiile turistice, restaurante și magazine. Această casă este ideală pentru cei care doresc să trăiască într-un mediu autentic și pitoresc sau pentru ...

1362 EUR/m2 | 117 m2

Sighisoara, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp
4

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp

De vânzare teren 3,5 ha Sighișoara, zona Angofa oportunitate investiție Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 3,5 hectare, situat în Sighișoara, zona Angofa o zonă liniștită, cu peisaj natural deosebit și acces facil. Terenul beneficiază de potențial excelent de dezvoltare, fiind potrivit ...

35,000 m2

Sighisoara, Mures

Vând casă
8
1

Vând casă

casa este compusa din 2camere,bucătărie, hol,baie ,cămară, teren 300 de metri patrati

760 EUR/m2 | 75 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră
7
3

Vând garsonieră

Vând garsoniera mobilată, compusa din hol,baie cameră și bucătărie. Suprafață 27mp,situata la etajul 2,pe mijloc. Cheltuieli întreținere mici,situată in zona kaufland. Preț 30000 euro negociabil.

1111 EUR/m2 | 27 m2

Sighisoara, Mures

Spațiu comercial de închiriat zonă centrală Sighișoara
6

Spațiu comercial de închiriat zonă centrală Sighișoara

Se închiriează spațiu comercial într-o locație centrală. Spațiul are 120m2, este împărțit în zona de recepție, 2 birouri, grup sanitar și chicineta. Se poate reorganiza cu ușurință întrucât pereții interiori sunt din plăci de rigips. Dacă este nevoie se poate închiria loc de parcare la subteran și ...

120 m2

Sighisoara, Mures

vand casa cetatea sighisoara
5

vand casa cetatea sighisoara

vând casă în cetatea Sighișoara lângă scarile acoperite

2250 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Containere tip birou   organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.
9

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie. Stare foarte bună, atât interior cât şi exterior. Recent aduse în ţară, origine: Germania. Preţ container: 3800 euro.

317 EUR/m2 | 12 m2

Sighisoara, Mures

Vând pat+saltea

Vând pat+saltea

Stare buna împreună

Sighisoara, Mures

Vânzare locuință
6
1

Vânzare locuință

Locuință de vânzare în Sighișoara Această locuință este în curte comună, aproape de centru, pe strada Șt.O.Iosif Spațiul este de 63m2 și are următoarele dependințe : pivniță, magazie și pod Geamuri termopan și acoperiș recent renovat Preț : 55000 euro , negociabil Se acceptă variante de schimb cu garsoniera ...

873 EUR/m2 | 63 m2

Sighisoara, Mures

Apartament cu două camere
5
2

Apartament cu două camere

De vânzare Apartament 2 camere Sighișoara cartier Bărăgan Etaj 4 Situat pe mijlocul blocului Parțial mobilat Balcon închis Geamuri termopan Centrală proprie Aer condiționat Izolație interioară și exterioară Pivniță 56 mp Detalii în privat.

1071 EUR/m2 | 56 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră în Sighișoara,  zonă centrală
2

Vând garsonieră în Sighișoara, zonă centrală

Garsonieră de vânzare în Sighișoara situată pe str. Ilarie Chendi, nr. 88. Formată din cameră, bucătărie, baie. Etaj 1, suprafață utila 38 mp. Preț 45.000 euro, negociabil. Informații suplimentare în privat.

1184 EUR/m2 | 38 m2

Central, Sighisoara, Mures

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )
6

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )

Casă de vânzare pe strada Păstorilor, Sighișoara (Persoană fizică) Vă prezentăm o proprietate deosebită situată pe strada Păstorilor, la doar 5 minute de centrul istoric al Sighișoarei. Cu o suprafață utilă de 139 mp și un teren de 294 mp, această casă oferă spațiu generos și confort pentru întreaga ...

1403 EUR/m2 | 139 m2

Sighisoara, Mures

  Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz   Ultracentral Sighișoara
10
2

Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz Ultracentral Sighișoara

Se oferă spre vânzare un apartament generos, tip "la casă", situat într-o zonă liniștită, dar centrală a orașului Sighișoara, pe Strada Ilarie Chendi. Această proprietate este ideală pentru o familie sau ca investiție (ex. regim hotelier), beneficiind de o suprafață utilă mare și de confort termic ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Central, Sighisoara, Mures

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala
7
3

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala

Vând casa in Sighisoara str George Coșbuc, singur pe curte. Casa este compusa din 5 dormitoare, 2 bucătării, 3 bai, camera tehnica, garaj, acoperiș din țiglă nou. Teren in suprafata de 900 mp. Preț 285.000 euro Detalii la

891 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Vand apartament in Sighisoara, 3 camere, 2 wc, 2 balcoane, et. 4
5

Vand apartament in Sighisoara, jud. Mures. Apartamentul se afla la etajul 4 si are 3 camere decomandate, 1 bucatarie decomandata (posibilitate de a restructura in stil american, fiind o baza foarte buna ptr. modernizare), cu 2 bai, 2 balcoane. Blocul se alfa intr-o locatie foarte atractiva, intre Teleson ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

Sighisoara, Mures

Proprietar | 2 camere decomandat | Lângă pădure | Centrală | Sighișoara
5
1

Cartier Plopilor - zonă liniștită, aproape de pădure Detalii principale: - 2 camere decomandat - 48 mp utili - Etaj 3 - Centrală termică proprie - Balcon - Pivniță generoasă inclusă - Parchet lemn masiv Avantaje: - Liniște + aer curat - Foarte luminos - Aproape de magazine și oraș - Posibilitate recompartimentare - ...

1021 EUR/m2 | 48 m2

Sighisoara, Mures

Cabană de vânzare
5
23

Cabană de vânzare

Vând cabană construită pe un teren de 4 arii,in Sighisoara,dealul Angofa.Este compusă dintr o cameră de 25mp si o terasă de 15mp.

325 EUR/m2 | 40 m2

Sighisoara, Mures

vand teren intravilan

vand teren intravilan

vand teren intravilan , ideal pentru constructii , intabulat in Carte Funciara , 3000 mp, pe strada Viilor

Sighisoara, Mures

Cazare muncitori Sighisoara
2
1

Cazare muncitori Sighisoara

Oferim cazare pt muncitori ,dispunem de camere cu 2 si 3 paturi,fiecare camera dispune de baie proprie

20 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare in Sighisoara
5
2

Casa de vanzare in Sighisoara

Se vinde casă în Sighișoara pe strada Păstorilor nr. 32, P+1, cu gradină, 3 dormitoare, salon, living, bucătărie, 2 băi, renovată în 2016, izolată termic, centrală proprie pe gaz. Are o suprafață utilă de 150 m2 + 2 terase, pivniță, atelier. Prețul este 115000 euro. Relații la telefon

767 EUR/m2 | 150 m2

Sighisoara, Mures

Apartament la parter
5
7

Apartament la parter

Apartament 40 mp cu acces direct din strada . Actualmente este folosit ca și magazin alimentar . Foarte ușor se poate aduce la starea inițială ,poziționat foarte bine în cartierul Plopilor , aproape de Kaufland ,stație de autobuz,de o mică piața agroalimentar,magazine multe în apropiere,dispune de apă ...

900 EUR/m2 | 40 m2