Teren 1,035mp Roznov / Strada Șes
Se vinde teren in zona Roznov(Slobozia),zona linistita,accesibila,toate utilitatile in zona.Perfect pentru construirea unei case sau spatiu comercial.
1,035 m2
Nord, Roznov, Neamt
azi 02:08
Anunțuri promovate – Vezi toate
1,035 m2
Nord, Roznov, Neamt
azi 02:08
Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, spațios și decomandat, situat într-o locație cu adevărat specială, în stațiunea montană Durău. Un loc în care liniștea, aerul curat și peisajele spectaculoase fac parte din viața de zi cu zi. Să-ți bei cafeaua pe balcon, în timp ce ...
1152 EUR/m2 | 83 m2
Durau, Neamt
ieri 11:01
Apartament cu 3 camere in zona Hotel Ceahlau , modernizat integral, 96.000 euro. Imobilul este compus din 3 camere spatioase decomandate, hol foarte generos dreptunghiular, 2 bai, bucatarie si 2 balcoane. Detine 2 locuri de parcare si 2 boxe. Are toate imbunatatirile : centrala termica, termopane, usi ...
1200 EUR/m2 | 80 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
azi 11:14
Apartament de 4 camere semidecomandat cu 2 bai situat la etajul 6 la bloc cu lift, in zona Spitalului - Piatra Neamt. Are suprafata utila de 81 mp din care 77 mp apartamentul si 4 m balconul. Detine boxa intabulata cu acces facil in suprafata de 7 mp. Apartamentul este izolat exterior si este situat ...
926 EUR/m2 | 81 m2
Piatra Neamt, Neamt
7 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oportunitate Teren Intravilan Zonă Pitorească în Tazlău Se oferă spre vânzare un teren situat în intravilanul localității Tazlău, ideal pentru cei care își doresc o locuință sau o casă de vacanță într-un cadru natural liniștit. Detalii Principale: Suprafață: 3.570 mp, formă trapezoidală (10 metri ...
3,570 m2
Tazlau, Neamt
26 aprilie
Vind teren intravilan cu o suprafață de doua mii cinci sute metri pătrați are toate utilitățile. Terenul este situat între satele Girov și Dănești judetul Neamț și are deschidere la drumul asfaltat.
Piatra Neamt, Neamt
26 aprilie
Vind casă din cărămidă (an 1960) + teren intravilan (2950 mp --- 23 euro mp) in Cotu Vames, zona Biserica veche, jud. Neamt. Deschidere la drum asfaltat 38 m, gaze pe partea cu casa, electricitate.
Cotu Vames, Neamt
26 aprilie
Teren situat în comuna Bicazu Ardelean, sat Telec, în suprafață de 8200m pătrați cu acte la zi. Pt informații tel
Bicazu Ardelean, Neamt
26 aprilie
Terenul este situat în loc. Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Jud. Neamț, are ieșire direct la DJ 127 A. Aproximativ 35 minute de Barajul Bicaz. Aproximativ 50-60 minute de orașul Piatra Neamț și aproximativ 20 de minute de orașul Bicaz. Aproximativ 40 minute de Lacul Roșu și Cheile Bicazului. Circa ...