Promovat
Teren de vanzare | 8800 mp | Viile Dealul Mic
3
2

Teren de vanzare | 8800 mp | Viile Dealul Mic

Va prezentăm spre vanzare un teren generos ,cu o suprafata de 8800 mp, intr-o zona in plina dezvoltare, in zona Viile Dealul Mic, o zonă accesibilă și bine conectată la principalele artere de circulație din Târgu-Mureș. Cu un amplasament strategic într-o zonă în plină dezvoltare, acest teren oferă multiple ...

8,800 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 4 camere, 98 mp, bloc 2020, parcare + boxă, mobilat   Tg. Mureș
9
1

Apartament 4 camere, 98 mp, bloc 2020, parcare + boxă, mobilat Tg. Mureș

Se oferă spre vânzare, direct de la proprietar (fără comision), un apartament spațios și modern, ideal pentru o familie care dorește liniște și siguranță, situat în Tg. Mureș, strada Remetea, Unirii. Blocul este la 15 min de mers pe jos pana la scoala Alexandru Ioan Cuza din cartierul Unirii. Stație ...

1908 EUR/m2 | 98 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Studio - Concept 9
20

Studio - Concept 9

✨ Studio premium în Concept 9 – o adevărată operă de artă Închiriere / Vânzare apartament tip studio – Concept 9, Târgu Mureș Se oferă studio exclusivist, situat în ansamblul rezidențial Concept 9, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Târgu Mureș. Concept 9 oferă echilibrul perfect între ...

3488 EUR/m2 | 43 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare, teren 1040 mp
14

Casă de vânzare, teren 1040 mp

Vilă ULTRA SPAȚIOASĂ | 1040 mp teren | Panouri fotovoltaice | Unirii | 270.000 € Dacă îți dorești o proprietate mare, aerisită și complet echipată, aceasta este exact genul de casă care rar apare pe piață Cartier Unirii – zonă liniștită, aer curat Preț: 270.000 € Casă ULTRA SPAȚIOASĂ, perfectă ...

1304 EUR/m2 | 207 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hală de inchiriat in cartierul Tudor
5
1

Hală de inchiriat in cartierul Tudor

Închirie hală în cartierul Tudor pe strada livezeni, suprafața 70 mp, apă curent trifazic, centrală pe gaz ,toaletă proprie, elevator , compresor aer 380 litri trifazic , ideal pt cosmetizari sau service .

70 m2

Targu Mures, Mures

Apartament frumos 3 camere, Dâmbu Pietros
5

Apartament frumos 3 camere, Dâmbu Pietros

Se vinde un apartament frumos cu 3 camere, confort 2 sporit în Dâmbu Pietros, are 56 mp utili. Se află într-o zonă liniștită a cartierului, cu multă verdeață. Este poziționat la etajul 4 4 al imobilului, fără probleme de înfiltrații, imobilul fiind izolat exterior recent. Camerele sunt decomandate, are ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Dambu Pietros, Targu Mures, Mures

Vand 45 ari de teren intravilan la Viile Budiului - Tg.Mures
4
2

Terenul este la Viile Budiului, apartine de Tg.Mures, are utilitati la poarta, Panta nu este mare. Priveliste frumoasa si liniste . pret 12 euro mp negociabil

4,450 m2

Budiului, Targu Mures, Mures

vand casa la rosu cu 10 ar teren sau cu 15 ar teren
2
6

vand casa la rosu cu 10 ar teren sau cu 15 ar teren

casa la roșu și teren la alegere cu 10 ar sau 15 ar

1538 EUR/m2 | 130 m2

Targu Mures, Mures

Ap. 2 Camere Mobilat si Utilat cu Parcare Privata de Inchiriat Maurer
10

Ap. 2 Camere Mobilat si Utilat cu Parcare Privata de Inchiriat Maurer Fayora Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament nou, cu doua camere, complet mobilat si utilat modern, avand suprafata de aproximativ 60 mp utili. Imobilul este total decomandat si este compus din: un living spatios, un ...

Libertatii, Targu Mures, Mures

Apartament cu o cameră
4

Apartament cu o cameră

Se închiriază apartament cu o cameră în centrul orașului Târgu Mureș aprope de McDonald's. Utilat și mobilat. Etajul 1.

37 m2

Central, Targu Mures, Mures

Apartament 5 camere, 145 mp, zona Mureseni
10

Apartament 5 camere, 145 mp, zona Mureseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament exclusivist, unde eleganta, spatiul si confortul se imbina perfect. Este pozitionat in zona Mureseni, intr-una dintre cele mai dinamice si accesibile zone din Targu-Mures. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui imobil nou (2022), cu o priveliste frumoasa ...

1724 EUR/m2 | 145 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 1 camera, Dambu
9
1

Apartament 1 camera, Dambu

Apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, in cartierul Dambu Pietros, Bulevardul 1848, deasupra la BRD, etaj 3 3 fără probleme de infiltratii apa. Hidroizolația este făcută recent. (10 ani garanție).Situat aproape de școli, grădinițe, magazine comerciale, parcuri, biserica, bănci , stațiile de transport ...

1615 EUR/m2 | 39 m2

Dambu Pietros, Targu Mures, Mures

Teren intravilan de vinzare
3
1

Teren intravilan de vinzare

Terenul este pe strada Ion vlasiu în Tg Mureș are 1200metri pătrați este nivelat cu buldo posibilități foarte mari pentru panouri solare singura rugăminte sa nu discutați cu vecini ca ei nar vrea sa se construiască acolo , terenul este în regula se poate construi pentru orice informație stau la dispoziția ...

1,200 m2

Targu Mures, Mures

De vanzare apartament 3 camere Aleea Carpati 3

De vanzare apartament 3 camere Aleea Carpati

de vanzare apartament cu 3 camere in aleea carpati, in blocul nr 41 etaj 3 4. Bloc din caramida. Pret 115 000 euro negociabil.

1983 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

2 camere Tudor str. Busuiocului
5
2

2 camere Tudor str. Busuiocului

de închiriat apartament 2 camere. cartier Tudor, str. Busuiocului. zona foarte liniștită. in proximitate stații de autobuz, scoli, grădinițe, mall. recent renovat (inclusiv instalație tehnica și electrica), mobilat modern și utilat complet cu echipamente de calitate. prima închiriere, preferabil pe termen ...

62 m2

Targu Mures, Mures

Garsonieră Tip Azomures
5
2

Garsonieră Tip Azomures

Vând garsonieră tip AzoMureș, situată în Târgu Mureș, zona Mureșeni, Strada Hunedoara. Gata de locuit închiriat. Detalii proprietate: Suprafață: 13 mp. Etaj: 3 din 4. Dotări confort: Aer condiționat, convector electric. Stare: Renovată întreținută. Mobilare: Se vinde complet mobilată. Utilare: Parțial ...

2000 EUR/m2 | 13 m2

Mureseni, Targu Mures, Mures

Apartament cu o camera
5
2

Apartament cu o camera

Apartament 1 cameră de vânzare Tudor Se oferă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, pe strada Rămurele, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are o suprafață de 30 mp și este compartimentată eficient: cameră, baie și bucătărie. În plus, dispune de balcon închis ...

2300 EUR/m2 | 30 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Casă stil mediteranean, 100 mp, teren generos 688 mp, zona Unirii
7

Blitz propune spre vânzare o casă pe un singur nivel, construită în anul 2019, situată în zona Unirii, într-un cartier liniștit, retras de la drumul principal, oferind astfel intimitate și confort. Proprietatea dispune de un teren generos de 688 mp, cu acces pe drum privat (lățime de 4,06 m), beneficiind ...

2699 EUR/m2 | 100 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Dacia
9

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Dacia

Blitz propune un apartament de 2 camere situat în zona Dacia – una dintre cele mai căutate din Tudor. 40 mp utili Etaj 4/4 – fără vecini deasupra + liniște Luminos, călduros și eficient Compartimentare: * living * dormitor * bucătărie * baie cu cadă * balcon Ce îl face atractiv: * centrală proprie ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

apartament de vanzare in  Maurer
7

apartament de vanzare in Maurer

locatie :Str Ion Heliade Radulescu 24 bloc10 suprafata : 58 mp camere. : 2 bai. : 1 etaj : 6 din 9 lifturi. : 2 boxa de depozitare la subsol an constructie 2021 pret : 129500 euro apartament luminos si luminos situat in ...

2233 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Targu Mures, Mures

Apartament 1 camera, Tudor, Munteniei, Cantemir, mobilat utilat
5

Sorin Baratosi Agentia "VELA Imobiliare" Contact intre orele 08:00 18:00. De inchiriat apartament cu o camera, situat in cartierul Tudor Vladimirescu, str. Munteniei. Situat la etajul 3 din 5. Este foarte bine iluminat natural. Apartamentul este format din camera, bucatarie, hol, camara si baie. Suprafata ...

42 m2

Tudor Vladimirescu, Targu Mures, Mures

Vand 2 cam Dambu confort 1
9
2

Vand 2 cam Dambu confort 1

Vand apartament cu 2 camere situat in cartierul Dambu (aproape de bulevard), etaj 4 din 10, confort 1, decomandat, compus din: hol, bucatarie, camara, 2 camere, baie cu geam si balcon lung de 8 metri inchis in termopan. Imobilul se incadreaza in clasa energetica B.

1473 EUR/m2 | 55 m2

Dambu%252bPietros, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere, 65mp, zona UMFST
8

Apartament cu 3 camere, 65mp, zona UMFST

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat in cartietul Cornisa, în proximitatea UMFST și a Spitalului Județean, Târgu Mureș. Detalii proprietate: 3 camere 2 dormitoare Living open space cu bucătărie și zonă de dining 2 băi Balcon Bloc mic și liniștit Apartamentul ...

65 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

Garsoniera, decomandata, 50mp, zona UMFST
7

Garsoniera, decomandata, 50mp, zona UMFST

TLB Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament spațios cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită, la doar 10 minute de mers pe jos de UMFST, perfect pentru medici rezidenți sau studenți. Detalii apartament: Suprafață: 50 mp Compartimentare: decomandat Cameră spațioasă cu pat matrimonial și ...