Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3
10
7

Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3

✨ Apartament cu 2 camere în inima orașului! ✨ Obiectiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a cumpăra un apartament decomandat, situat în centrul orașului, în zona cu blocuri construite după 1980. Poziție ideală – aproape de toate punctele de interes din oraș! La etajul 3 dintr-un bloc de 4 nivele ...

1068 EUR/m2 | 44 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat si utilat, cu parcare si spatiu de depozitare, Darmanesti
16
5

APARTAMENT 4 CAMERE, MOBILAT ȘI UTILAT, CU PARCARE ȘI SPAȚIU DE DEPOZITARE, DĂRMANEȘTI, 68.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu un view spectaculos, ce asigură o imagine panoramică a orașului Piatra Neamț, situat în proximitatea Complexului Orion - Mun. Piatra Neamț, ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament spațios 3 camere – zona MARATEI  66 MP
12
1

Apartament spațios 3 camere – zona MARATEI 66 MP

Vânzare apartament 3 camere – Maratei, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4/4, în zona Maratei – o alegere ideală pentru familie sau investiție. ✨ Caracteristici: ✅ Suprafață utilă: 85,26 mp ✅ Boxă cadastrală: 12,61 mp ✅ Compartimentare: ...

1116 EUR/m2 | 66 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spațiu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp teren
4

Spațiu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp teren

Hala / atelier de productie de vanzare/inchiriat situat in Izvoare constructie din caramida cu o suprafata de 487 mp, si 999 mp teren.

445 m2

Izvoare (Dumbrava Rosie), Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren investitie  Piatra Neamt 3884 mp
3
4

Teren investitie Piatra Neamt 3884 mp

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Piatra Neamt ,zona Pietricica, strada Calugarului cu o deschidere la strada de 23 m lineari. In zona sunt toate utilitatile . Pentru mai multe detalii si vizionari va asteptam la sediul agentiei de pe Piata M. Kogalniceanu,complex ...

3,884 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand Casa din BCA in Com.Cordun ,300 mp teren ,56.900 Euro neg
12

Vand Casa din BCA in Com.Cordun ,110 mp amprenta la sol ,mansarda ,mobilata si utilata complet ,poze reale din locatie ,300 MP teren ,asfalt ,gaz metan la poarta ,acte la zi ,pret.56.900 Euro neg Accept credit sau rate tel.0756363686 Dan Herghea ,Ag .Imob Rocasa din Roman