Promovat
Apartament cu 2, 52mp, Zona EON
8
1

Apartament cu 2, 52mp, Zona EON

TLB Imobiliare spre închiriere un apartament primitor și complet renovat, situat în cartierul Tudor, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată la punctele cheie ale orașului. Detalii generale: * 2 camere, confort I, complet decomandat * Suprafață utilă: 52 mp * Etaj 4/4, într-un ...

52 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €
8
4

Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €

Apartament 2 camere | Mureșeni | Parter | Renovat | 68.000 € Târgu Mureș – Str. Hunedoara (lângă biserica ortodoxă) Dacă îți dorești un apartament curat, îngrijit și gata de mutare, într-o zonă liniștită – acesta poate fi alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu ...

1545 EUR/m2 | 44 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa 3 camere+ garsoniera separata, curte, gradina, anexe, Cristesti, Mures
14
1

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE Targu Mures este onorata sa va prezinte spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona linistita, cu curte individuala generoasa, situata la 10 minute de Targu Mures, in Cristesti. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde ...

889 EUR/m2 | 126 m2

Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Budai - Inchiriere apartament 3 camere - Str. Mimozelor
6

Budai - Inchiriere apartament 3 camere - Str. Mimozelor

COD INTERN ANUNT I/2971. Echipa Mao Imobiliare va propune spre inchiriere, apartament situat in zona Budai, strada Mimozelor, la doar cateva minute de centrul orasului, farmacii, magazine, statii de autobuz, scoala, gradinita. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp, compartimentare decomandata, ...

66 m2

Budai, Targu Mures, Mures

Unirii, vanzare apartament 2 camere, str. Decebal
12

Unirii, vanzare apartament 2 camere, str. Decebal

COD INTERN ANUNT V/2662RA Mao Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Unirii, pe strada Decebal, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către magazine, stații de autobuz, școli, farmacii, unități bancare și parcuri. Apartamentul are ...

1951 EUR/m2 | 51 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Maurer Residence - Inchiriere spatiu comercial - Str. Ion Heliade Radulescu
5

COD INTERN ANUNT I/2972H. Echipa Mao Imobiliare propune spre inchiriere, un spatiu comercial, la cheie, ideal pentru diferite activitati, situat in incinta Complexului Rezidential Maurer, zona Libertatii, strada Ion Heliade Radulescu. Spatiul are o suprafata utila de 64 mp, se afla la parterul unui ...

64 m2

Libertatii, Targu Mures, Mures

Ultracentral - Inchiriere sala de sport/ depozit - Str. Calarasilor
8

COD INTERN ANUNT I/2973H. Echipa Mao Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu cu functionare de sala de sport, dar se poate transforma in clinica, restaurant, depozit. Situat in zona Ultracentrala, strada Calarasilor, o zona usor accesibila direct din strada, cu multe locuri de parcare in fata ...

900 m2

Ultracentral, Targu Mures, Mures

Semicentral - Vanzare apartament 2 camere - Str. Libertatii
7

Semicentral - Vanzare apartament 2 camere - Str. Libertatii

COD INTERN ANUNT V/4810.. AGENTIA MAO IMOBILIARE !!NU SE PERCEPE COMISION DE LA CUMPARATOR!! Echipa Mao Imobiliare va propune spre vanzare, apartament situat in zona Semicentrala, strada Libertatii, aproape de toate punctele de interes comun. Apartamentul se afla la etajul 6 al unui bloc format din ...

1574 EUR/m2 | 47 m2

Semicentral, Targu Mures, Mures

Semicentral - Vanzare apartament 2 camere - Str. Libertatii
6

Semicentral - Vanzare apartament 2 camere - Str. Libertatii

COD INTERN ANUNT V/4811. AGENTIA MAO IMOBILIARE !!NU SE PERCEPE COMISION DE LA CUMPARATOR!! Echipa Mao Imobiliare, va propune spre vanzare, apartament situat in zona Semicentrala, strada Libertatii, aproape de toate punctele de interes comun. Apartamentul se afla la etajul 9 al unui bloc format din ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Semicentral, Targu Mures, Mures

Central - Inchiriere spatiu birou modern - Str. Arany Janos
6

Central - Inchiriere spatiu birou modern - Str. Arany Janos

COD INTERN ANUNT I/2974H. Echipa Mao Imobiliare propune spre inchiriere, un spatiu pentru birou si o terasa pentru relaxare, situat in zona Centrala, strada Arany Janos, o zona premium, aproape de toate punctele de interes comun. Spatiul se afla la etajul 1 al unei cladiri compuse din 1 nivel, izolat ...

95 m2

Central, Targu Mures, Mures

Închiriez apartament cu 2 camere in Tg Mureș , zonă centrală
5

Închiriez apartament cu 2 camere în Tg Mureș, zonă centrală, parter înalt, mobilat și utilat complet. Preț 400 euro.

62 m2

Targu Mures, Mures

Vând apartament cu 2 camere în Tg Mureș, zonă centrală, Bld 1 Decembrie 1918
7
1

Vând apartament cu 2 camere în Tg Mureș, Bld 1 Decembrie 1918, zonă centrală, parter înalt, mobilat și utilat complet, imediat ocupabil. Preț 130.000 euro, negociabil.

2031 EUR/m2 | 64 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu 2 camere de vânzare – zona centrală, - Zona Policlinica
11

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 8 din 10, într-un bloc izolat termic, cu lift schimbat în ultimii ani. Suprafață: 55 mp Compartimentarea este semideschisă, prin deschiderea holului către living și bucătărie, oferind mai multă lumină naturală și senzație de ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Targu Mures, Mures

Garsoniera recent renovata, 27 mp, zona Tudor
5

Garsoniera recent renovata, 27 mp, zona Tudor

BLITZ vă oferă spre vânzare o garsonieră cochetă, situată la parter, în cartierul Tudor, într-o zonă foarte liniștită și apreciată pentru confortul și accesibilitatea sa. Apartamentul a fost recent renovat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Locuința beneficiază de un ambient plăcut și luminos, ...

2519 EUR/m2 | 27 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere de vânzare, 56 mp, zona Unirii
6

Apartament 2 camere de vânzare, 56 mp, zona Unirii

BLITZ propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere în zona Unirii, situat într-un bloc nou, la parter, cu suprafață utilă de 56 mp, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul este complet mobilat și utilat, pregătit pentru mutare imediată. Compartimentarea este foarte practică și spațioasă: ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Spatiu comercial birouri de inchiriat, 45 mp, in Centru
6

Spatiu comercial birouri de inchiriat, 45 mp, in Centru

Star Galaxy Imobiliare inchiriaza spatiu comercial situat la demisol, intr-o cladire de birouri din zona centrala, avand suprafata utila de 45 mp. Compartimentare: 1 camera mare, 1 baie 1 hol si 1 bucatarie mobilata si utilata, fiind potrivit pentru diverse activitati comerciale sau profesionale precum: ...

45 m2

central, Targu Mures, Mures

Vând apartament 2 camere   Unirii, 52 m , centrală, izolat
9
4

Vând apartament 2 camere Unirii, 52 m , centrală, izolat

Vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Unirii, Târgu Mureș. 52 m Etaj 4 4 Centrală termică proprie Geamuri termopan Ușă metalică Izolație termică interior + exterior Bloc curat, zonă liniștită Apartamentul este ideal pentru locuit sau investiție, cu acces rapid la magazine, ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

2 camere etaj 2 Semicentral, decomandat,
5
7

2 camere etaj 2 Semicentral, decomandat,

Apartament 2 camere, et 2, decomandat , zona Moca, lângă Topmed, Nova Vita, Kaufland, Lidl...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Targu Mures, Mures

Apartament Ultracentral
5

Apartament Ultracentral

Închiriez apartament cu o cameră ultracentral Piata Trandafirilor. Parter,curte comună, zonă liniștită,pretabil locuință s-au sediu.

36 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere + terasa 29 mp
8

Apartament 2 camere + terasa 29 mp

De vânzare apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou, finalizat în anul 2025, situat în zona Unirii, Cartier AMA Residence, Targu Mureș, in apropierea Hotelului Tempo. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, cu lift. Are o suprafață utilă totală de 58 mp + terasa de 29 ...

2584 EUR/m2 | 58 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Vand Spatiu Comercial 7 Noiembrie
1
12

Vand Spatiu Comercial 7 Noiembrie

Vand spatiu comercial de 120 mp in Targu Mures zona 7 Noiembrie Dotari : - spatiu de depozitare - curent trifazic - centrala termica - 2 wc-uri - 3 iesiri Pretabil pentru orice fel de activitate,cabinet medical, clinica medicala, birou notarial, birouri, etc Pret 130.000 Euro Negociabil Pentru mai multe ...

1083 EUR/m2 | 120 m2

Targu Mures, Mures

inchiriez birouri, spatii depozitare parcare
8

inchiriez birouri, spatii depozitare parcare

închiriez in Târgu Mureș, 7 noiembrie zona Unic, Strada Lacramioarei 9: birou, spațiu depozitare, grup sanitar,loc parcare in curte. Spațiul beneficiază de 1 baie, birou și spațiu de depozitare cu ușa d garaj acționată la telecomanda. Total spațiu de închiriat, aproximativ 80 mp. Pentru detalii suplimentare ...

5 EUR/m2 | 80 m2

22+Decembrie+1989, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere 19

Apartament cu 3 camere

Vand apartament vu trei camere. Zona centrala . Pusa la punct. Geamurile termopan. Usa principala noua. Pretzl. 80.000 de euro.

1172 EUR/m2 | 58 m2