Hartă Listă
Filtre active: Mures Tarnaveni Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vind apartament 2 camere decomandat in zona bună etaj 4 in cartierul Victoriei Tirnaveni 44.000
8
2

De vînzare apartament cu 2 camere decomandat in localitatea Tirnaveni Mureș etaj 4 in Cartierul Victoriei Nr 21.Pret 44000 .Mai multe relații la Nr de tel. .

863 EUR/m2 | 51 m2

Tarnaveni, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 45000euro Negociabil
6

Apartament 45000euro Negociabil

apartament 65 metri 2camere bucatarie balcon pod garaj teren

692 EUR/m2 | 65 m2

Boziaș, Tarnaveni, Mures

863 EUR/m2 | 51 m2

Tarnaveni, Mures

Teren Intravilan

Teren Intravilan

Teren intravilan de vanzare in Tarnaveni str. Prefect Vasile Moldovan nr.47. Informatii la telefon .

Tarnaveni, Mures

Apartement 3 camere, Aleea garii

Apartement 3 camere, Aleea garii

Apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Aleea gării , bl 1 h , etaj 2. Apartamentul se vinde mobilat. Mai multe detalii la : ( ) sau ( )

Tarnaveni, Mures

Vând casă
1

Vând casă

Vând casă în Târnăveni ultracentral cu 2 etaje , 5 camere și baie pe fiecare nivel. Casa se află la 3 minute de mers pe jos de primăria Târnăveni și 5 minute de mers pe jos de piața

500 EUR/m2 | 300 m2

Tarnaveni, Mures

Teren de vanzare Tarnaveni
2

Teren de vanzare Tarnaveni

Vand teren 10.000 mp la iesirea din Tarnaveni spre Medias pe partea dreapta, cu deschidere de 42 ml la drumul national 14A.Limita intravilanului se afla la 75 ml fata de axul drumului.Pret 8,5 euro mp in luna decembrie

Tarnaveni, Mures

Teren Custelnic Tarnaveni
4

Teren Custelnic Tarnaveni

Teren intravilan in Custelnic , Tarnaveni . terenul dispune de apa , proiect la curent iar gazul trece pe langa proprietate suprafata 540 mp2 Gardul este facut dupa cum se poate observa si in poze !

550 m2

Tarnaveni, Mures

inchiriere teren depozitare
4

inchiriere teren depozitare

Vei găsi un spatiu de depozitare nou de 6000 m , ideal pentru logistică sau stocare. Are infrastructură completă pentru vehicule grele și aprovizionare. Accesul se face ușor direct pe autostradă. Proprietatea este sigură, cu alarmă, gard și supraveghere video. Terenul de 6.000 m oferă spațiu pentru ...

Tarnaveni, Mures

Apartament cu 2 camere in Cartier Păcii
5

Apartament cu 2 camere in Cartier Păcii

DE VĂNZARE APARTAMENT ÎN TÂRNĂVENI , Jud. Mureș, Cartier PĂCII la etajul 3 Apartament Confort 1, Decomandat cu o suprafață de 57m pătrați compus din două camere, hol, bucătărie, baie, balcon și pivniță . Blocul este izolat. Proprietar...Acte la zi Preț : 68.000 euro. FIX.( Nemobilat) Info la tel. ...

1193 EUR/m2 | 57 m2

Tarnaveni, Mures

Vand apartament 3 camere
9
3

Vand apartament 3 camere

Vand apartament in cartier Soimilor Piata, situat la etajul 2 4. Apartamentul este compus din 3 camere ( 2 dormitoare + 1 living ), bucatarie, baie, 2 holuri si un balcon inchis cu termopan. Fiind un imobil izolat si inchis cu geamuri termopan, la etajul 2, ajuta la costurile de intretinere. De asemenea, ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Tarnaveni, Mures

casa de vanzare
10
29

casa de vanzare

casa de vânzare in județul Mureș localitatea Târnăveni strada Crizantemelor 7

920 EUR/m2 | 87 m2

Tarnaveni, Mures

Închiriez apartament cu 2 camere
8

Închiriez apartament cu 2 camere

Închiriez apartament 2 camere în Târnăveni.

50 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament 2 camere+balcon zona centrală 1

Apartament 2 camere+balcon zona centrală

Se vinde apartament in Târnăveni, jud. Mureș, str. 1 decembrie 1918, bl. 1, etaj 2 (peste drum de Lidl). Zona este centrală, având diverse facilități în apropiere: -Lidl la 2 minute pe jos -Kaufland la 4 minute pe jos -2 farmacii la 3 minute pe jos -statie autobuz la 4 minute pe jos -spital policlinica ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Tarnaveni, Mures

vand casa in Tarnaveni
5

vand casa in Tarnaveni

vand casa in Tarnaveni contact aici pe publi. pret negociabil!

889 EUR/m2 | 90 m2

Tarnaveni, Mures

casa de vanzare
10
2

casa de vanzare

casa de vânzare in seuca, mures, compusă din trei camere, baie, Bucătărie , cămara, pivnița și un garaj pt doua mașini cu canal...... terenul aferent este de 2158 m pătrați,apa curenta plus fântâna cu apa f buna, centrală termică cu condens, instalația de curent e noua,zona este neinundabila și foarte ...

60 EUR/m2 | 2,158 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament vand sau schimb
9
1

Apartament vand sau schimb

Vand sau schimb cu casa ,apartament cu 3 camere,3 balcoane,balconul de la bucatarie este transformat in bucatarie de gatit, apartamentul este la etajul 4.Cartier Viitorului. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10 cm.Geamuri termopane.Apartamentul se vinde mobilat,instalatie electrica noua.instalatie ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Boziaș, Tarnaveni, Mures

Vând casă în satul Seuca comuna Gănești
10
9

Vând casă în satul Seuca comuna Gănești

Vând casă în comuna Gănești satul Seuca,,,compusa din trei camere,,living,bucătărie,baie,cămară ,pivniță ,garaj ,,Amenajata cu centrala proprie,,,parchet ,gresie , faianță,,,,are o bucătărie de vară pe curte ,un foișor și o magazie,,,livada cu 70 pomi fructiferi,gradina de zarzavaturi,vita de vie,,,curtea ...

621 EUR/m2 | 153 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament 3 camere decomandat mobilat si utilat, la cheie
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat si utilat, la cheie

Apartament de vânzare în cartierul Viitorului, situat la etajul 3 din 4. Locuința are 3 camere, dintre care 2 dormitoare, living cu bucătărie, baie, hol și spațiu de depozitare. Este complet decomandat, cu acces în toate încăperile din holul principal. Suprafața este de 53 mp, iar apartamentul dispune ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Central, Tarnaveni, Mures

Casă de vânzare
5

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Târnăveni, județul Mureș.

209 EUR/m2 | 719 m2

Tarnaveni, Mures

Casa de vanzare in Tarnaveni
7
9

Casa de vanzare in Tarnaveni

Se vinde casa in Tarnaveni, strada digului, suprafata teren 360 metri patrati, casa are nevoie de renovare.. informatii la tel . 42000 euro

500 EUR/m2 | 90 m2

Tarnaveni, Mures

Vând apartament 2 camere Târnăveni
8

Vând apartament 2 camere Târnăveni

Vând apartament confort I în Târnaveni, cartier Victoriei, 2 camere, etaj 4, centrală, termopane, aer condiționat, balcon închis. Se vinde semi-mobilat (fără mobila din camera mare), are o suprafață de 53 mp. Merită văzut. Mai multe informații la tel: (

981 EUR/m2 | 53 m2

Tarnaveni, Mures

vand casa in tarnaveni
5
2

vand casa in tarnaveni

Casa în Târnăveni str Avram Iancu nr 192H compusa din :parter 2 camere,bucătărie,baie ,cămară. mansarda 2 camere ,bucătărie preț 39000eur

390 EUR/m2 | 100 m2

Tarnaveni, Mures

Casa + anexa cu potential comercial str Garoafei Tarnaveni
7

Casa + anexa cu potential comercial str Garoafei Tarnaveni

Vand casa + anexa cu potential comercial, pe str Garoafei, langa dig. Suprafata utila casa principala: 80 mp Casa este formata din 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 baie si 1 cămara. De asemenea, casa dispune si de pod. Casa este izolata pe toata partea din spate ( de catre dig). Pe aceeasi curte se ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tarnaveni, Mures

vand sau schimb casa cu apartament
12
20

vand sau schimb casa cu apartament

vand sau schimb casa cu apartament ,format din 3 camere,doua bucatari ,baie ,hol si cămară, geamuri și uși termopan, centrala prin condensare ,izolart la exterior ,apa ,gaz, curent,aproape de kaufland, lidl ,spital farmacie ,scoala,Str bradului nr 25 ,zona frumoasă și liniștită, preț 80.000 euro,Nu coraborez ...

152 EUR/m2 | 525 m2

Tarnaveni, Mures

Vand apartament
5

Vand apartament

Vand sau schimb apartament cu casa in cartier viitorului ,bloc 13L ,la parter cu 3 camere,bucătărie,baie cămară apartamentul este renovat, are centrala ,aer condiționat, termopane ,gresie, faianță, sapă de beton trasa in tot apartamentul, parchet,canalizare facuta

889 EUR/m2 | 54 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament cu trei camere 2 bai bucatarie balcon închis geamuri termopan apartamentul este izolat termic si se afla la etajul 4 situat în cartierul Tineretului.

721 EUR/m2 | 86 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomodat în Tg Mureș cartier Dacia strada Brașovului numărul 4 etaj 3 apartament 11 mai multe detalii la numărul de telefon

19231 EUR/m2 | 52 m2

Tarnaveni, Mures

Vand apartament cu 2 camere 8

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament confort doi cu 2 camere, bucatarie, baie, camara, balcon inchis cu termopan, situat la etajul II in cartierul 1 Decembrie 1918. Detalii la numarul de telefon ,

856 EUR/m2 | 45 m2

Tarnaveni, Mures

Vand apartament in cartier Viitorului
4
8

Vand apartament in cartier Viitorului

Adresa: Viitorului bloc 13 M et 1 Apartamentul este confort 3, cu 2 camere Are centrala, geamuri termopan, usa metalica si parchet Apartamentul se vinde cu tot ce este in el

690 EUR/m2 | 29 m2

Tarnaveni, Mures

Vând garsonieră
1
2

Vând garsonieră

De vânzare garsonieră in Cartier 1 Decembrie 1918 ( Blocuri Seuca), etaj 1, deasupra de Profi.

528 EUR/m2 | 36 m2

Tarnaveni, Mures

casa de vanzare in tarnaveni jud.mures
5
11

casa de vanzare in tarnaveni jud.mures

casa complet renovată la interior plus lemnărie acoperiș tot nou detalii la numărul ! sau lăsați mesaj

488 EUR/m2 | 80 m2

Boziaș, Tarnaveni, Mures

Pacii - Apartament 3 camere - 59,800 euro
10

Pacii - Apartament 3 camere - 59,800 euro

Vand apartament 3 camere, decomandat, suprafata utila 67 mp cartier Pacii, bl. 2I, etaj 4 orientare SE (Av. Iancu) balcon inchis boxa subsol, energie electrica - (aprox. 6 mp) garaj aprox. 16 mp - disponibil la pret aditional parchet din lemn masiv laminat gresie, geamuri termopan, centrala ...

893 EUR/m2 | 67 m2

Central, Tarnaveni, Mures

Van garaje noi cu teren propriu
1

Van garaje noi cu teren propriu

Vand garaje noi cu teren propriu si CF individual Suprafata 22mp 2x4m Nu raspund la mesaje

Tarnaveni, Mures

Casa str Liliacului zona centrala, Tarnaveni
2
3

Casa str Liliacului zona centrala, Tarnaveni

Casa are Sc= 80 mp si Sd=149mp.casa de locuit construita pe fundatie de beton, zidarie din caramida, acoperita cu tigla, regim D+P : la demisol are bucatarie, 1 camera, camara hol cu casa scarii si pivnita cu intrare separata. La parter: 2 camere mari, 1 baie cu lavoar, wc, cada si masina de spalat noua, ...

588 EUR/m2 | 80 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament 3 camere cartier Victoriei renovat
10
2

Apartament 3 camere cartier Victoriei renovat

Apartament 3 camere cartier Victoriei Vând apartament cu 3 camere-parter, renovat în urmă cu 5 ani, instalație sanitară, electrica, canalizare separată. Mobilier la comandă. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul se află într-un cartier liniștit aproape de toate punctele de interes ...

1157 EUR/m2 | 70 m2

Tarnaveni, Mures

Dau in chirie Spatiu comercial central in Mun. Tarnaveni!
9

Dau in chirie Spatiu comercial central in Mun. Tarnaveni!

Dau in chirie spatiu comercial situat stradal, central, in Mun. Tarnaveni, Str. Frumoasa nr. 10, jud. Mures. Spatiul comercial este alcatuit din doua camere (ambele cu intrare stradala), spatiu tehnic (care include centrala termica) si baie, totalizand o suprafata de 67 mp.

67 m2

Tarnaveni, Mures

Casa de vanzare str. Horia , nr.17
10
5

Casa de vanzare str. Horia , nr.17

Casa de vanzare in zona centrala. Str.Horia Nr.17 Tarnaveni,Mures. Pret negociabil 120.000 EUR. Casa are o suprafata construita la sol de 248 mp. La demisol are pivnita,garaj +canal pentru reparat masini si curent trifazic. In spatele garajului o incapere cu gaz,apa,canalizare si curent trifazic. ...

484 EUR/m2 | 248 m2

Central, Tarnaveni, Mures

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Vand casa cu o suprafata de 380m2 locuibili complet mobilata . Anul constructiei 2014. Suprafata terenului este de 3000 m2. Langa casa se afla 3 garaje proprietate personala (20.000 eur pret pentru un garaj). Mai multe informații la nr de tel 015750220984(Germania0049)

895 EUR/m2 | 380 m2

Tarnaveni, Mures

Ap. 2 camere , 55 mp , bl. Seuca
5
4

Ap. 2 camere , 55 mp , bl. Seuca

Vand apartament cu 2 camere decomodat la etajul 4 cu 2 camere baie bucatarie cu inbunatațiri. Are gresie faianța parchet 2 balcoane geamuri termopane Are condiționat Acoperişul a fost facut anul trecut Frigider nou maşina de spalat nou TV nou Se vinde semimobilat Centrala termica

691 EUR/m2 | 55 m2

Tarnaveni, Mures

Vand spatiu comercial
5

Vand spatiu comercial

Vând spațiu comercial plus spațiu de locuit, cu posibulitate de preluare afacere, front stradal cu vitrină mare, vad comercial foarte bun, stradă circulată. imobil cu parter și etaj, construcție nouă după anii '90, fundație de beton, zidărie din cărămidă, placă de beton dublu ranforsata între cele două ...

160 m2

Tarnaveni, Mures

De vanzare apartament cu 2 camere str.soimilor
10
1

De vanzare apartament cu 2 camere str.soimilor

Se vinde apartament cu doua camere, bucatarie ,baie ,balcon inchis ,camara ,debara,usa de intrare de metal geamuri termopan peste tot in camere parchet de lemn ,in baie si bucatarie gresie, faianta apartamentul se afla intr-o stare buna se poate muta imediat .Apartamaentul se afla la etajul1.mai multe ...