Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan + casă la roșu de vânzare – Vădurele, jud. Neamț
20

Teren intravilan + casă la roșu de vânzare – Vădurele, jud. Neamț Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă liniștită din localitatea Vădurele, județul Neamț, ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Imobilul constă într-o casă construită în anul 2013, din cărămidă, acoperită ...

447 EUR/m2 | 380 m2

Alexandru cel Bun, Neamt

Promovat
Garsoniera Maratei
5
3

Garsoniera Maratei

MCD Expert Imobiliare vă prezintă spre achiziție un apartament cu 1 cameră, complet renovat, situat într-o zonă foarte căutată din Piatra Neamț în proximitatea centrului orașului, Școlii nr. 2 și Spitalului Județean. Locația excelentă asigură acces rapid la principalele puncte de interes, transport ...

1383 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă solidă din cărămidă, mobilată, garaj, teren generos – Tarcău
20

Casă de vânzare în Tarcău, județul Neamț – teren generos, zonă liniștită, complet mobilată și utilată Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în localitatea Tarcău, județul Neamț, într-o zonă liniștită, cu vecini prietenoși și atmosferă de relaxare. * Caracteristici generale: -Teren: ...

254 EUR/m2 | 335 m2

Tarcau, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament regim hotelier
5

Închiriez apartament regim hotelier

Închiriez apartament 2 camere, zona 1 Mai. Dotari : televizor, frigider, aragaz, centrala termica, wi-fi.

60 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere
1
3

Vand apartament 2 camere

Persoana fizica. Vand apartartament 2 camere, zona Petrom Kaufland Obor, etaj 2. Apartamentul a fost "demolat" si reamenajat de la cota zero, cu materiale de calitate si raspundere. Printre altele, turnat sapa, parchet, gresie, faianta, toate de calitate, zugravit si var, tamplarie termopan, usi la comanda, ...

1602 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Inchiriez spatii comerciale
8
1

Inchiriez spatii comerciale

Inchiriez spatii comerciale in mun Piatra-Neamt, suprafețe cuprinse între 24-240 mp, pret 2.5 euro mp, negociabil! Rampa acces auto (pt incarcare descarcare materiale), spatii de parcare, acces curte interioara cu autocamioane! Pretabil activitate comerciala, productie, depozitare etc

140 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand teren extravilan Vanatori 1400 mp
4
1

Vand teren extravilan Vanatori 1400 mp

Vand teren extravilan pasune in Vanatori-Neamt, suprafata de 1400 mp. Drumul de acces este pietruit in starte foarte buna. Pret 5 Euro mp. Alte detalii, la telefon.

1,400 m2

Vanatori-Neamt, Neamt

Vând închiriez hala industrială în Roman
7
2

Vând închiriez hala industrială în Roman

Vând sau închiriez hala industrială în Roman, langa fabrica Mora, cu acces rfacil de pe soseaua de centura: - suprafața teren - 3138 mp - suprafața construcții - 866 mp, constând din birouri, vestiare, grupuri sanitare, spații producție, magazii. Constructiile sunt din panouri tip sandwich si caramida, ...

456 EUR/m2 | 866 m2

Roman, Neamt

Promovat
Proprietate spectaculoasă de 31.500 mp, cu iazuri și case locuibile
5

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, cu o suprafață totală de 31.500 mp, într-un cadru natural spectaculos, înconjurat de dealuri, terenuri verzi și peisaje deschise. Proprietatea este compusă în mare parte din iazuri amenajate artificial, populate cu pește, completate de vegetație matură, ...

31,500 m2

Negresti, Neamt

Inchiriez ap 2 camere
5

Inchiriez ap 2 camere

Proprietar inchiriez apartament cu 2 camere, zona Umbreluta, etaj 4, este mobilat si utilat, izolat la exterior. Pret 1100 ron pe luna plus o luna garantie.

40 m2

Umbreluta, Roman, Neamt

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Casă de vanzare
5
35

Casă de vanzare

Casă este situată în Roman, cartier Nicolae Bălcescu, strada Lupeni nr.34. Suprafața totală este de 560 m.p., incluzând locuința, curtea și gradina. Deschiderea este de 14 m. Locuința este formată din 4 camere și două holuri, având două intrări separate.

333 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Teren Ion Creanga, Roman, Neamt
4
1

Teren Ion Creanga, Roman, Neamt

Vând 10.000 mp de teren în comuna Ion Creangă, sat Ion Creangă, zona capu dealului. și alte 2 suprafețe ce sunt în total de 10.000 mp, aflate pe raza comunei. Priveliște frumoasă spre pădure, acces facil. Preț 1 euro mp. Preț valabil doar daca se vând toate suprafețele la pachet. Mai multe detalii ...

20,000 m2

Ion Creanga, Neamt

Apartament de vanzare
10
10

Apartament de vanzare

Vand apartament cu doua camere decomandatt in Targu Neamt,,ultracentral pe Aleea Zimbrului in fata la notariatul Teodorescu la etajul 4.Apartamentul este renovat in totalitate,are centrala termica noua ,balcon mare inchis,usi din lemn masiv,bucatarie spatioasa mobilata si utilata complet.Este calduros ...

958 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Targu Neamt, Neamt

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi
1
9

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi

5.000 m.p. teren, intrare prin strada Vestului unde sunt locuințe, dar acest teren este extravilan. Ideal pentru agricultură sau investiție, păstrare pe termen lung Deschidere la drum 14,3 metri liniari, 356 m. lungime. Nr cadastral 66094

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4,  zona bd dacia piatra neamt
10
9

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4, zona bd dacia piatra neamt

pret 52000 euro, pret negociabil

1106 EUR/m2 | 47 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Pensiune - Oportunitate Premium de Investiție Turistică Alexandru cel Bun Neamt
10

Oportunitate Premium de Investiție Turistică în Județul Neamț Vă prezentăm o oportunitate rară de a achiziționa o afacere de succes și o proprietate de înaltă calitate Pensiunea Casa Prieteniei situată în inima unei zone turistice de referință, în localitatea Alexandru cel Bun, Județul Neamț, ...

1069 EUR/m2 | 700 m2

Bistrita, Neamt

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal investitie
20

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal investitie

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Piatra-Neamț, cu o suprafață generoasă de 9.000 mp și o deschidere de 70 metri liniari. Terenul beneficiază de utilități în zonă: energie electrică, apă și gaz metan, fiind potrivit pentru investiție, dezvoltare rezidențială, ...

9,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 2 camere de inchiriat
4
15

Apartament 2 camere de inchiriat

1.Apartament cu 2 camere situat central de inchiriat mobilat si utilat nou lux 300 euro 2. Apartament cu 2 camere renovat nemobilat 150 euro 3. Casa de inchiriat mobilata si utilata 650 euro Detalii O 7 4 3 1 4 0 6 0 8

65 m2

Roman, Neamt

Vand teren intravilan Cotu Vames 21

Vand teren intravilan Cotu Vames

vand 1000 mp intravilan si bonus 800 extravilan situat in Cotu Vames Proiect de casa Pret 25 mp Detalii telefon O 7 4 3 1 4 0 6 0 8