Hartă Listă
Filtre active: Neamt Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial, casă de vacanță
4

Spatiu comercial, casă de vacanță

Momentan este spațiu comercial dar se poate modifica in casă de vacanță sau altceva

395 EUR/m2 | 100 m2

Bună , Farcasa, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren Lacul Bicaz 64m deschidere la lac
1
17

teren Lacul Bicaz 64m deschidere la lac

teren extravilan Poiana Largului, 64m deschidere la lac

Roseni, Neamt

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vânzare apartament cu 2camere 63mp, decomandat in cartierul Mărăței Piatra Neamț

873 EUR/m2 | 63 m2

Cartier Mărăței , Piatra Neamt, Neamt

Vand teren livada Dobreni Neamt spre Prohal
10
42

Vand teren livada Dobreni Neamt spre Prohal

Terenul este situat pe partea dreapta, la iesirea din Dobreni spre Negresti. Livada de pruni, pomi batrani. Suprafata 2700 metri patrati. Deschidere 15 m la drum.

Dobreni, Neamt

Vand casă bătranească +teren în Savinesti
1
19

Vand casă bătranească +teren în Savinesti

Vând casă bătranească cu 850m pătrați în comuna Savinesti str Liliacului 61.Apă în curte,canal ,lumină și gaz la poartă. 25,000 euro.

625 EUR/m2 | 40 m2

Savinesti, Neamt

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala
5

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere etaj 2 (boxa inclusa la subsol)situat in zona Starii Civile.Imobilul nu dispune de imbunatatiri avand doar centrala si geamuri termopan.Exclus total Agentii.

1023 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Promovat
Apartament de închiriat in Dărmănești
5

Apartament de închiriat in Dărmănești

Închiriez apartament cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat Etaj 2 renovat 280 negociabil

70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Închiriez apartament regim hotelier
5

Închiriez apartament regim hotelier

Închiriez apartament 2 camere, zona 1 Mai. Dotari : televizor, frigider, aragaz, centrala termica, wi-fi.

60 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere
1
3

Vand apartament 2 camere

Persoana fizica. Vand apartartament 2 camere, zona Petrom Kaufland Obor, etaj 2. Apartamentul a fost "demolat" si reamenajat de la cota zero, cu materiale de calitate si raspundere. Printre altele, turnat sapa, parchet, gresie, faianta, toate de calitate, zugravit si var, tamplarie termopan, usi la comanda, ...

1602 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Inchiriez spatii comerciale
8
1

Inchiriez spatii comerciale

Inchiriez spatii comerciale in mun Piatra-Neamt, suprafețe cuprinse între 24-240 mp, pret 2.5 euro mp, negociabil! Rampa acces auto (pt incarcare descarcare materiale), spatii de parcare, acces curte interioara cu autocamioane! Pretabil activitate comerciala, productie, depozitare etc

140 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând închiriez hala industrială în Roman
7
2

Vând închiriez hala industrială în Roman

Vând sau închiriez hala industrială în Roman, langa fabrica Mora, cu acces rfacil de pe soseaua de centura: - suprafața teren - 3138 mp - suprafața construcții - 866 mp, constând din birouri, vestiare, grupuri sanitare, spații producție, magazii. Constructiile sunt din panouri tip sandwich si caramida, ...

456 EUR/m2 | 866 m2

Roman, Neamt

Promovat
Proprietate spectaculoasă de 31.500 mp, cu iazuri și case locuibile
5

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, cu o suprafață totală de 31.500 mp, într-un cadru natural spectaculos, înconjurat de dealuri, terenuri verzi și peisaje deschise. Proprietatea este compusă în mare parte din iazuri amenajate artificial, populate cu pește, completate de vegetație matură, ...

31,500 m2

Negresti, Neamt

Inchiriez ap 2 camere
5

Inchiriez ap 2 camere

Proprietar inchiriez apartament cu 2 camere, zona Umbreluta, etaj 4, este mobilat si utilat, izolat la exterior. Pret 1100 ron pe luna plus o luna garantie.

40 m2

Umbreluta, Roman, Neamt

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Casă de vanzare
5
35

Casă de vanzare

Casă este situată în Roman, cartier Nicolae Bălcescu, strada Lupeni nr.34. Suprafața totală este de 560 m.p., incluzând locuința, curtea și gradina. Deschiderea este de 14 m. Locuința este formată din 4 camere și două holuri, având două intrări separate.

333 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Teren Ion Creanga, Roman, Neamt
4
1

Teren Ion Creanga, Roman, Neamt

Vând 20.000 mp de teren în comuna Ion Creangă, sat Ion Creangă, zona capu dealului. și alte 2 suprafețe ce sunt în total de 10.000 mp, aflate pe raza comunei. Priveliște frumoasă spre pădure, acces facil. Preț 1 euro mp. Preț valabil doar daca se vând toate suprafețele la pachet. Mai multe detalii ...

20,000 m2

Ion Creanga, Neamt

Apartament de vanzare
10
10

Apartament de vanzare

Vand apartament cu doua camere decomandatt in Targu Neamt,,ultracentral pe Aleea Zimbrului in fata la notariatul Teodorescu la etajul 4.Apartamentul este renovat in totalitate,are centrala termica noua ,balcon mare inchis,usi din lemn masiv,bucatarie spatioasa mobilata si utilata complet.Este calduros ...

958 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Targu Neamt, Neamt

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi
1
9

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi

5.000 m.p. teren, intrare prin strada Vestului unde sunt locuințe, dar acest teren este extravilan. Ideal pentru agricultură sau investiție, păstrare pe termen lung Deschidere la drum 14,3 metri liniari, 356 m. lungime. Nr cadastral 66094

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4,  zona bd dacia piatra neamt
10
9

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4, zona bd dacia piatra neamt

pret 52000 euro, pret negociabil

1106 EUR/m2 | 47 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren cat intravilan
4

Vand teren cat intravilan

Particular, vând teren intravilan 2241mp2 în Sat Răucești de Jos, Jud. Neamt Impozit și acte la zi, fără obligații. Acces drum comunal din Str. Fdt. Coturi, curent electric aproape. Posibiltate construcție casă. Preț: 9 eur mp2.

Raucesti, Neamt

Teren de vanzare Piatra Neamt

Teren de vanzare Piatra Neamt

Proprietar vand parcela teren intravilan de 500 mp in Piatra Neamt str. Apusului cu dimensiunea de 22 23 m ideal pentru constructie casa. Pentru doritori, suprafata poate fi modificata. Terenul este intr-o zona linistita si beneficiaza de toate utilitatile la limita proprietatii. Pret 75 EURO mp.

500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Imobiliare

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (346) Roman (145) Targu Neamt (42) Dumbrava Rosie (20) Bicaz (14) Agapia (12) Alexandru cel Bun (11) Ceahlau (10) Girov (10) Horia (9) Raucesti (9) Savinesti (9) Bistrita (8) Dobreni (8) Hangu (8) Cotu Vames (7) Durau (7) Vanatori-Neamt (7) Bicazu Ardelean (6) Cordun (6) Costisa (6) Garcina (6) Pangarati (6) Buhalnita (5) Dulcesti (5) Negresti (5) Viisoara (5) Zanesti (5) Cracaoani (4) Ion Creanga (4) Secuienii Noi (4) Stefan cel Mare (4) Baltatesti (3) Gadinti (3) Grinties (3) Izvoru Muntelui (3) Oglinzi (3) Poienari (3) Roznov (3) Stejaru (Pangarati) (3) Tarcau (3) Tasca (3) Timisesti (3) Trifesti (3) Tupilati (3) Urecheni (3) Vadurele (Alexandru cel Bun) (3) Almas (2) Basta (2) Bodesti (2) Borca (2) Brasauti (2) Brates (2) Cazaci (2) Chiriteni (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nemtisor (2) Nisiporesti (2) Oslobeni (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Poiana Teiului (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sagna (2) Sarata (2) Silistea (2) Slobozia (Roznov) (2) Stejaru (Farcasa) (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Bara (1) Barcanesti (1) Bicaz-Chei (1) Bistricioara (1) Borlesti (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chilii (1) Ciurea (1) Cuejdiu (1) Dochia (1) Dodeni (1) Doina (1) Doljesti (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Farcasa (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Ghigoiesti (1) Grumazesti (1) Gura Vaii (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Lunca (Vanatori-Neamt) (1) Magazia (1) Margineni (1) Negresti (Dobreni) (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Preluca (1) Razboieni (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Secuieni (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Tarpesti (1) Tarzia (1) Tazlau (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Vadurele (Candesti) (1) Vaduri (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)