Hartă Listă
Filtre active: Neamt Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
5

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Central decomandat P.Neamt
11

Central decomandat P.Neamt

Apartamentul propus spre vanzare se gaseste situat in centrul orasului P.Neamt, este decomandat cu o suprafata utila de 56 mp. Nu are balcon dar cu posibilitatea realizarii unei logii in interior. Apartamentul dispune de toate dotarile necesare cu imbunatatiri calitative deoseite. Poate fi utilizat pentru ...

1152 EUR/m2 | 56 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
2 cam, 56 mp, cu gradina proprie, Str. Fermelor, 430 Eur lunar
9

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în Piatra Neamț, pe strada Fermelor, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp, are incalzire in pardoseala și este compartimentat eficient, oferind un living spațios, dormitor confortabil, bucătărie complet ...

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili
7
2

Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în cartierul Precista, Piatra Neamț. Suprafețe: 78,46 mp suprafață utilă 87,15 mp suprafață utilă cu tot cu balcon 96 mp suprafață construită Caracteristici: ♦ compartimentare decomandată ♦ situat la etajul 4 ♦ 2 ...

994 EUR/m2 | 78 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand ap 2 camere et 1
9
1

Vand ap 2 camere et 1

Vând apartament cu 2 camere decomandat Zona Favorit Etajul 1 Situat pe mijloc Apartamentul este in totalitate renovat Se vinde utilat și mobilat Fotografii reale Preț 60000 Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str Tineretului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand ap cu 4 camere ultracentral
10

Vand ap cu 4 camere ultracentral

Vând apartament cu 4 camere decomandat Zona ultracentrală Etaj intermediar , et 4 din 7 Apartamentul este total renovat Se vine utilat și mobilat Două băi , dintre care una s-a transformat în dressing, pt cine dorește se poate reutiliza Preț 99800 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog ...

1248 EUR/m2 | 80 m2

Roman, Neamt

Apartament 2 camere ETAJ 1 Darmanesti
16
3

Apartament 2 camere ETAJ 1 Darmanesti

Se închiriază un apartament cu 2 camere, situat în zona Dărmănești, într-o zonă liniștită și bine conectată, aproape de școli, centre comerciale și mijloace de transport în comun. Locuința este poziționată la etajul 1 din 4, are compartimentare decomandată și a fost renovată complet. Se închiriază mobilată ...

42 m2

Piatra Neamt, Neamt

CASĂ cu teren intravilan 2040 mp DRAGOMIREȘTI, judetul NEAMȚ
12
1

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare o casa in comuna DRAGOMIRESTI localitatea UNGHI. Casa este construita din chirpici in anul 1992, are suprafata construita desfasurata de 136 mp si este compusa din: 2 camere, 2 bucatarii, 1 hol, 1 baie si o terasa acoperita. Temelia casei este din beton iar acoperisul ...

230 EUR/m2 | 122 m2

Unghi, Neamt

Apartament 2 camere strada Mihai Viteazu ,etaj 2 - Piatra Neamt
6

De vânzare – Apartament 2 camere, Dărmănești – Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Dărmănești, pe strada Mihai Viteazu, la etajul 2. Compartimentare decomandată Balcon Centrală termică proprie Izolație termică exterioară Un apartament ...

1153 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter
12

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Precista, pe bulevardul Decebal, la parter. ✔️ Compartimentare practică ✔️ Balcon ✔️ Acces facil – ideal pentru locuit sau investiție Preț: 55.000 € negociabil Pentru mai multe informații și programarea unei ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Scolii nr,1 , 1200lei luna
6
1

De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 1, zona scolii nr 1. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat, are termopan, usa metalica, centrală termica, balcon. Pret 1.200 lei luna

50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, in zona Cresei, renovat integral 2026
18
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, spațios, cu bucătărie și living open space și 2 dormitoare, renovat integral 2026, situat în zona Creșei Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică nouă, în garanție, încălzire în pardoseală, instalații noi, tâmplărie pvc cu geam tripan, uși ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Roman, Neamt

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!
4

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!

Teren pentru hala langa centura ocolitoare Cordun pe strada Vioreleor!Suprafata teren 1717 mp,deschidere 29 m,adancime 58 m.Dupa cum se poate vedea in proiect ,se poate construi o hala de 200 mp (20m x 10m).In spatele terenului se poate concesiona de la primarie (circa 10 m) cale de acces pana la centura ...

1,717 m2

Cordun, Neamt

De inchiriat garsoniera cf1, mobilata și utilata in zona Piata Mica, 800 lei luna
4
2

De închiriat garsonieră cf1, mobilata și utilată in zona Piata Mica. Garsoniera are centrală termică, tâmplărie de termopan, ușa metalică la intrare. Pret: 800 lei luna

30 m2

Roman, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
3

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Hale si   birouriu     1900mp(  600+1300)m.p
11
1

Hale si birouriu 1900mp( 600+1300)m.p

HALA 590mp INCLUSIV BIRORI . 600mp si 1280mp , 200 m2p BIROURI CU TOATE DOTARILE, AUTORIZATIE ISU , Birouri curen electric 220v , 380v gaz metan , centrale termice noi numar etaj: 1, numar camere: 9, numar loc de parcare: 40, suprafata utila: ...

598 m2

Roman, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

  Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodesti (parcare)soseaua Piatra Neamt-Targu Neamt
3
6

Vand teren 15000 mp soseaua Piatra Neamt-Targu Neamt,situat intre localitatile,Dobreni si Bodesti (parcare). 520m lungime,29m latime. .Cadastru, extravilan.Pret negociabil.

Dobreni, Neamt

SPATIU COMERCIAL  77 mp, Bulevardul TRAIAN -Piatra Neamt
9

SPATIU COMERCIAL 77 mp, Bulevardul TRAIAN -Piatra Neamt

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre inchiriere un spatiu comercial pretabil pentru orice activitate situat pe Bulevardul Traian din Piatra Neamt. Spatiul comercial este compus din: magazin prezentare, magazin desfacere, birou, magazie, hol si grup sanitar avand suprafata construita de 94,76 mp. Vitrina ...

76 m2

Piatra Neamt, Neamt

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, zona centrala 300 euro luna
14

De închiriat apartament cu 2 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat în zonă Centrală - United Pub Apartamentul este izolat termic, are centrală, aer condiționat, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet din bambus și ușă metalică Preț: 300 lună

50 m2

Roman, Neamt

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10