Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat etaj 2, 69 mp utili, zona Fermelor
6
1

Apartament de 2 camere semidecomandat in suprafata utila de 69 mp (60 mp + 9 m balconul) situat la etajul 2 in bloc nou din 2021. Fiind orientat pe sud este foarte calduros si luminos, oferind lumină naturală și confort termic pe tot parcursul zilei. Detine CT, tâmplărie PVC cu geam termopan, loc de ...

1304 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare
5
2

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament cu doua camere de vanzare, zona Piata Darmanesti, langa Troita, etaj 4 4, pod, boxa si loc de parcare, complet mobilat si utilat, centrala termica, izolat, termopane, balcon inchis, renovat recent, liber pentru locuit imediat

1179 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului
8
2

Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului

Apartament de 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 2 pe Calea Romanului. Blocul este din 1982, izolat exterior, apartamentul este pozitionat pe mijloc intre apartamente, este calduros, are termopane. Detine boxa in subsol tehnic cu acces pe scara metalica. Apartamentul are 68 mp utili + balcon ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter
12

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Precista, pe bulevardul Decebal, la parter. ✔️ Compartimentare practică ✔️ Balcon ✔️ Acces facil – ideal pentru locuit sau investiție Preț: 55.000 € negociabil Pentru mai multe informații și programarea unei ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Scolii nr,1 , 1200lei luna
6
1

De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 1, zona scolii nr 1. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat, are termopan, usa metalica, centrală termica, balcon. Pret 1.200 lei luna

50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, in zona Cresei, renovat integral 2026
18
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, spațios, cu bucătărie și living open space și 2 dormitoare, renovat integral 2026, situat în zona Creșei Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică nouă, în garanție, încălzire în pardoseală, instalații noi, tâmplărie pvc cu geam tripan, uși ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Roman, Neamt

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!
4

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!

Teren pentru hala langa centura ocolitoare Cordun pe strada Vioreleor!Suprafata teren 1717 mp,deschidere 29 m,adancime 58 m.Dupa cum se poate vedea in proiect ,se poate construi o hala de 200 mp (20m x 10m).In spatele terenului se poate concesiona de la primarie (circa 10 m) cale de acces pana la centura ...

1,717 m2

Cordun, Neamt

Cabinet stomatologic vânzare Dulcesti

Cabinet stomatologic vânzare Dulcesti

Vând cabinet stomatologic Dulcești. Mai multe informații la telefon.

15 EUR/m2 | 40 m2

Dulcesti, Neamt

Casa tupilati  ..1000 de m2 teren
10

Casa tupilati ..1000 de m2 teren

Vand casa in tupilati pt mai multe detalii

644 EUR/m2 | 90 m2

Tupilati, Neamt

De inchiriat garsoniera cf1, mobilata și utilata in zona Piata Mica, 800 lei luna
4
2

De închiriat garsonieră cf1, mobilata și utilată in zona Piata Mica. Garsoniera are centrală termică, tâmplărie de termopan, ușa metalică la intrare. Pret: 800 lei luna

30 m2

Roman, Neamt

teren izvor 2

teren izvor

vand teren la strada intre bicaz si izvoru muntelui terenul are acces la dn cu intrare directa cu aces la curent apa este nivelat doua platouri indaminoase sunt 1334 metri patrati si se vinde cu 10 euro metru patrat mai multe detali sunati la nr afisat este intabulat acte la zii...

1,334 m2

Izvoru Muntelui, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
2

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Inchiriez garsoniera Piatra Neamt 400E
10
1

Inchiriez garsoniera Piatra Neamt 400E

Inchiriez garsoniera in Piatra Neamt, Precista, langa scoala 4,str.Liliacului, etaj 3. Este recent renovata si utilata(centrala pe gaz, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, cratite, tacamuri, lenjerie), dispune de balcon spatios cu dulapuri pentru depozitare si vedere la spatiul verde dintre blocuri, ...

36 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan de vanzare in Cordun, judetul Neamt
3

Teren intravilan de vanzare in Cordun, judetul Neamt

De vanzare, direct proprietar, teren intravilan situat in Cordun, judetul Neamt, strada Libertatii nr 46. Suprafata terenului este de 1845 mp, deschidere 13,86ml, adancime 133,52ml. Terenul este situat central, la 1 minut cu masina si la 5 minute pe jos de primaria din Cordun. Terenul dispune de cadastru ...

Cordun, Neamt

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt
5

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și pitorească, cu o priveliște spectaculoasă către Muntele Ceahlău, la doar 2 km de statiunea Durău, perfecta pentru locuință permanentă, vacanță sau investiție turistică. Detalii proprietate: Locuinta, finalizată în anul 1997, ...

1420 EUR/m2 | 88 m2

Ceahlau, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Hale si   birouriu     1900mp(  600+1300)m.p
11
1

Hale si birouriu 1900mp( 600+1300)m.p

HALA 590mp INCLUSIV BIRORI . 600mp si 1280mp , 200 m2p BIROURI CU TOATE DOTARILE, AUTORIZATIE ISU , Birouri curen electric 220v , 380v gaz metan , centrale termice noi numar etaj: 1, numar camere: 9, numar loc de parcare: 40, suprafata utila: ...

598 m2

Roman, Neamt

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec 8

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec

Vând teren intravilan langă Mănăstirea Văratec NT 450 mp gard cu fundație și stâlpi de beton

450 m2

Agapia, Neamt

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare 2

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare

Cauți locația perfecta pentru afacerea ta? Acest spatiu comercial de 116,23 mp, situat in Piatra Neamț, str. G-ral Nicolae Dăscălescu, nr 13, este alegerea ideala. Situat într-o zonă avantajoasa,oferă vizibilitate excelenta și numeroase posibilități de personalizare pentru a-ți transforma viziunea in ...

1000 EUR/m2 | 116 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Apartamentul este situat într-o zonă centrală, linistita. Mobilat și cu electrocasnice. Este situat la etajul 1, într-un bloc cu lift. Parcare.

84 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vanzare apartament cu 2 camere
2

Vanzare apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, suprafata utila 48 mp, etaj 4 cu acoperiș. Zona liniștită, vedere spre Est.

979 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

Categorii

Imobiliare

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (1000) Roman (275) Targu Neamt (59) Horia (33) Savinesti (24) Dumbrava Rosie (20) Alexandru cel Bun (17) Bicaz (16) Girov (16) Dobreni (15) Agapia (14) Ceahlau (14) Bistrita (13) Cordun (13) Vanatori-Neamt (13) Costisa (10) Durau (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (9) Raucesti (9) Roznov (9) Bicazu Ardelean (7) Cotu Vames (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Zanesti (7) Bodesti (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Gura Vaii (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Buhalnita (4) Gadinti (4) Grinties (4) Izvoare (Dumbrava Rosie) (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Timisesti (4) Trifesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Tupilati (3) Urecheni (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Podoleni (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sagna (2) Secuieni (2) Silistea (2) Stejaru (Farcasa) (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciritei (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Ghigoiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Poiana Largului (1) Poiana Teiului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Tarpesti (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)