Imobiliare Targu Mures Unirii Mures

Hartă Listă
Filtre active: Mures Targu Mures Unirii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartment cu 2 camere de inchiriat zona Unirii - AMA Residence
8
1

De închiriat apartament 2 camere | AMA Residence – Unirii | Bloc nou Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Unirii – AMA Residence, într-un bloc nou construit în 2025. Apartamentul este complet mobilat și utilat, amenajat cu mobilier modern și finisaje de calitate, ...

58 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 2 camere, 57 mp, parcare, Zona Hagi Stoian
8

Apartament cu 2 camere, 57 mp, parcare, Zona Hagi Stoian

TLB Imobiliare oferă spre închiriere apartament spațios cu 2 camere, situat în cartierul Unirii, Târgu Mureș. Apartamentul are o suprafață de 57 mp utili și este compartimentat astfel: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol, debara, cămară și două balcoane. Locuința se închiriază complet ...

57 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
500€ – 2 camere + terasă 60 mp | Ama Residence | Parcare inclusă
7

500 €/lună | 2 camere + TERASĂ 60 mp | Parcare subterană | Unirii – Ama Residence Târgu Mureș – Cartier Unirii Apartament modern + terasă cât un apartament! ✨ Descriere: Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 1 într-un bloc nou – Ama Residence. ✔ 60 mp utili ✔ ...

60 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Studio, 39mp, parcare, Zona AMA Residence
8

Studio, 39mp, parcare, Zona AMA Residence

TLB Imobiliare vă propune spre închiriere un studio modern cu o suprafață de 39 mp, situat în zona Ama Residence, Târgu Mureș. Detalii apartament: Suprafață: 39 mp Complet mobilat și utilat modern Dotări: mașină de spălat, frigider, cuptor, aragaz Apartament luminos și bine compartimentat Loc ...

39 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat,  parcare, zona AMA Residence
4

Apartament cu 2 camere, decomandat, parcare, zona AMA Residence

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Unirii, zona AMA Residence, într-un bloc nou și modern. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3 și se închiriază împreună cu loc de parcare inclus. Detalii proprietate: 2 camere decomandate Balcon generos, ...

56 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Studio, 39mp, parcare, Zona AMA Residence
8

Studio, 39mp, parcare, Zona AMA Residence

39 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa cu 4 camere, 135mp, Zona Unirii
11
1

Casa cu 4 camere, 135mp, Zona Unirii

TLB Imobiliare oferă spre vânzare casă individuală situată în cartierul Unirii, pe strada Lazăr Blejnari, în Târgu Mureș, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Proprietatea este amplasată pe un teren de 380 mp și dispune de o suprafață utilă de aproximativ 135 mp, oferind un spațiu generos, bine ...

1696 EUR/m2 | 135 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Unirii | 2 camere + parcare | mobilat modern | 400€
5

Unirii | 2 camere + parcare | mobilat modern | 400€

Închiriere apartament 2 camere – Unirii | Parter | Parcare | 400 €/lună Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în cartierul Unirii, pe strada Dr. Vasile Săbădeanu, într-un ansamblu rezidențial nou (2014), într-o zonă premium, liniștită și foarte apreciată. Chirie: 400 €/lună Loc ...

42 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament de vanzare-Unirii
3

Apartament de vanzare-Unirii

Apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + un balcon inchis de 4 mp. Se afla la etajul 4/4, cu acoperisul blocului renovat, izolat exterior recent, toate geamurile sunt termopan cat si la balcon. Apartamentul se preda ca si in poze:cu ...

1765 EUR/m2 | 52 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
 Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 €
8

Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 € Se oferă spre vânzare o casă individuală situată în Târgu Mureș, cartier Unirii, pe strada Sg. Maj. Lazăr Blejnari, într-o zonă liniștită, de case, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Preț: 315.000 ...

2143 EUR/m2 | 147 m2

unirii, Targu Mures, Mures

58 m2

unirii, Targu Mures, Mures

60 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere – Ama Residence | Grădină | Parcare |400 €/lună
5

Apartament 2 camere – Ama Residence | Grădină | Parcare | 400 €/lună ✨ Cauți un apartament nou, spațios, cu grădină proprie? Acesta este exact ce îți trebuie! Locație: Târgu Mureș – Ama Residence Suprafață: 56 mp + grădină 30 mp Etaj: Parter Chirie: 400 €/lună Compartimentare: ️ Living ️ Dormitor ️ ...

56 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – 3 camere | 81 mp + 3 terase | Zona Unirii –
8
1

Apartament de vânzare – 3 camere | 81 mp + 3 terase | Zona Unirii – Strada Pomilor Se oferă spre vânzare apartament modern, situat în zona rezidențială Unirii, pe strada Pomilor, într-un imobil nou, ideal pentru familie sau investiție. Suprafață utilă: 81 mp 3 terase: 16 mp, 7 mp și 1 mp An construcție: ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Duplex Panoramica Residence | 110 mp + curte 300 mp | prima închiriere
8

Închiriere duplex premium – Panoramica Residence, Unirii | Prima închiriere | 1.100 €/lună Se oferă spre închiriere casă tip duplex, situată în Târgu Mureș, cartierul Unirii – Panoramica Residence, într-o zonă liniștită, cu priveliște panoramică asupra orașului. Proprietatea este ideală pentru o familie ...

110 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Vand apartament 3 camere mobilat si utilat
8

Vand apartament 3 camere mobilat si utilat

Vânzare apartament 3 camere – Unirii | Mobilat complet | Parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament modern și funcțional cu 3 camere, situat în zona Unirii, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Apartamentul se află într-un bloc izolat integral, oferind un nivel ridicat de confort ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare, teren 1040 mp
14

Casă de vânzare, teren 1040 mp

Vilă ULTRA SPAȚIOASĂ | 1040 mp teren | Panouri fotovoltaice | Unirii | 270.000 € Dacă îți dorești o proprietate mare, aerisită și complet echipată, aceasta este exact genul de casă care rar apare pe piață Cartier Unirii – zonă liniștită, aer curat Preț: 270.000 € Casă ULTRA SPAȚIOASĂ, perfectă ...

1304 EUR/m2 | 207 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
 PENTHOUSE DE ÎNCHIRIAT | 200 mp | SPA (Jacuzzi + Saună) | 2 Nivele
20

PENTHOUSE DE ÎNCHIRIAT | 200 mp | SPA (Jacuzzi + Saună) | 2 Nivele | Unirii Park | 1.290 € | ✨ Descriere: O proprietate RARĂ pe piață! Îți prezentăm un penthouse exclusivist, cu 200 mp utili, desfășurat pe 2 nivele, situat în ansamblul rezidențial Unirii Park Residence. Design modern, open-space, finisaje ...

200 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa de Vanzare, Targu Mures
8
1

Casa de Vanzare, Targu Mures

Casă de familie deosebită – Zona Unirii, Târgu Mureș | 355.000 € O proprietate care oferă mai mult decât spațiu – oferă confort, liniște și sentimentul de acasă, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Târgu Mureș. Locație excelentă – Cartier Unirii La doar 200 m de: școală, ...

2006 EUR/m2 | 177 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Vând apartament in AMMA Residence, cu loc parcare!!!
8
2

Vând apartament in AMMA Residence, cu loc parcare!!!

Acest apartament din AMMA Residence – cartierul Unirii poate fi alegerea perfectă pentru tine. Apartamentul este decomandat, luminos și foarte bine compartimentat, situat la parter înalt, într-un ansamblu rezidențial apreciat. Preț: 119.000 € (negociabil) Compartimentare: ✔ living spațios și luminos ✔ ...

2164 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Vand casa 150 mp in Cart Unirii
3
11

Vand casa 150 mp in Cart Unirii

Casa este situata pe un teren de 380 mp in Cart Unirii pe o strada linistita. Este compusa din o bucatarie cu camara, o baie, o terasa {bucatarie de vara}si un dormitor, la parter. Are garaj mare si pivnita. Doua camere mari , balcon si casa scarii la etaj.

1000 EUR/m2 | 145 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

inchiriez apartament
8

inchiriez apartament

Închiriez apartament pe termen lung.Apartamentul este situat în cartierul rezidențial de pe str Vasile Sabadeanu, la etajul 2 din 3, mobilat și utilat, loc de parcare privat.Pret- 380 euro.

56 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere, Unirii, Tirgu-Mures
10
1

Apartament 3 camere, Unirii, Tirgu-Mures

Apartament de vanzare, 3 camere, 2 bai, balcon si pivnita. Apartamenul se afla intr-o zona linistita, in apropierea parcului si a zonei verzi, cu vedere pe ambele parti ale blocului. Apartamentul se vinde cu un loc de parcare acoperit in zona amenajata.

1962 EUR/m2 | 66 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 2 camere, 57 mp, parcare, Zona Hagi Stoian
8

Apartament cu 2 camere, 57 mp, parcare, Zona Hagi Stoian